Інтернет-магазин МОТО-МОТО

Свою діяльність компанія "МОТО-МОТО" почала в 2011 році і на сьогоднішній день упевнено розвивається і займає лідируючі позиції на українському ринку. Дехто каже, що ми молоді, але - це наш козир!

Ми - сучасні, енергійні, кваліфіковані! Багато співробітників працювали в великих мотосалонах і мотомастерскіх. Даний досвід дозволяє їм з упевненістю дивитися в майбутнє. Спеціалізація компанії - оптова та роздрібна торгівля скутерами, мотоциклами, квадроцикламі і інший мототехникой. Діяльність "МОТО-МОТО" спрямована на постійне розширення товару вищої якості, а тісна співпраця з іноземними постачальниками дозволяє запропонувати покупцям широкий асортимент мототехніки.

Ми надамо всі документи, необхідні для реєстрації в ДАІ
Кожна покупка транспортного засобу супроводжується видачею довідки-рахунки для реєстрації мототехніки в МРЕВ. Вся мототехніка, представлена ​​в нашому інтернет-магазині і в мотосалонах Києва, ввезена в Україну офіційно і забезпечена повним пакетом документів для реєстрації в МРЕВ.

Ми продаємо мототехніку в кредит
Будь-який новий мотоцикл, скутер, квадроцикл, мопед, електровелосипед у нас можна придбати в кредит, який надає наш партнер - OTP Bank. Для отримання кредиту не обов'язково приїжджати до нас в магазин, а є достатнім заповнення заявки на нашому сайті або зв'язок з нами за телефонами, вказаними на сайті. Звичайно, найпростішим є такий спосіб - заповнити заявку на сайті і найближчим часом представник банку зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Кредит видається людям, вік яких 21 - 70 років, період кредитування - від 3-х місяців до 2-х років, з можливістю дострокового погашення. 3. Ми продаємо тільки якісну техніку

Сайт - https://moto-moto.kiev.ua/