Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири

Ваші необмежені можливості
  до 2 днівпопереднє рішення по кредиту
  до 10 роківможливий строк кредиту
  до 2 000 000 грндоступна сума кредиту

  Переваги кредиту під заставу квартири

  Попереднє рішення щодо кредиту – не пізніше як за 2 дні
  Відсоткова ставка по кредиту від 16,5% річних
  Можливість використання кредитних коштів на будь-які Ваші потреби
  Відсутність прихованих комісій, дострокове погашення без штрафів
  Погашення рівними частинами
  Безпека кредиту

  Як отримати кредит під заставу квартири

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Підготувати документи
  Підготувати документи

  Підготуйте документи, що підтверджують доходи та право  власності на заставу.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Популярні питання
  Вартість додаткових послуг
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком 25 – 65 років

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї позичальникам віком  від 25 до 65 років.

  • Строки кредитування до 10 років

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту від 6 до 120 місяців.

  • Готівкові кошти від 200 000 грн до 2 000 000 грн

  Отримайте на реалізацію мрії до 2 000 000 грн готівкою (до 60% від заставної вартості забезпечення).

  • Відсоткова ставка по кредиту

  Відсоткова ставка становить - 16,5% на перший рік кредиту та 22,99% - на наступні роки кредитування.

  • Забезпечення кредиту

  Забезпечення кредиту – квартири, будинки з земельними ділянками та торгово-офісна нерухомість у містах Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Ужгород, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Кременчук.

  • Страхування ризиків

  Страхування життя позичальника здійснюється щорічно на суму кредиту; страхування майна, що передається в іпотеку –  щорічно на вартість його оцінки в акредитованих банком страхових компаніях.

  Необхідні документи

  щодо позичальника:

  •  Паспорт та ідентифікаційний код
  •  Свідоцтво про одруження/розлучення
  •  Довідка про доходи (фінансова звітність за останню звітну дату та за останній повний рік для ФОП)
    

  щодо об’єкту застави:

  •  Оригінал документа на право власності
  •  Технічний паспорт з експлікацією
  •  Будинкова книга або довідка обслуговуючої організації про склад сім‘ї та реєстрацію з місця проживання/ знаходження предмета іпотеки
  •  Звіт про незалежну оцінку предмета застави, підготовлений акредитованим суб’єктом оціночної діяльності
  •  Документи обслуговуючих організацій про відсутність простроченої заборгованості за комунальними платежами
  •  Інші документи на вимогу банку
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • Через касу у відділеннях банку.
  Список і вартість послуг третіх осіб
  Додаткові послугиВартість
  Страхування життя0,99% від суми залишку по тілу кредиту, щорічно
  Страхування нерухомого майна0,3% від вартості нерухомого майна, щорічно
  Послуги нотаріусаорієнтовна вартість: 5 400 грн - 6 000 грн
  Послуги оцінювачаорієнтовна вартість: 1 200 грн - 2 100 грн

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту 

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо договорів про споживчий кредит, виконання зобов’язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів) (згідно п.п.1 ч.6, ст. 15 ЗУ Про споживче кредитування). Клієнт має право достроково розірвати чи припинити договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки, у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Дострокове стягнення заборгованості, звернення стягнення на предмет застави/іпотеки , в тому числі накладення арешту на заставне майно (ст. 56, 61 ЗУ Про виконавче провадження, ст.12,33 ЗУ «Про іпотеку»,ст.20 ЗУ «Про заставу») , набуття банком права власності на заставне майно ( ст. 37 ЗУ «Про іпотеку»), продаж заставного майна ( ст. 38,39 ЗУ «Про іпотеку», ст.21 ЗУ «Про заставу»); 
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Кредит під заставу квартири

  Протягом останніх кількох років в Україні зростає ВВП, економіка поступово виходить з кризи. Звичайно, це позитивно позначилося як на діяльності банківського сектора, який став лояльнішим до умов кредитування, так і на добробуті населення. Банки пропонують позичальникам нові продукти з більш лояльними умовами кредитування, серед яких, безперечно, важливе місце займає кредит під заставу квартири від Ідея Банку. Цей вид кредиту значно вигідніший за звичайний кредит готівкою і передбачає можливість отримати чималу суму коштів на будь-які великі цілі. Кошти можна отримати шляхом переказу їх на поточний рахунок позичальника, відкритий в Ідея Банку. Для оформлення кредиту клієнтові необхідно оформити заявку. Вже за кілька хвилин консультант банку зателефонує і надасть консультацію стосовно оформлення кредиту ти вимог до документів, які позичальнику необхідно подати в банк, щоб взяти кредит під заставу квартири. Погодження кредиту відбувається протягом 5 – 7 днів. З умовами договору можно ознайомитись тут.

  Як отримати кредит під заставу квартири в Україні

  Віднедавна на ринку банківського кредитування в Україні доступна така послуга, як кредит під заставу квартири. Ця програма кредитування дозволяє отримати велику суму коштів на будь-які цілі: купівлю квартири чи авто, ремонт квартири, розвиток бізнесу. Кредит досить просто оформити, надавши банку документи, що ним вимагаються. По позичальнику це: паспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий номер, свідоцтво про одруження / розлучення, довідка про доходи з місця роботи. Також необхідно зібрати та подати в банк документи по об’єкту застави. Взяти кредит під заставу квартири можна звернувшись у відділення банку чи заповнивши інтернет-заявку на кредит. Така заявка одразу ж розглядається спеціалістами банку для з’ясування кредитної історії позичальника. Обов’язковою умовою погодження кредиту є наявність у позичальника власної квартири, що виступає об'єктом застави на період користування кредитом. Повертати отриману позику можна до 10 років рівними щомісячними платежами. Кредит під заставу також можна погасити достроково, наприклад за 2 – 3 роки, без штрафів з боку кредитної установи, де було оформлено кредит.

  Отримати кредит під заставу квартири в IdeaBank

  Кредит під заставу квартири можна оформити в Ідея Банку на більш вигідних умовах порівняно з ринковими пропозиціями. Кредитування здійснюється в національній валюті – гривнях.
  Максимальна сума кредиту, яку може отримати позичальник – 2 000 000 грн. Щоб взяти кредит під заставу квартири, необхідно заповнити заявку в відділенні чи оформити її онлайн на офіційному сайті Ідея Банку. Строк погодження кредиту – до 7 робочих днів. Кредитні кошти можна використовувати на будь-які поточні потреби. Забезпечення кредиту – окрема квартира в багатоповерхових житлових будинках у містах Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Ужгород, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв.

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту. Страхування життя – щорічно до 0,99% від суми кредиту та майна - до 0,3% від вартості майна.

  Мінімальна сума кредиту становить 200 000 грн, максимальна сума кредиту 2 000 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 36 місяців, максимальний – 120 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру, строку кредиту, вартості нерухомості, розміру плати за послуги нотаріуса, оцінки нерухомості та послуг страхування та може складати від 27,92% до 40,63% річних.
  Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 1 350 000 грн на строк 120 міс., ваш платіж складе 27 520 грн., щомісяця необхідно вносити платежі згідно з графіком.