Кредити для бізнесу

Кредити для бізнесу

гроші на будь-які потреби бізнесу
  Кредити
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження

  Кредитна картка «Бізнес Мрія»

  Кошти на споживчі потреби клієнтів, які займаються підприємницькою діяльністю
  до 33 днів

  пільговий період

  до 100 000 грн

  кредитний ліміт

  преміальні сервіси

  з карткою Visa Platinum

  Мікрокредит для ФОП

  Гроші на споживчі потреби для клієнтів, які займаються підприємницькою діяльністю
  кредит за 1 день

  попереднє рішення за 1 хвилину

  без застави

  та фінансової поруки

  паспорт та ІПН

  мінімум документів

  Детальніше
  Умови кредитування
  • Строк кредитування: 24 місяці
    
  • Відсоткова ставка: 0,01% річних
    
  • Сума кредитування: від 10 000 до 50 000 грн

  Кредитуємо на будь-які цілі бізнесу до 50 000 грн без застави та забезпечення.

  • Реєстрація СПД від 12 місяців

  Необхідіність реєстрації ФОП та ведення підприємницької діяльності не менше 12 місяців.

  • Вік позичальника-ФОП на кредитування від 23 до 74 років 

  Вік позичальника-ФОП від 23 до 74 років 11 місяців на момент закриття кредитного договору.

  Необхідні документи
  • Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • Фінансова звітність (декларація) за 4 останні квартали;
  • Витяг з поточних та або карткових рахунків у інших банках для ведення господарської діяльності за період не менше 6-ти останніх місяців.
  Як погасити кредит?
  • Погашення кредиту здійснюється шляхом автоматичного списання з поточного рахунку клієнта 2600, відкритого в АТ «Ідея Банк», на який проводилась видача кредиту. Відповідно до графіку погашення кредиту необхідно забезпечити на данному рахунку необхідну суму коштів для погашення

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Як отримати кредит для бізнесу

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме попереднє рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Переваги кредиту для бізнесу в Ідея Банку

  Більшість кредитно-фінансових установ видають кредити для юридичних осіб під заставу нерухомості. Але не всі представники малого бізнесу володіють нерухомим майном, яке можна було б оформити як заставу. Для таких підприємців кредитні кошти недоступні.
  В Ідея Банку розроблено спеціальні програми для бізнесу. Вони дозволяє видавати представникам малого та середнього бізнесу кредити без застави та поруки. Ви  можете отримати до 100 000 гривень, залежно від Ваших потреб.
  Підприємці можуть використовувати кредитні кошти не тільки на розширення виробництва, купівлю обладнання і оренду нових приміщень. Ви маєте право витратити отримані в банку гроші на придбання транспортного засобу і меблів, проведення ремонтних робіт у виробничому приміщенні або на збільшення оборотних коштів. Кредит можна використати для погашення заборгованості перед іншими фінансовими установами, бізнес-партнерами та працівниками.
  Підприємці мають можливість замовити кредитні кошти онлайн. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті Ідея Банку в зручний для Вас час удома чи в офісі. Замовляючи кредит через Інтернет, Ви не витрачаєте час на поїздку до банку, не марнуєте його в чергах.
  Кредитні програми від Ідея Банку передбачають зручний спосіб повернення грошей. Її розроблено з використанням ануїтетної схеми розрахунків, завдяки якій  заборгованість погашається рівномірними внесками. У разі дострокового повернення кредитних коштів додаткова комісія не нараховується.

  Як оформити кредит в Ідея Банку

  Щоб замовити кредит у банку, треба заповнити заявку, де зазначити особисті дані позичальника, суму позики і строк кредитування. Онлайн-заявку буде розглянуто співробітниками фінансової установи протягом найближчої доби. 
  Оформити кредит на бізнес можна у будь-якому відділенні Ідея Банку в Україні, надавши мінімальний пакет документів.