Депозити для юридичних осіб

Депозит для юридичних осіб

з виплатою відсотків у кінці строку та щомісячно
  до 13,5%річних у гривні
  +0,25% до ставкив гривнях при оформленні через IFOBS
  Депозит «Класичний» % в кінці терміну. Валюта вкладу UAH. Виплата відсотків в кінці терміну. Вільне управління коштами: ні
  7 днів14 днів21 день30 - 59 днів60 - 89 днів90 - 149 днів150 - 179 днів180 - 269 днів270 - 366 днів367 - 539 днів540 днів
  від 1 000 грн10,50%10,50%10,50%11,00%12,50%12,50%12,50%13,50%13,50%13,50%13,50%
  Відсоткові ставки
  UAH
  USD
  EUR
  Переваги депозитів в Idea Bank
  Європейська надійність банку
  Висока дохідність вкладів
  Індивідуальний підхід
  Депозити
  Популярні питання
  Договори
  до 13,5% річних

  Депозит «Класичний»

  Вклад з виплатою відсотків в кінці строку та щомісячно
  +0,25% до ставки

  в гривнях при оформленні через IFOBS

  на 7-540 днів

  доступні строки вкладу

  Детальніше
  до 10,5% річних

  Депозит «Казначейський»

  Вклад з можливістю поповнення та зняття коштів
  на 1-21 днів

  доступні строки вкладу

  в кінці строку

  виплата відсотків по депозиту

  від 100 000 грн

  мінімальна сума вкладу

  Детальніше
  до 8,5% річних

  Депозит «Лінія плюс»

  Вклад з можливістю зняття та поповнення коштів
  +0,25% до ставки

  при оформленні через IFOBS

  щомісячно

  виплата відсотків по депозиту

  вільне управління

  коштами в межах незнижуваного залишку

  Детальніше
  Умови оформлення
  • Вклади від 2 до 540 днів

  Можливість вибирати зручний строк вкладу від 2 до 540 днів. Овернайт на тимчасово вільні обігові кошти.

  • Виплата відсотків щомісячно або в кінці терміну

  Зручний вибір способу виплати відсотків за вкладом - щомісячно або в кінці терміну.

  • Вклад з вільним управлінням коштами

  Можливість вільно користуватися коштами на рахунку в межах незнижуваного залишку, поповнювати і знімати кошти без втрати відсотків.

  • Управління депозитами в клієнт-банку IFOBS

  Для того, щоб відкрити депозит, діючим бізнес клієнтам банку не потрібно приходити до відділення.  
  Депозитні продукти доступні в клієнт-банку IFOBS (і WEB, і WIN версіях). Гайди знаходяться в розділі "Корисні посилання" на сторінці клієнт-банку IFOBS.

  • +0,25% до базової ставки при оформленні депозиту в IFOBS

  По депозитах "Класичний" та "Лінія плюс ", які оформляються з використання системи клієнт-банку IFOBS діє надбавка для усіх термінів вкладів в розмірі +0,25%.

  Необхідні документи

  Перелік документів, необхідних для відкриття депозитного рахунку юридичної особи-резидента в Ідея Банку:

  • Копія належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту/засновницького договору/установчого акта/положення). Юридичні особи, установчі документи яких оприлюднені на порталі електронних сервісів, установчий документ у паперовій формі не подають. (Банк отримує установчі документи юридичної особи шляхом їх пошуку за кодом доступу, наданим/уведеним представником юридичної особи.) Юридичні особи публічного права, які діють на підставі законів, установчий документ не подають. Юридична особа, яка створена та/або діє на підставі модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, подає копію рішення про її створення або про провадження діяльності на підставі модельного статуту, підписаного усіма засновниками;
  • Копія Протоколу засновників (учасників) про обрання на посаду директора (голови правління);
  • Копія наказу про призначення на посаду директора;
  • Копія контракту з директором (у випадку, якщо передбачено в Статуті), якщо вказані фізичні особи є розпорядниками рахунку;
  • Копії сторінок паспорта (або документа, що його замінює) та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків осіб, які є розпорядниками рахунку;
  • Заповнена клієнтом анкета-опитувальник.
    

