Кредит онлайн

Кредит онлайн

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит готівкою
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Готівкові кошти від 5000 грн до 200 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 200 000 грн готівкою (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
  Часті питання (FAQ)
  На яких умовах можна взяти кредит на онлайн?

  Кредит онлайн видається на суму від 5 000 грн до 200 000 грн на термін від 6 до 60 місяців.

  Кому можуть видати кредит онлайн?

  Кредит онлайн можуть отримати громадяни віком від 21 року до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  Чи можна оформити кредит онлайн без документів?

  Для оформлення кредиту знадобиться необхідний мінімум документів – паспорт і ІПН або мобільний додаток «Дія». 

  Як можна погасити кредит онлайн?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline
  • На сайті Банку (комісія – 2,5% від суми переказу)
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів) 
  • Через  мобільний додаток O.Bank 2.0

  Останнім часом послуга онлайн кредитування стає все більш затребуваною серед українців. Адже оформити кредит онлайн — це зручно, швидко та вигідно. Одним з лідерів на ринку онлайн кредитів в Україні є Ідея Банк, який пропонує доступні умови та індивідуальний підхід до клієнтів.

  Як швидко отримати кредит онлайн?

  Процедура оформлення кредиту онлайн від Ідея Банку є дуже простою і займає від 15 хвилин. Спершу потрібно зайти на сайт банку, вибрати необхідну суму (від 5 000 до 200 000 грн) та строк кредиту (від 6 до 60 місяців). Далі заповнюєте коротку онлайн-заявку, вказуючи особисті дані та контакти. Протягом хвилини банк приймає попереднє рішення, після чого залишається відповісти на питання спеціаліста банку, який зателефонує вам протягом короткого часу, і далі, у випадку позитивного рішення по кредиту, ознайомитися з договором та підписати його онлайн електронним цифровим підписом. І гроші вже на вашому рахунку!

  Три основні переваги онлайн кредитування:

  1. Швидкість — гроші за лічені хвилини.
  2. Зручність — відсутня потреба відвідувати відділення.
  3. Доступність — прості умови та мінімум документів.

  Онлайн кредит — це швидше рішення для невідкладних витрат. Наприклад, якщо терміново необхідно оплатити лікування, купити медикаменти, виправити аварійну ситуацію вдома чи просто підстрахувати сімейний бюджет до зарплати. Саме для таких випадків ідеально підходить швидка онлайн позика від перевіреного Ідея Банку з мінімумом бюрократії.

  Переваги онлайн кредитування в Ідея Банк

  Уся процедура оформлення онлайн кредиту відбувається з мінімальної кількістю вимог до клієнта. Професійна служба підтримки банку завжди готова допомогти з будь-яким питанням, яке виникло з приводу онлайн кредитування чи інших послуг банку. Онлайн-заявка максимально проста, а її заповнення не займе більше декількох хвилин. Ідея Банк пропонує комфортну  відсоткову ставку і конкурентні загальні умови кредиту онлайн, включно з встановленням дати здійснення платежу за вибором клієнта.