Як взяти кредит онлайн через Дія

Ми підготували цей матеріал про кредити онлайн, щоб ви змогли дізнатися більше про наступне:

 

Головні особливості взяття кредиту через Дія


Дія – це мобільний застосунок, який містить в собі більшість важливих документів громадянина України та надає можливість отримувати послуги онлайн: швидко, зручно та сучасно.  
Один із важливих сервісів Дія – це можливість здійснити онлайн-верифікацію при отриманні кредиту онлайн. Така верифікація стала доступна з 2020 року і є зручною альтернативою верифікації через Bank ID.

Для верифікації через Дія при отриманні кредиту достатньо мати смартфон, доступ до інтернету і застосунок Дія, встановлений на ваш смартфон. Також обов’язковою умовою є наявність в сервісі паспорту в форматі ID-картки або закордонного паспорту.  

Оформити кредит в IdeaBank

Чому варто взяти кредит онлайн через Дія


Кредит онлайн через Дія – простий і швидкий спосіб отримати гроші на будь-які потреби, будь це кредит на ремонт, на житло, кредит пенсіонерам або просто на поточні потреби
Верифікація через Дія при отриманні кредиту онлайн має безліч переваг. 
Ось деякі з них:

  1. Зручність: З Дія ви можете отримати кредит будь-де і будь-коли, незалежно від місця вашого перебування на поточний момент. А також без необхідності витрачати час на дорогу і черги.
  2. Захищеність: Інформація в Дія добре захищена, відповідає світовим стандартам захисту від кіберзагроз. Як повідомляє сама платформа, Дія зберігає мінімум інформації про своїх користувачів. Цього достатньо, щоб ви могли зручно отримувати державні послуги.
  3. Автозаповнення: Завдяки автозаповненню даних, Дія дозволяє уникнути помилок під час заповнення анкети.
  4. Мінімум документів: Всі документи, що можуть знадобитися для отримання кредиту онлайн, вже є в Дія. Вам не потрібно сканувати паперові оригінали документи і самостійно відвозити їх у відділення банку. 

 

Що необхідно для оформлення кредиту онлайн через Дія

 

Кредит онлайн – легкий і зручний спосіб отримання коштів на реалізацію ваших бажань. 

Процес оформлення й отримання коштів максимально комфортний, адже зробити це можна навіть дома, лежачи на дивані, переглядаючи улюблений серіал або навіть під час обідньої перерви.

Як отримати кредит за допомогою Дія в IdeaBank?

  • Залишіть заявку на отримання кредиту "Мобільний";
  • Дочекайтесь дзвінка спеціаліста та дайте відповідь на декілька питань;
  • Дізнайтесь рішення та проінформуйте спеціаліста про бажання отримати гроші на картку;
  • Отримайте гроші в мобільному додатку O.Bank 2.0 (реєстрація - через застосунок Дія та ID картку) на віртуальну карту. 

Кредит надається на умовах існуючого продукту - кредит «Мобільний» 

З Ідея Банком мрії про ремонт у квартирі, новий смартфон, побутову техніку або подарунки близьким здійснюватимуться ще швидше!

Рекомендованi статтi