Кредит на карту

Кредит на карту

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит готівкою
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Готівкові кошти від 5000 грн до 200 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 200 000 грн готівкою (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
  Часті питання (FAQ)
  На яких умовах можна взяти кредит на картку?

  Кредит на картку видається на суму від 5 000 грн до 200 000 грн на термін від 6 до 60 місяців.

  Кому можуть видати онлайн кредит на картку?

  Кредит на картку можуть отримати громадяни віком від 21 року до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  Чи можна оформити кредит на картку без дзвінків?

  Попереднє рішення по кредиту Ви отримаєте в форматі смс-повідомлення. 
  Однак, для уточнення інформації Вам може зателефонувати спеціаліст Банку. 
   

  Як можна сплатити кредит на картку?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 безкоштовно
  • На сайті Банку (комісія – 2,5% від суми переказу)
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів) 
    

  Інколи трапляються раптові форс-мажорні ситуації, коли необхідно терміново отримати певну суму коштів на невідкладні потреби. Наприклад, раптова госпіталізація рідної людини, поломка автомобіля, прорив трубопроводу чи інша критична ситуація, яка потребує негайного фінансування. І саме в таких випадках на допомогу приходить послуга швидкого кредитування онлайн на банківську картку, оскільки часу на оформлення класичного кредиту може не вистачити.

  Швидкі кошти на картку – кредит онлайн від Ідея Банку

  Найбільш зручним та швидким варіантом є оформлення онлайн кредиту на карту від надійного та перевіреного Ідея Банку. Адже процедура надзвичайно проста і не займає багато часу — всього 1 хвилина від моменту заповнення заявки на сайті банку до отримання попереднього рішення по кредиту. До того ж Ідея Банк не вимагає складного пакета документів, а лише базові — паспорт та ідентифікаційний код, що також економить час. 

  Як легко отримати кредит на картку онлайн

  Як саме можна швидко та без зайвих проблем взяти кредит онлайн на карту в Ідея Банку? Поетапний алгоритм наступний:

  1. На офіційному сайті Ідея Банку необхідно перейти в розділ "Кредити" а далі обрати послугу "Кредит онлайн".
  2. Уважно заповнити онлайн-заявку, вказуючи актуальні та достовірні дані про себе та бажану суму кредиту.
  3. Дочекатися дзвінка оператора банку та дати відповідь на уточнюючі питання (про актуальний фінансовий стан, доходи, витрати).
  4. За умови схвалення заявки на кредит, кошти надходять на картку після підтвердження операції ОТП-паролем у мобільному додатку.

  Саме завдяки легкості цієї процедури одним з найкращих варіантів серед українських банків для отримання кредиту такого типу є Ідея Банк, який пропонує зручний сервіс кредитування на картку за мінімальний час.

  Які переваги кредиту на картку від Ідея Банку?

  Однією з головних переваг кредиту на картку від Ідея Банку є швидке зарахування коштів на картку відразу після схвалення онлайн-заявки. Крім цього, тут потрібен мінімум документів для оформлення — лише паспорт та ідентифікаційний номер, що значно пришвидшує та спрощує процедуру. Ще однією вагомою перевагою є можливість повністю оформити кредит на картку онлайн, не відвідуючи відділення банку. Банк також оперативно приймає рішення попереднє по кредиту — зазвичай відповідь надається протягом 1  хвилини після заповнення заявки. І звичайно варто відзначити, що Ідея Банк зарекомендував себе як надійний та безпечний український банк зі зручним онлайн-сервісом.

  Кредит на карту від Ідея Банку – це сучасний фінансовий інструмент, який надає можливість отримати необхідну суму грошей швидко  після  подачі онлайн-заявки. Тож якщо раптово знадобились додаткові кошти, скористатися можливістю взяти швидкий кредит онлайн на карту від Ідея Банку може кожен громадянин України від 21 року.