Платіжні картки

Платіжні картки

відповіді на найчастіші запитання та корисні поради про користування картками
  Платіжні картки від Idea Bank
  Платіжні картки для розрахунків та щоденних потреб
  Платіжні картки для отримання будь-яких виплат
  Платіжна картка для переказів коштів з Польщі в Україну
  Отримати PIN-код
  Отримати CVC2/CVV2
  Вибрати платіжну картку
  Платіжні картки
  Тарифи
  Необхідні документи
  Привілеї
  Договори
  Попередження
  Платіжна картка «Ідеальна»
  Додати до порівняння

  Платіжна картка «Ідеальна»

  Ідеальна картка для подорожей
  преміальні сервіси

  з карткою Visa Platinum

  безкоштовна готівка

  безкоштовне зняття готівкі в Україні і за кордоном.

  безкоштовні перекази

  з рахунку

  Детальніше
  безкоштовно

  відкриття та обслуговування

  безкоштовно

  купівля товарів/послуг, зняття готівки, перекази

  не передбачено

  поповнення картки власними коштами

  Платіжні картки Card Blanche Debit Fund

  Для соціальних виплат, зарплати, відсотків по депозиту
  безкоштовно

  при активному користуванні карткою

  безкоштовно

  зняття готівки в банкоматах*

  безкоштовно

  підключення та користування інтернет-банкінгом

  Детальніше

  Платіжна картка Card Blanche Transfer

  Для переказу коштів з Польщі в Україну
  без комісії

  за конвертацію коштів

  безкоштовно

  поповнення та зарахування коштів

  комісія 1%

  за зняття готівки в банкоматах

  Детальніше

  Платіжна картка «Violet»

  Картка для щоденних потреб та розрахунків
  безкоштовне

  відкриття рахунку

  безкоштовне

  поповнення рахунку

  безкоштовне

  зняття готівки до 15 000 грн в місяць

  Детальніше

  Платіжна картка «Brown»

  Картка для комфортних подорожей та приємних покупок
  безкоштовна картка

  MasterCard Platinum

  безкоштовне

  зняття готівки до 30 000 грн в місяць

  преміальні знижки та пропозиції

  від партнерів MasterCard

  Детальніше

  Платіжна картка «Brown Travel»

  Картка Premium-класу для вимогливих Клієнтів
  MasterCard Concierge

  для ділових та побутових питань

  Lounge Key

  для комфортних подорожей по всьому світу

  безкоштовна

  конвертація операцій

  Детальніше

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює
  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

  Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то рахунок відкривається без пред'явлення цього документа.
   
  Для іноземних громадян:
  які постійно проживають в Україні:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

   
  які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на працевлаштування
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

   
  які тимчасово перебувають в Україні:

  • Паспортний документ
  • Копія довідки про місце проживання або про місце тимчасового перебування в Україні (довідка з ЖЕО, готелю)
    
  Безконтактна картка

  Якщо на картці є безконтактний індикатор або напис Contactless (PayPass) та логотип Mastercard, це означає, що вона оснащена технологією безконтактної оплати Mastercard. З технологією безконтактних оплат Mastercard Ви сплачуєте за покупки безпечніше та швидше. Картка завжди залишається у Ваших руках, а оплата відбувається миттєво. Сплачуйте одним дотиком: піднесіть картку до термінала – і за кілька секунд оплату здійснено!

  Mastercard Concierge

  Це програма додаткових послуг для власників карток Brown, яка включає цілодобову інформаційну підтримку. Професійна команда «Консьєрж-сервіс» стане особистим віддаленим помічником у вирішенні практично будь-яких завдань –  від найпростіших (виклик таксі, замовлення столиків у ресторані, доставка квітів, бронювання квитків у кіно) до допомоги в складних або критичних ситуаціях (виклик евакуатора, пошук медичних препаратів та ін.)