  Перелік документів, необхідних для відкриття депозитного рахунку фізичної особи-підприємця в Ідея Банку:

  • Копії сторінок паспорта (або документа, що його замінює) та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника;
  • Заповнена клієнтом анкета-опитувальник.
  Як оформити депозит
  Заповнити заявку онлайн

  Надішліть заявку на оформлення депозиту на індивідуальних умовах.

  Очікувати дзвінка менеджера

  Наш менеджер зателефонує і домовиться з Вами про місце та час зустрічі.

  Отримати індивідуальні умови

  На зустрічі наш менеджер запропонує та обговорить з Вами індивідуальні умови вкладу.

  Депозити для юридичних осіб

  Депозити для юридичних осіб пропонують майже всі банки в Україні, тож підприємці мають можливість вибору фінансової установи для розміщення тимчасово вільних коштів власного бізнесу. В Україні вклади для бізнесу можна оформити в українських банках та банках з іноземним капіталом. Фінансові установи з іноземним власником є найбільш надійними та стійкими. Це підтверджують як незалежні рейтинги, так і відгуки фахівців банківського ринку.  
  Якщо Ви визначились із банком, з яким хочете побудувати довготривалі відносини і отримати там комплексне обслуговування власного бізнесу (відкрити рахунок, розрахунково-касове обслуговування, кредитну лінію чи овердрафт), тоді варто подумати про депозит в обраному банку.
  Депозити для бізнесу, пропоновані банками, є строкові і до запитання, з вільним управлінням коштами. Строкові більш дохідні. Проте юридичні особи частіше обирають депозити в банках з вільним управлінням коштами, як найбільш зручні для розміщення тимчасово вільних коштів підприємства.  Адже коштами на такому депозиті можна користуватись коли завгодно, знімаючи та поповнюючи вклад без втрати відсотків. Варто зауважити, що при цьому відсотки нараховуються лише на фактичний залишок на рахунку.

  Як відкрити депозит для юридичних осіб в Україні

  Депозити для бізнесу – це  перш за все індивідуальні умови для вкладника, які пропонує банк. Умови на депозит в Україні враховують як суму вкладу та його строк, так і можливість вільного доступу до коштів у разі виникнення в клієнта нагальної потреби в обігових коштах для власного бізнесу. 
  Депозити в банках для бізнесу дають можливість отримання додаткового прибутку від вкладу, на якому розміщено тимчасово вільні кошти. При значній сумі вкладу, навіть на невеликий строк, бізнес-вкладник може отримати значний додатковий прибуток, достатній для виплати заробітної плати деяким працівникам компанії.
  Щоб відкрити депозити  для юридичних осіб в банку, необхідно оформити заявку на вклад в Інтернеті. Заповніть усього кілька полів для зворотного зв’язку банку з Вами – і заявка на вклад миттєво потрапить у банк. Уже за кілька хвилин виділений менеджер зателефонує Вам і запропонує умови на депозит, що  максимально враховуватимуть Ваші потреби. Для зручності бізнес-вкладника менеджер може під’їхати в його офіс і детально проконсультувати щодо запропонованих умов вкладу. Залишається лише підписати депозитний договір та покласти кошти на депозитний рахунок. Депозит в банках України для юридичних осіб на індивідуальних умовах можна оформити в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах. 

  Депозит для юридичних осіб в IdeaBank

  Депозити для юридичних осіб в Ідея Банку – це безпека та надійність Ваших коштів. Ви можете повністю довіряти банкові з іноземним капіталом, учаснику польської фінансової групи Getin Holding S.A. Для розміщення тимчасово вільних коштів у нас доступні як вклади овернайт, так і вклади на кілька тижнів, місяців, рік. Депозити в банку – це індивідуальний підхід та пропозиція, в якій буде враховано Ваші потреби. Додатково Ви може отримати інші переваги від співпраці з Ідея Банком: вигідні умови на РКО, зарплатний проект та інші банківські послуги. Щоб оформити депозит, просто заповніть заявку в Інтернеті на офіційному сайті банку – все інше довірте нам!