Кредит на товар онлайн

Кредит на товар онлайн

Будь-які товари в інтернет-магазинах в кілька кліків
  від 0%авансовий внесок
  до 150 000 грнсума кредиту
  паспорт та ІПНмінімум документів
  Переваги кредиту на товар
  Кредитний ліміт від 1000 до 150 000 грн
  Річна відсоткова ставка 0,01%
  Строк кредитування – до 36 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Авансовий платіж від 0%
  Як отримати кредит на товар
  Обрати магазин та товар
  Обрати магазин та товар

  Оберіть бажаний товар в магазинах-партнерах Банку  

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит. Банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Оформити кредитний договір
  Оформити кредитний договір

  Оформіть кредитний договір в одному з найближчих відділень Банку або за допомогою кур’єрської служби.

  Отримати бажаний товар
  Отримати бажаний товар

  Отримайте товар від обраного інтернет-магазину.

  Станьте Партнером та отримайте
  Продажі по всій території України
  Продажі по всій території України
  Залучення нових покупців та клієнтів
  Залучення нових покупців та клієнтів
  Широкий вибір кредитних продуктів
  Широкий вибір кредитних продуктів
  Збільшення обсягу продажів
  Збільшення обсягу продажів
  Магазини-партнери Банку
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
   

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.