  Mastercard Lounge

  Це можливість комфортного очікування вильоту Вашого літака в бізнес-залах Mastercard Міжнародного аеропорту «Бориспіль» для власників карток Mastercard Platinum. До Ваших послуг безкоштовно: чай, кава, слабоалкогольні та алкогольні напої, WI-FI, стаціонарні комп'ютери з доступом в Інтернет, принтер, факс, широкоформатні телевізори, будь-яка преса, кімната для куріння.
  Пред'явіть картку і посадковий талон на вході в бізнес-зали Mastercard, прикладіть картку до терміналу, введіть ПІН-код картки. Далі Mastercard перевірить виконання умови по загальній сумі транзакцій оплати товарів і послуг в торговій мережі за останні 30+5 днів на суму від 6000 грн і відчуйте комфорт преміум-класу!

  Fast line

  Власники карток Mastercard Platinum, які вирушають за кордон з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» або «Київ», мають можливість проходити перевірку на авіаційну безпеку і паспортний контроль через окремий безкоштовний коридор Fast Line (послуга доступна тільки на виліт). Для того, щоб скористатися послугою, піднесіть картку до зчитувального пристрою на брендованому турнікеті Fast Line в аеропорту «Бориспіль» (термінали D і F) або «Київ», введіть ПІН-код. Послуга буде доступна тільки у випадку виконання умови про здійснення торгових операцій по картці на суму від 6000 грн за останні 30+5 днів.

  Захист 3D-Secure

  Захист 3D-Secure – це одноразовий динамічний секретний код, який генерується системою для кожної операції з використанням платіжної картки на інтернет-сайтах, що підтримують технологію 3D-Secure.Секретний код 3D-Secure автоматично направляється банком в SMS-повідомленні на Ваш номер мобільного телефону, до якого підключено послугу SMS-інформування про операції за платіжною карткою.

  Lounge Key

  Lounge Key - це програма доступу власників карток Brown MasterCard Platinum в більш ніж 1000 бізнес-залів аеропортів по всьому світу, перелік яких постійно зростає. Час очікування рейсу Ви проведете в максимально комфортних умовах і затишній атмосфері. У залах Lounge Key можна перекусити, відпочити або попрацювати, скористатися телефоном, факсом, Інтернетом, почитати свіжу пресу. Вартість перебування однієї особи в лаунж-залі становить 32 долари США. Оплата здійснюється за допомогою платіжної картки на ресепшені в лаунж-залі.

  За користування картковим рахунком та карткою Клієнт сплачує Банку комісійні винагороди, згідно з чинними Тарифами Банку.

  У разі невиконання вимог щодо негайного погашення несанкціонованої заборгованості (технічного овердрафту), яка виникла у результаті перевищення сумою здійснених операцій розміру витратного ліміту, Клієнт зобов’язаний сплатити Банку штрафи та пені, відповідно до чинних Тарифів Банку та умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк».

  У разі встановлення до рахунку кредитного ліміту, Клієнт сплачує Банку проценти та комісії за користування кредитними коштами, згідно з умовами Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування та чинних Тарифів Банку.

  У разі порушення умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування, Клієнт сплачує Банку штрафи та пені, згідно з чинними Тарифами Банку. Крім того, Банк має право звернутись до суду щодо сплати Клієнтом штрафів та пені та відшкодування Клієнтом збитків, завданих Банку в результаті порушення Клієнтом умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування. При цьому Банк зобов’язаний передавати до бюро кредитних історій інформацію щодо порушення клієнтом умов Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування, що в майбутньому може призвести до відмови у наданні клієнту кредиту у Банку та інших фінансових установах. 

  У разі недотримання вимог правил безпеки використання електронних платіжних засобів або їх реквізитів Клієнт піддає кошти на власному рахунку (у тому числі кошти кредитного ліміту) загрозі шахрайських дій з боку третіх осіб.

  Банку забороняється вимагати від клієнтів придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

  Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

  Клієнти мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

  Клієнти мають право в будь-який момент повністю або частково достроково повернути Кредит.

  Клієнти мають право протягом 14 календарних днів з дня укладення Угоди відмовитися від договору без пояснення причин,  не залежно від факту отримання ним грошових коштів. Про намір відмовитися від укладеної Угоди Клієнт повідомляє Банк у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України «Про електронні (у документи та електронний документообіг») протягом 14 календарних днів з дня укладення Угоди. Якщо Клієнт подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або підписане представником за довіреністю на вчинення таких дій. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Угоди Клієнт зобов’язаний повернути Банку грошові кошти, одержані за цією Угодою, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою цією Угодою.

