Транш в рамках ГКД

Транш в рамках ГКД

Особам, які мають укладений Генеральний кредитний договір із АТ «Ідея Банк» та сформовану пропозицію від Банку щодо оформлення готівкового кредиту дистанційним шляхом
  до 300 000 грндоступна сума кредиту
  до 1 хвилинипопереднє рішення
  Переваги кредиту Транш в рамках ГКД
  Без необхідності відвідування Банку
  Строк кредитування – 60 місяців
  Швидке прийняття рішення
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Договори
  Умови кредитування

  •    Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців
  Особам, які мають укладений Генеральний кредитний договір із АТ «Ідея Банк» та сформовану пропозицію від Банку щодо оформлення готівкового кредиту дистанційним шляхом

  •    Строк кредитування – 60 місяців
  Доступний строк: 60 місяців.

  •    Кошти від 5000 грн до 300 000 грн
  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім’ї від 5 000 грн до 300 000 грн на рахунок. Кредитні кошти зараховуються на банківський поточний рахунок Позичальника, до якого оформлена банківська платіжна картка.

  •    Зручне погашення кредиту
  Погашення кредиту відбувається щомісяця рівними частинами (ануїтет).

  •    Річна % ставка за кредитом
  Ставка 57% річних. Реальна річна процентна ставка - до 116,51%.

  •    Страхування життя
  Обов’язкове страхування життя – 15% від суми кредиту.
   

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».
  6.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником