Готівковий кредит

Готівковий кредит

на великі та малі покупки!
  без комісіїлише річна ставка
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  до 500 000 грндоступна сума кредиту

  Переваги кредиту готівкою

  Максимальна сума кредиту – 500 000 грн
  Знижка 10% від річної відсоткової ставки
  Строк кредитування - до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Без комісії

  Як отримати кредит готівкою

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит

  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців. 

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 60 місяців.
  Ви можете оформити кредит на суму до 200 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. Кредит на суму понад 200 000 грн можна оформити на термін 36 місяців. 

  • Готівкові кошти до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 500 000 грн готівкою. 
  Особам, яким виповнився 21 рік – довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥23 роки – довідка про доходи не обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
  ≥25 років – довідка про доходи не обов’язкова. 

  • Знижка на кредит 10%

  За умови цільового використання коштів та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором  знижується на 10% річних*.

  • Кредит без страхування

  Можливість оформити кредит без страхування життя на суму від 200 000 грн.

  • Вибір дати щомісячного платежу

  Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

  • Вільний вибір місця покупки

  Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором знижується на 10% річних ,якщо кредит було оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

  Необхідні документи

  •    Паспорт та ідентифікаційний код;
  •    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);
  •    Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 150 000 грн);
  •    Для кредитів понад 500 000 грн діють додаткові умови.

   

  * При сумі кредиту від 50 000 до 150 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто).

  ** Для отримання знижки в розмірі 10% від річної відсоткової ставки при оформлення кредитного продукту «Єдиний» необхідні підтверджувальні документи про цільове використання отриманих коштів:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  *** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

  Як погасити кредит?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Готівковий кредит

  Готівковий кредит в Ідея Банку дає можливість втілити в життя плани та ідеї Вашої сім’ї. Реалізуйте задумане вже сьогодні: зробіть ремонт у квартирі, придбайте нову сантехніку, вікна та двері, сучасну техніку та меблі, авто, вирушіть у відпустку чи подорож! Різні люди, різні ідеї – один банк для реалізації Ваших ідей!
  Спеціальна пропозиція для позичальника – вигідний готівковий кредит зі знижкою 10% за умови цільового використання кредитних коштів. Обирайте який завгодно товар у будь-якому магазині та купуйте його в кредит уже сьогодні на вигідних умовах. Оформити готівковий кредит можна просто і швидко в одному з відділень Ідея Банку чи заповнивши заявку в Інтернеті. У заявці для отримання рішення щодо кредиту та зворотного зв’язку необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код та номер телефону.
  Вже за кілька хвилин Вам зателефонують для надання консультації стосовно оформлення кредиту та підписання договору. З умовами договору можна ознайомитись тут.

  Умови кредитування

  Готівку в кредит можна отримати навіть без довідки про доходи. Достатньо пред’явити тільки паспорт та ідентифікаційний код. Рішення щодо кредиту надається миттєво, протягом 1 хвилини. Для оформлення позики на суму понад 150 000 грн необхідна довідка про доходи. Кредитуємо на суму до 500 000 грн. Ви можете оформити кредит на суму до 200 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. Кредит на суму понад 200 000 грн можна оформити на термін 36 місяців. Готівкові кошти в кредит може отримати як молодь віком від 21 року, так і літні люди до 74 років та 11 місяців. Для пенсіонерів діє спеціальна пропозиція – кредит готівкою на суму до 25 000 грн. 

  Готівка в кредит доступна у будь-якому місті України: Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі, Полтаві та ін. Обирайте найбільш зручне відділення, щоб взяти гроші в кредит. Для клієнтів, які не мають заборгованості по кредиту, діє програма лояльності. Починайте жити вже сьогодні! Весь світ живе, купуючи товари та послуги в кредит. Нові покупки - це позитивні емоції всієї Вашої сім’ї! Ідея банк є надійним фінансовим партнером, який допоможе втілити будь-яку Вашу ідею в життя вже зараз!

  Мінімальна сума кредиту становить 1 000 грн, максимальна сума кредиту 500 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 500 000 грн на строк 36 міс., ваш платіж складе 26 318 грн, без врахування добровільного страхування та без відкриття пакету РКО. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком. 

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.
  Також, відповідно до умов отримання кредиту необхідно буде сплатити страховий тариф від 0,0% до 0,4% від суми кредиту в місяць в залежності від суми кредиту. 

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором знижується на 10% річних ,якщо кредит було оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту);
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.  До даних цілей належить придбання:  авто, будівельних матеріалів, вікон та дверей, сантехніки, електрики та опалення, побутової техніки, меблів.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути: касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.