Кредит

Кредит від Ідея Банк

переможець у номінації "Найкращий кредит готівкою" 2023 року
  Кредити
  Популярні питання
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Договори

  Кредит "Мобільний"

  гроші на будь-які потреби
  до 500 000 грн

  доступна сума кредиту

  мінімум документів

  паспорт та ІПН

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше

  Кредит "На старт"

  наша краща кредитна пропозиція для нових клієнтів
  до 300 000 грн

  доступна сума кредиту

  без комісії

  та страховки за кредитом

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше

  Кредит "Стабільний"

  знижена % ставка за умови стажу роботи від 36 місяців
  до 500 000 грн

  доступна сума кредиту

  мінімум документів

  паспорт та ІПН

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше

  Кредит "Зустрічна пропозиція"

  клієнтам, які мають кредити в інших банках та бажають покращити умови обслуговування (отримати додаткові кошти, збільшити або продовжити терміни кредитування)
  до 300 000 грн

  доступна сума кредиту

  можливе покращення

  % ставки, збільшення сум та термінів

  до 10 кредитів

  об'єднуються в один

  Детальніше

  Кредит на вживане авто

  для реалізації мрії сім'ї
  до 500 000 грн

  доступна сума кредиту

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  без КАСКО

  та застави авто

  Детальніше

  Кредит "Цільовий"

  зниження річної відсоткової ставки на 10% у випадку цільового використання кредитних коштів
  до 500 000 грн

  доступна сума кредиту

  мінімум документів

  паспорт та ІПН

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору). 

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки: 6, 12, 18, 24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку. 

  • Кредит без страхування

  Можливість оформити кредит без страхування життя.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  Необхідні документи
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;   

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
    

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60 календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кредитні кошти

  Замовте кур'єра, який доставить Вам кредитний договір і кошти додому.

  Кредит дозволяє отримати необхідну суму коштів для реалізації ваших планів та ідей. Це актуальний фінансовий інструмент, адже потреба у додаткових коштах виникає постійно.

  Кредит готівкою або онлайн: переваги

  Кредит є потужним інструментом фінансового планування та вирішення нагальних потреб. Цей вид кредиту надає можливість отримати необхідні кошти без складних умов та обмежень, дозволяючи клієнтам вільно реалізовувати свої фінансові плани. Важливою перевагою кредиту є його універсальність. 

  Гнучкі умови погашення в таких банках, як Ідея Банк, роблять цей вид кредиту доступним та зручним для широкого кола клієнтів. Незалежно від того, чи ви шукаєте рішення тимчасових фінансових труднощів, чи маєте важливий проєкт, який потребує фінансування, кредит може стати надійним партнером у вирішенні вашої фінансової потреби.

  Кредит онлайн від Ідея Банк

  Гроші в кредит від Ідея Банку можна отримати на будь-які цілі: купівля техніки, ремонт оселі, туристичні подорожі, тощо. Максимальна сума кредиту – 500 000 грн, мінімальна – 5 000 грн. Строк погашення можна обрати від 6 до 60 місяців. Кредит — це можливість реалізувати задумане тут і зараз. Ідея Банк пропонує вигідні умови кредитування для клієнтів віком від 21 до 74 років.

  Основні переваги кредитів від Ідея Банку:

  • сума кредиту від 5 000 до 500 000 грн;
  • строк кредитування від 6 до 60 місяців;
  • можливість витратити кошти на будь-які цілі;
  • комфортна реальна річна процентна ставка;
  • швидке оформлення заявки як у відділенні, так і онлайн;
  • видача коштів у день звернення.

  Отже, Ідея Банк пропонує вигідні та гнучкі умови для тих, хто потребує готівкового кредиту для розв'язання фінансових питань, або здійснення відкладених мрій прямо зараз.