Кредит готівкою

Ми кредитуємо. Кредит готівкою

переможець у номінації "Найкращий кредит готівкою"
  Кредити готівкою
  Популярні питання
  Попередження

  Готівковий кредит "На старт"

  наша краща кредитна пропозиція для нових клієнтів
  до 200 000 грн

  доступна сума кредиту

  без комісії

  та страховки за кредитом

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше

  Готівковий кредит "Зустрічна пропозиція"

  клієнтам, які мають кредити в інших банках та бажають покращити умови обслуговування (отримати додаткові кошти, збільшити або продовжити терміни кредитування)
  до 200 000 грн

  доступна сума кредиту

  можливе покращення

  % ставки, збільшення сум та термінів

  до 5 кредитів

  об'єднуються в один

  Детальніше

  Кредит на вживане авто

  для реалізації мрії сім'ї
  до 300 000 грн

  доступна сума кредиту

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  без КАСКО

  та застави авто

  Детальніше

  Готівковий кредит "Цільовий"

  зниження річної відсоткової ставки на 10% у випадку цільового використання кредитних коштів
  до 200 000 грн

  доступна сума кредиту

  мінімум документів

  паспорт та ІПН

  до 1 хвилини

  попереднє рішення по кредиту

  Детальніше
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору). 

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки: 6, 12, 18, 24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Готівкові кошти від 5000 грн до 300 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 300 000 грн готівкою. 

  • Кредит без страхування

  Можливість оформити кредит без страхування життя.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  Необхідні документи
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;   

  Як погасити кредит?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».
  6.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кредитні кошти

  Замовте кур'єра, який доставить Вам кредитний договір і кошти додому.

  Кредити готівкою

  Готівкове кредитування не є чимось новим для України. Населення все частіше звертається до банку за готівковими коштами, щоб отримати їх на вигідних умовах для реалізації своїх цілей. Потреба в грошах є актуальною повсякчас, але не завжди людина має можливість отримати їх саме тоді, коли це необхідно. Тому кредит в Ідея Банку – це  правильне рішення, щоб отримати кошти  на будь-які ваші потреби.
  Кредит готівкою – це кошти, які ви отримуєте в зручний для вас спосіб  і які можуть бути витрачені на будь-які цілі: ремонт, купівлю техніки чи авто, відпочинок, освіту та багато іншого. Кредит можуть отримати всі громадяни України, яким виповнився 21 рік і  які не мають поганої кредитної історії в банках. Попереднє рішення щодо кредиту можна отримати вже за 1 хвилину і та звернутися на відділення для дооформлення кредиту в той самий день. Сплата за кредитом здійснюється рівними частинами щомісяця. 

  Гроші в кредит від Ідея Банку

  Взяти кредит можна в будь-якому відділенні банку. Є можливість оформити заявку онлайн. Максимальна сума кредиту, що видає Ідея Банк, – 300 000 грн..  Погодження на кредит в банку можна отримати вже за 30 хвилин, тому оформлення позики в Ідея Банку – це швидкий кредит з економією часу та нервів. Кредити в Ідея Банку можна отримати на будь-які споживчі потреби. Скориставшись умовами таких кредитів, Ви матимете можливість нарешті здійснити свої мрії щодо ремонту власного житла або придбання авто для Вашої сім'ї.

  Як оформити банківський кредит

  Щоб отримати кредит в банку, спочатку необхідно ознайомитися з умовами кредитних пропозицій і обрати найбільш прийнятну для Вас. Оформити кредит готівкою Ви можете, звернувшись у відділення Ідея Банку або ж просто заповнивши заявку на наш  кредит онлайн. У такому разі Вам не потрібно йти до відділення і чекати в чергах, аби отримати готівковий кредит. Це зручно, швидко та доступно. Заповніть заявку онлайн і отримайте попереднє рішення щодо кредиту.  Наш консультант зателефонує Вам і надасть допомогу в оформленні всіх документів на готівковий кредит. Тож уже за кілька годин Ви зможете отримати кошти і витрачати їх на власні цілі. 
  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.
  Готівкові кредити від Ідея Банку
  Ідея Банк є Вашим фінансовим партнером і порадником у реалізації Ваших цілей та ідей. Просто оформіть заявку на кредит і протягом кількох годин отримайте гроші в кредит. Кредит готівкою можна отримати в містах,  які зазначені в переліку за посиланням. При цьому Ви не будете прив'язані до одного відділення, а зможете обслуговувати свій кредит у будь-якому з них. Звертайтеся до Ідея Банку, щоб отримати готівку в кредит. З нами робити важливі покупки легко!

  •    Загальна інформація по кредитних пропозиціях Банку:

  Кредитуємо осіб віком 21 – 74 роки 11 місяців 
  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років 11 місяців (на момент завершення договору).
  •    Строк кредитування до 60 місяців
  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 6 до 60 місяців.
  •    Кредит до 300 000 грн
  Оформлення кредиту можливе на суму від 5 000 до 300 000 грн.
  •    Вільний вибір місця покупки
  Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.
  •    Реальна річна % ставка
  Від 60,92% до 149,11% в залежності від обраного продукту.