Ідея Банк отримав відзнаку «Банк №1 по кредитним програмам для населення» у XIII всеукраїнському конкурсі «БАНК РОКУ – 2021» від МФК «Банкиръ»

Ідея Банк отримав відзнаку «Банк №1 по кредитним програмам для населення»  від Міжнародного фінансового клубу «Банкирь» під час оголошення фіналістів  XIII всеукраїнського конкурсу «Банк року 2021» нагорода – ім. В. П. Гетьмана «За лідерство у банківській сфері». Урочиста церемонія нагородження відбулося  11 листопада.  

Загалом в рамках конкурсу «Банк року 2021» 17 банків та низка страхових компаній отримали відзнаки у ключових номінаціях на своїх ринках. Партнерами конкурсу виступили профільні громадські організації: експерти-члени клубу в партнерстві з Асоціацією Українських банків (АУБ), Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), Університетом банківської справи, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), Американською Торговельною Палатою в Україні, Українською Федерацією Убезпечення (УФУ), Лігою Страхових Організацій України (ЛСОУ), Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ), а також Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній, Всеукраїнською Асоціацією Кредитних Установ (ВАКУ), Українською Асоціацією Платіжних Систем (УАПС).

Критеріями участі у рейтингуванні організатори визначили: 
Відкритість і доступність інформації про діяльність учасника конкурсу, її достатність 
Безумовне виконання вимог законодавства, підзаконних актів та нормативних документів Регулятора 
Бездоганна ділова репутація, відсутність скарг клієнтів і стягнень Регулятора 
Відповідність принципів діяльності міжнародним стандартам якості 
Наявність сертифікатів (національних і міжнародних) на відповідність діючих вимог по даному виду діяльності 
Позитивні аудиторські висновки авторитетних українських і міжнародних аудиторських компаній 
Ефективність менеджменту в досягненні фінансових результатів 
Активність власних PR-служб, співпраця з діловими ЗМІ 
Дотримання принципів добросовісної конкуренції 
Процедура визначення лауреатів включала:  збір з відкритих джерел інформації про номінанта, її систематизацію та узагальнення, уточнення у Регулятора (у разі необхідності), моніторинг ЗМІ на предмет сформованої та узагальненої громадської думки, про потенційного номінанта, уточнення (в разі необхідності) думки національних і міжнародних аудиторських компаній і рейтингових агентств про банк.
 

Категорії новин