  Як оформити платіжну картку
  Обрати платіжну картку
  Обрати платіжну картку

  Оберіть необхідну для власних потреб платіжну картку з корисними ідеями.

  Заповнити заявку на картку
  Заповнити заявку на картку

  Заповніть заявку на оформлення депозиту в відділенні чи через інтернет-банкінг.

  Отримати картку безкоштовно
  Отримати картку безкоштовно

  Оберіть найближче відділення, щоб отримати обрану платіжну картку безкоштовно.

  Платіжні картки

  Банківська платіжна картка – це виготовлена згідно стандарту пластикова пластина стандартних розмірів 54x86x0,76 мм, яка використовується для ідентифікації її власника і виконує функції платіжного засобу.
  В ХХІ столітті важко уявити сучасну людину у якої немає хоча б однієї банківської картки. Банківські платіжні картки бувають наступними: кредитні картки та дебетні картки. В свою чергу дебетні платіжні картки - це набір певних послуг з перевагами від банку, які створюються під певні аудиторії Клієнтів, щоб задовольнити їх потреби. Наприклад:

  • Соціальні картки – для отримання цільових виплат (соціальні виплати, виплати по догляду за дитиною, субсидії, виплати пільг тощо)

  • Зарплатні картки – для виплати заробітної плати для працівників підприємства,

  • Пенсійні картки – для виплати пенсії та інших виплат для пенсіонерів,

  • Картки для виплати відсотків по депозиту.

  Оскільки, платіжні картки – це Ваші «пластикові гроші», важливим є технології захисту карток. Найбільш захищеними є картки зі спеціальним чипом, які є найбільш безпечними. Їх неможливо підробити, а під час розрахунку карткою передаються унікальні шифровані дані, які не можна використати повторно для шахрайства.

  Як оформити платіжну картку в Україні

  В Україні банківські платіжні картки можна оформити у будь-якому банку, головне визначитись із бажаними перевагами, які Ви хочете отримати з такою карткою. Якщо Вам платіжна картка необхідна для щоденних розрахунків та платежів, тоді варто в першу чергу звертати увагу на розмір кешбеку за розрахунки карткою, відсоток на залишок коштів на картці, а також можливість безконтактних оплат. Зняття готівки у банкоматах у більшості банків безкоштовне, проте часто є встановлені ліміти на зняття готівки в місяць від 1 000 до 30 000 грн і більше в залежності від рівня замовленої картки.

  Сучасні платіжні картки – це безконтактна технологія оплат. Новітня технологія, яка дозволяє сплачувати за товари та послуги в один дотик. Необхідно піднести картку до платіжного терміналу і платіж сплачено. З розвитком NFC технології, все більше і більше смартфонів сьогодні мають вбудований  NFC-модуль, а отже Ви можете сплачувати за покупки смартфоном, якщо його піднести до терміналу. Подбайте, щоб Ваша платіжна картка була додана до смартфону.

  Оформити платіжні картки в Україні можна у кілька кліків, заповнивши заявку в Інтернеті. Залиште коротку інформацію про себе і вже за кілька хвилин Вам зателефонує менеджер банку та надасть консультацію щодо оформлення картки.

  Платіжні картки в IdeaBank

  В Ідея Банку Ви можете замовити платіжні картки кількох рівнів в залежності від Ваших потреб. Це може бути безконтактна картка класу World чи Platinum для особливо вибагливих Клієнтів. Доступна, також, пропозиція для мандрівників з безкоштовним зняттям готівки за кордоном. Ми пропонуємо нарахування відсотків на залишок коштів на Вашій картці від 6 до 12% в залежності від обраного рівня картки. Додатковими привілеями є Mastercard Concierge, Mastercard Lounge, Fast line, Lounge Key.

  В Ідея Банку банківська платіжна картка має додатковий захист 3D-Secure. Це одноразовий динамічний секретний код, який генерується системою для кожної операції з використанням платіжної картки на інтернет-сайтах, що підтримують технологію 3D-Secure.