Цільовий кредит

Цільовий кредит

для реалізації ідей Вашого життя
  знижка 10% на цільові покупки
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  до 500 000 грндоступна сума кредиту

  Переваги цільового кредиту

  Максимальна сума кредиту – 500 000 грн
  Знижка 10% до річної відсоткової ставки
  Строк кредитування – до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Вибір дати платежу

  Як отримати цільовий кредит

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит

  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців. 

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 60 місяців.
  Ви можете оформити кредит на суму до 200 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. Кредит на суму понад 200 000 грн можна оформити на термін 36 місяців. 

  • Готівкові кошти до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 500 000 грн готівкою. 
  Особам віком 21 рік – довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥23 роки – довідка про доходи не обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥25 років – довідка про доходи не обов’язкова. 

  • Знижка на кредит 10%

  За умови цільового використання коштів та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором  знижується на 10% річних*.

  • Кредит без страхування

  Можливість оформити кредит без страхування життя на суму від 200 000 грн.

  • Вибір дати щомісячного платежу

  Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

  • Вільний вибір місця покупки

  Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

  Необхідні документи

  •    Паспорт та ідентифікаційний код;
  •    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);
  •    Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 75 000 грн);
  •    Для кредитів понад 500 000 грн діють додаткові умови.

   

  *При сумі кредиту від 50 000 до 75 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто).

  **Для отримання знижки в розмірі 10% від річної відсоткової ставки при оформлення кредитного продукту «Єдиний» необхідні підтверджувальні документи про цільове використання отриманих коштів:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  ***Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

   

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Цільовий кредит

  Цільовий кредит – це можливість реалізації власних ідей уже сьогодні. Мрієте про відпочинок з друзями? Плануєте ідеальне весілля? Є потреба в оздоровленні чи просто хочеться придбати мотоцикл, про який давно мріяли? Не мрійте, а дійте. 
  Часто доводиться відкладати ті чи інші ідеї через брак коштів чи їх економію на банальні поточні покупки та витрати. Життя – це емоції, і саме вони роблять наше існування більш цікавим і насиченим. Так, звичайно, матеріальні речі потрібно купувати, але не слід забувати, що життя в кожного з нас одне. Тому сміливо і впевнено плануйте відпочинок з друзями, шалене весілля чи іншу подію. Все це можна реалізувати вже в найближчі дні за допомогою кредитних коштів. Так роблять у всьому світі. 

  Банки в Україні видають позичальникам цільові кредити з довідкою про доходи чи без неї до 500 000 грн. Просто заповніть заявку на сайті онлайн, надішліть її в банк, отримайте миттєве рішення щодо кредиту і забирайте готівку у будь-якому відділенні банку. Маючи стабільну офіційну чи не офіційну роботу, можна спокійно погашати позику онлайн, навіть не виходячи з дому, протягом 6 чи й 60 місяців. І при цьому радіти життю, сповненому новими емоціями та яскравими враженнями. 

  Як отримати цільовий кредит в Україні

  В Україні позичальники мають можливість оформити заявку та отримати цільовий кредит в банку. Основними вимогами до клієнта для оформлення такої позики є відсутність поганої кредитної історії, стабільний дохід та вік від 21 до 74 років та 11 місяців. Мінімальні вимоги до документів: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. 

  Отримати цільовий кредит в Україні можна готівкою до 500 000 грн на строк до 60 місяців на будь-які цілі: відпочинок сім'ї, подорож з друзями по світу, ідеальне весілля та медовий місяць. Готівку можна отримати вже за 1 годину після погодження кредиту. Забирайте необхідні кошти та впевнено плануйте найяскравішу подію власного життя. Цільовий кредит надається навіть без довідки про доходи на суму до 75 000 грн. Пенсіонерам доступний кредит на лікування чи оздоровлення по пенсійному посвідченню. Цільові кредити можна оформити у будь-якому місті України: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Івано-Франківську та інших. Погашати кредит можливо рівними частинами протягом строку кредиту або достроково без штрафних санкцій з боку банку. Для позичальників, які не допускають прострочень при погашенні кредиту, діє програма лояльності.

  Отримати цільовий кредит в IdeaBank

  Ідея Банк пропонує оформити цільовий кредит зі знижкою 10% у будь-якому відділенні*.  Для отримання знижки необхідно пред’явити документи, що підтверджують цільове використання коштів**.
  Найбільш зручно оформити заявку на цільовий кредит в Інтернеті. Всього кілька хвилин – і банк розглядає заявку та надає миттєве рішення щодо кредиту. Після цього Вам зателефонує кредитний менеджер для надання консультації стосовно оформлення кредитного договору та отримання кредитних коштів. З умовами договору можно ознайомитись тут. Ідея Банк  завжди готовий допомогти Вам у реалізації Ваших ідей.

  Мінімальна сума кредиту становить 1 000 грн, максимальна сума кредиту 500 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 500 000 грн на строк 36 міс., ваш платіж складе 26 318 грн, без врахування добровільного страхування та без відкриття пакету РКО. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком. 

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту. Також, відповідно до умов отримання кредиту необхідно буде сплатити страховий тариф від 0,0% до 0,4% від суми кредиту в місяць в залежності від суми кредиту. 

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту);
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.  До даних цілей належить придбання:   авто,  будівельних матеріалів,  вікон та дверей,  сантехніки, електрики та опалення,  побутової техніки, меблів.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути: касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.