Курс валют

Курс валют IdeaBank
Open exchange rate
Як придбати валюту онлайн?
Відкрийте валютний рахунок

Для того щоб придбати валюту онлайн, скачайте, встановіть O.Bank 2.0, та пройдіть реєстрацію. А також необхідно відкрити рахунок у відповідній валюті (долар або євро), яку хочете придбати.

Відкрийте O.Bank 2.0
Оберіть рахунок у відповідній валюті, який хочете відкрити

Натисніть на "Продукти" внизу екрану, оберіть "Рахунки доступні до відкриття" та виберіть рахунок в доларах або євро відповідно

Натисніть "Відкрити рахунок"
Введіть кодове слово та електронну пошту для відправки договору

На екрані з'явиться Договір на відкриття рахунку.

Піcля цього очікуйте на пуш-повідомлення від O.Bank 2.0 з інформацією про відкриття рахунку. Воно надійде протягом 1 хвилини.

Отримайте та введіть код із SMS для підтверження

Після успішного введення паролю, на екрані з'явиться інформація:

Заявка прийнята в роботу. Очікуйте пуш-повідомлення про відкриття рахунку.

Ваш рахунок успішно відкрито!

Тепер Ви можете придбати валюту в O.Bank

Купляйте валюту онлайн через O.Bank 2.0
Оберіть "Операції" на головному екрані в O.Bank
Натисніть на "Купівля валюти"
Введіть суму, яку хочете придбати в USD або EUR

Підтвердьте операцію, введіть код з SMS-повідомлення

Валюта вже у Вас на рахунку!

Перевіряйте в наявність коштів на валютному рахунку

Часті питання (FAQ)
Яку валюту можна купити в IdeaBank?

В банку Ви можете придбати таку валюту:

 • USD - долар США:
 • EUR - євро.

 

Які види курсів є в банку?

Використовується 2 типи курсів:

 1. Готівковий - при покупці чи продажу валюти готівкою у відділенні.
 2. Картковий - онлайн курс без походів до відділення через O.Bank 2.0.
Де можна придбати валюту?

Ви можете відвідати будь-яке відділення IdeaBank і придбати долари США або євро в касі. Графік роботи кас можна переглянути тут. Також ви можете придбати валюту онлайн через O.Bank 2.0.

Як можна придбати валюту онлайн без відвідування відділення?

Щоб купити долари США або євро в будь-який час без відвідування відділень, потрібно зробити лише кілька кроків: 

 • Завантажуйте O.Bank 2.0 і пройдіть швидку онлайн-реєстрацію: https://is.gd/6sjat8
 • Авторизуйтесь, перейдіть до меню «Операції» та натисніть на кнопку «Купівля валюти»
 • Введіть бажану суму у доларах США або євро, оберіть гривневий та валютний рахунок для здійснення операції
 • Підтвердіть купівлю валюти за допомогою коду з SMS
 • Готово! Безготівкова валюта вже на вашому рахунку

Обмін валют в  O.Bank 2.0 доступний лише за наявності активного рахунку або картки у відповідній валюті. Щоб відкрити валютний рахунок, перейдіть до меню «Продукти» та натисніть «Рахунки». Обмін валют здійснюється за онлайн-курсом, встановленим банком на момент проведення операції.

Валютний курс в Ідея Банк

В сучасному світі глобальна взаємна інтеграція економік різних країн призводить до того, що обмін валют становить одну з найбільш затребуваних послуг в Ідея Банку. Українці завжди зацікавлені дешевше купити, але дорожче продати. В цьому випадку Ідея Банк буде надійним партнером. 

Яку валюту можна придбати в IdeaBank

Ціна на валюту не може бути стабільною, вона міняється щодня. Падіння чи зростання  курсу залежить від подій у світі, політичної ситуації в країні та інфляції. Ми завжди моніторимо актуальну інформацію по кожній грошовій одиниці, яку продаємо. Купівля доларів чи євро у нас це завжди вигідно.

Які курси обміну валют є в IdeaBank

Враховуючи всі потреби наших клієнтів, ми даємо можливість конвертувати гроші двома способами: 

 • Картковий курс;
 • Готівковий курс.

Якщо  вам потрібно оплатити товар за кордоном гривневою карткою або поповнити свою валютну картку, то ми запропонуємо вам карткову конвертацію певної валюти за найбільш вигідною ціною, без ризиків та довгих очікувань.

Обмін грошей онлайн це теж дуже вигідне рішення. На нашому сайті ви можете переглянути  курс валюти на сьогодні в банках і швидко обміняти гроші за привабливою ціною. Для цього необхідно лише крім гривневої картки бути  ще власником  картки  в доларах чи євро.

Готівковий курс - це скільки коштує іноземна готівка в касі банку. Її вартість розраховується за заявами Валютного аукціону за попередні 12 годин доби. На нашому сайті, а також у відділенні банку, ви можете дізнатись готівковий курс валюти сьогодні до української гривні, а ще всі актуальні новини по темі обміну іноземної валюти.

Де можна обміняти валюту

З початком війни питання купівлі-продажу валюти нікуди не зникло, а ще більш загострилося. Багато українців за кордоном, багато волонтерять  і закуповують необхідні речі в доларах чи євро, тому існує потреба в постійному безпечному обміні грошей. На сьогодні існує декілька способів обміну валюти. Найпоширеніші з них - це обмінні пункти та обмін «з рук в руки».

Купівля «з рук в руки» хоча фінансово й здається вигідною, проте може бути досить ризиковою оскільки вам можуть дати фальшиві купюри або обрахувати.

Обмінні пункти забезпечують високі стандарти захисту своїх клієнтів, працюють по 12-13 годин на добу, проте не приймають пошкоджені або старі банкноти. Також  в них не набагато нижчий від офіційного курс валют. Банки, як і раніше, є найнадійнішим інструментом у валютних операціях. 

Ви завжди можете прийти  у відділення банку і купити іноземну готівку в касі. На касі ви можете перевести валюту однієї країни в іншу. Для цього її спочатку переводять по курсу в гривню, а потім гривні – в потрібну валюту. 

Як здійснити обмін валют не виходячи з дому

В умовах війни Нацбанк надав українцям можливість здійснювати онлайн-купівлю валюти через банк. Це стосується не тільки термінових депозитів чи сплати за навчання в іноземних закладах освіти, а й купівлі валюти для особистих цілей.

В IdeaBank ви можете зробити це в мобільному додатку O.Bank, кошти в потрібній валюті надійдуть просто на картку чи рахунок. Все, що для цього потрібно це зробити ось такі дії:

 1. завантажити додаток O.Bank 2.0 на свій смартфон та зареєструватись в ньому;
 2. в меню «Операції» вибрати кнопку «Купівля  валюти», ввести бажану суму в іноземній валюті та обрати гривневий і валютний рахунок для обміну;
 3. підтвердити операцію sms кодом зі смартфона;
 4. отримати безготівковий переказ на свій рахунок.

Особливою умовою для здійснення обміну онлайн є наявність валютної картки або активного банківського рахунку. Відкрити рахунок або картку можна так само легко в онлайн-сервісі банку.