Кредит на автомобіль

Кредит на автомобіль

для реалізації мрії сім'ї
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  паспорт та ІПНмінімум документів
  без КАСКОта застави авто

  Переваги кредиту на автомобіль

  Максимальна сума кредиту – 500 000 грн
  Знижка 10% до річної відсоткової ставки
  Строк кредитування – до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Вибір дати платежу

  Як отримати кредит

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в  SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит

  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців. 

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 60 місяців.
  Ви можете оформити кредит на суму до 200 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. Кредит на суму понад 200 000 грн можна оформити на термін 36 місяців. 

  • Готівкові кошти до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 500 000 грн готівкою. 
  Особам віком 21 рік – довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥23 роки – довідка про доходи не обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥25 років – довідка про доходи не обов’язкова. 

  • Знижка на кредит 10%

  За умови цільового використання коштів та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором  знижується на 10% річних*.

  • Кредит без страхування

  Можливість оформити кредит без страхування життя на суму від 200 000 грн.

  • Вибір дати щомісячного платежу

  Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

  • Вільний вибір місця покупки

  Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

  Необхідні документи

  •    Паспорт та ідентифікаційний код;
  •    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);
  •    Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 150 000 грн);
  •    Для кредитів понад 500 000 грн діють додаткові умови.

   

  * При сумі кредиту від 50 000 до 150 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто).

  ** Для отримання знижки в розмірі 10% від річної відсоткової ставки при оформлення кредитного продукту «Єдиний» необхідні підтверджувальні документи про цільове використання отриманих коштів:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  *** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

   

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Кредит на автомобіль

  Купівля автомобіля є важливим кроком у житті кожної людини. Але дуже часто при цьому виникає фінансове питання, оскільки відкладати гроші на таку дорогу покупку довго, а в умовах постійного їх знецінення ще й не вигідно. Чудовий варіант його вирішення – отримати кредит на авто. Взявши кредит на автомобіль, Ви матимете авто вже зараз, а гроші за нього віддасте протягом наступних кількох років. Це і зручно, і економно, враховуючи інфляцію.

  Кредити на автомобіль в Україні можна отримати без відвідування автосалону. Перевага таких кредитів у тому, що авто не береться в заставу. І найголовніше – клієнт отримує кошти на руки, а автомобіль може купити де завгодно: за кордоном, на авторинку або в іншого автовласника. Просто потрібно вибрати авто конкретної марки та виробника і подати заявку на отримання кредиту готівкою в банку. Кредит на автомобілі може оформити будь-який позичальник віком від 21 до 74 років та 11 місяців. Мінімум документів: тільки паспорт та ідентифікаційний код. Для пенсіонерів –  пенсійне посвідчення. Інші документи – на вимогу банку.

  При оформленні кредиту КАСКО не є обов'язковою умовою. Але Ви можете оформити будь-який вид страхування, в тому числі автоцивілку. Кредитні кошти можна отримати готівкою або на картку банку. Кредити на автомобіль оформляються в будь-якому місті України.

  Як отримати кредит на автомобіль в Україні

  У наш час отримати кредити на автомобілі досить просто, але, щоб не переплачувати за цю послугу, потрібно знати кілька нюансів. Передусім, позичальник повинен бути громадянином України. Більшість банків вимагають, щоб у позичальника була реєстрація та постійне житло в регіоні місцезнаходження банку. Вік позичальника може варіюватися від 21 до 74 років та 11 місяцівв, а його трудовий стаж на останньому робочому місці повинен бути не менше 6 місяців. Тут потрібно врахувати: чим менший пакет документів надасть позичальник, тим дорожчим буде кредит. Зате клієнт швидше отримає можливість сісти за кермо бажаного автомобіля.

  Для того щоб отримати кредит на авто в Україні, треба оформити заявку. Це можна  зробити в будь-якому відділенні банку або в Інтернеті.

  Заявка онлайн на кредит на автомобілі – це лише кілька полів для зворотного зв'язку і 2 – 3 хвилини Вашого вільного часу. Рішення щодо кредиту на авто Ви отримаєте з банку миттєво, до 1 хвилини. Далі Вам зателефонує консультант банку, який надасть інформацію стосовно документів для оформлення кредиту на автомобіль. Залишилося тільки відвідати зручне для Вас відділення банку, ознайомитися з договором, підписати його та отримати кошти на покупку авто. З умовами договору можно ознайомитись тут.

  Отримати кредит на автомобіль в IdeaBank

  В Ідея Банку Ви можете оперативно отримати готівкові кошти, яких не вистачає на придбання нового або уживаного авто будь-якої марки. При наданні рішення щодо кредиту на авто банк враховує не тільки платоспроможність позичальника, але й доходи інших членів сім'ї –  для підвищення платоспроможності. Є можливість дострокового погашення кредиту. Максимальна сума, яку Ви можете отримати в кредит на автомобіль – 500 000 грн строком до 60 місяців. І головне, при підтвердженні цільового використання цих коштів  Вам надається знижка 10%*

  Відділення Ідея Банку Ви можете знайти в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах. Ви не будете прив'язані до одного відділення: обслуговування Вашого кредиту на авто можливе в будь-якому з них. Звертайтеся в Ідея Банк, з нами робити важливі покупки легко.

  Мінімальна сума кредиту становить 1 000 грн, максимальна сума кредиту 500 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 500 000 грн на строк 36 міс., ваш платіж складе 26 318 грн, без врахування добровільного страхування та без відкриття пакету РКО. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком. 

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.
  Також, відповідно до умов отримання кредиту необхідно буде сплатити страховий тариф від 0,0% до 0,4% від суми кредиту в місяць в залежності від суми кредиту. 

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором знижується на 10% річних у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту);
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.  До даних цілей належить придбання:   авто,  будівельних матеріалів,  вікон та дверей,  сантехніки, електрики та опалення,  побутової техніки, меблів.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути: касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.