Кредит готівкою

Ми кредитуємо. Кредит готівкою

гроші на будь-які потреби
  Кредити готівкою
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком 23 – 75 років
   Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 23 років, так і літнім людям до 75 років.

  • Строк кредитування до 60 місяців
   Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 6 до 60 місяців.

  • Готівкові кошти до 500 000 грн
   Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 500 000 грн готівкою.

  • Знижка на кредит 10%
   За умови цільового використання коштів та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором  знижується на 10% річних*.

  • Вибір дати щомісячного платежу
   Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

  • Вільний вибір місця покупки
   Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.


   

  * Для отримання знижки в розмірі 10% від річної відсоткової ставки при оформлення кредитного продукту «Цільовий» необхідні підтверджувальні документи про цільове використання отриманих коштів 
  •    надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  •    надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.

  **Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

  Необхідні документи
  • Паспорт та ідентифікаційний код
  • Пенсійне посвідчення (в разі необхідності)
  • Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 50 000 грн)

   

  * При сумі кредиту від 50 000 до 75 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто)


   

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування –  до трьох робочих днів).
  • Через каси банку (комісія 40 грн за платіж)
  • Через мережу кіосків самообслуговування, розміщених у відділенні Банку (комісія 15 грн за платіж)

   

   

  Мережа працюючих кіосків самообслуговування АТ "Ідея Банк" станом на 01.03.2022

   

  ПТКС

  Адреса

  1

  Дніпро-1

  Яворницкого Дмитрия пр-кт, 100

  2

  Дніпро-2

  Сечевых Стрельцов ул., 3-а

  3

  Дніпро-4

  Калинова ул., 11-б

  4

  Дніпро-5

  Титова ул., 29

  5

  Долина-1

  Грушевского ул., 1

  6

  Дрогобич-1

  Левицкого ул., 1

  7

  Запоріжжя-1

  Соборный пр-кт, 186

  8

  Запоріжжя-2

  Соборный пр-кт, 42

  9

  Івано-Франківськ-4

  Галицкая ул., 7

  10

  Івано-Франківськ-7

  Днестровская ул., 26

  11

  Калуш-1

  Украинки Леси пр-кт, 1

  12

  Коломия-1

  Кобринского ул., 3

  13

  Кременчук-1

  Первомайская ул., 45

  14

  Кривий Ріг-1

  Гагарина пр-кт, 38

  15

  Кривий Ріг-2

  Почтовый пр-кт, 48

  16

  Кропивницький-1

  Большая Перспективная ул., 50

  17

  Львів-2

  Шолом-Алейхема ул., 1

  18

  Львів-3

  Сиховская ул., 4/40

  19

  Львів-5

  Городоцкая ул., 151

  20

  Мукачево-1

  Мира ул., 23/1

  21

  Надвірна-1

  Мазепы ул., 24-а

  22

  Одеса-2

  Люстдорфская дорога, 54

  23

  Рівне-1

  Соборная ул., 65

  24

  Самбір-1

  Валовая ул., 26, (пом.3)

  25

  Стрий-1

  Стрий-1

  26

  Ужгород-1

  Жупанатская пл., 1/1

  27

  Чернівці-1

  Университетская ул., 16

  Інше

  Для отримання кредитних канікул на період карантину, необхідні заповнити "Заяву на отримання кредитних канікул на період карантину".

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Як отримати кредит

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кредитні кошти
  Отримати кредитні кошти

  Замовте кур'єра, який доставить Вам кредитний договір і кошти додому.

  Кредити готівкою

  Готівкове кредитування не є чимось новим для України. Населення все частіше звертається до банку за готівковими коштами, щоб отримати їх на вигідних умовах для реалізації своїх цілей. Потреба в грошах є актуальною повсякчас, але не завжди людина має можливість отримати їх саме тоді, коли це необхідно. Зазвичай банки вимагають у клієнтів безліч документів для отримання кредиту, а кредитні посередники видають невеликі суми з вищими в кілька разів   відсотками. Тому кредит в Ідея Банку – це  правильне рішення, щоб отримати кошти  на будь-які ваші потреби.

  Кредит готівкою – це кошти, які ви отримуєте в зручний для вас спосіб  і можуть бути витрачений на будь-які цілі: ремонт, купівлю техніки чи авто, відпочинок, освіту та багато іншого. Кредит можуть отримати всі громадяни України, яким виповнилось 21 рік і  не мають поганої кредитної історії в банках. Для оформлення кредиту необхідно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Особам до 25 років – довідка про доходи є обов’язковою. Попереднє рішення щодо кредиту можна отримати вже за 1 хвилину і забрати потрібну готівку в той самий день. Сплата за кредитом здійснюється рівними частинами щомісяця. Є можливість дострокового погашення кредиту. 

  Гроші в кредит від Ідея Банку

  Готівковий кредит в Ідея Банку – це більш ніж вигідно. Взяти кредит можна в будь-якому відділенні банку. Є можливість оформити заявку онлайн. Максимальна сума кредиту, що видає Ідея Банк, – 2 000 000 грн. Ще однією перевагою цих кредитних пропозицій є дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій.  Погодження на кредит в банку можна отримати вже за 30 хвилин, тому оформлення позики в Ідея Банку – це швидкий кредит з економією часу та нервів. Кредити в Ідея Банку можна отримати як на будь-які цілі, так і на конкретні, з особливими умовами кредитування. Скориставшись вигідними умовами таких кредитів, Ви матимете можливість нарешті здійснити свої мрії щодо ремонту власного житла або придбання авто для Вашої сім'ї.

  Як оформити банківський кредит

  Щоб отримати кредит в банку, спочатку необхідно ознайомитися з умовами кредитних пропозицій і обрати найбільш прийнятну для Вас. Оформити вигідний кредит готівкою Ви можете, звернувшись у відділення Ідея Банку або ж просто заповнивши заявку на наш  кредит онлайн. У такому разі Вам не потрібно йти до відділення і чекати в чергах, аби отримати готівковий кредит. Взяти кредит в банку допоможе оформлення заявки на кредит у мережі Інтернет. Це зручно, швидко та доступно. Заповніть заявку онлайн і отримайте попереднє рішення щодо кредиту. Мінімум документів: лише паспорт та код. Наш консультант зателефонує Вам і надасть допомогу в оформленні всіх документів на готівковий кредит. Тож уже за кілька годин Ви зможете отримати готівку на руки і витрачати її на власні цілі. Також доступною є пропозиція отримати кредит готівкою без довідки про доходи.
  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.

  Кредит готівкою без довідки про доходи

  Гроші в кредит без довідки про доходи банк пропонує клієнтам, які отримують не офіційний дохід. В Банку можна оформити як банківський кредит на 12 місяців, так і довгостроковий кредит до 5 років. Без довідки про доходи можливий кредит готівкою до 150 000 грн. Ідея Банк надає позичальникам кредит без застави та поручителів. Оформити кредит можна вже сьогодні зі знижкою 10%*, за умови цільового використання коштів та його підтвердження. Ідея Банк – це правильне рішення, щоб отримати вигідний кредит!

  Готівкові кредити від Ідея Банку

  Ідея Банк є Вашим фінансовим партнером і порадником у реалізації Ваших цілей та ідей. Просто оформіть заявку на кредит і протягом кількох годин отримайте гроші в кредит навіть без довідки про доходи. Кредит готівкою можна отримати в містах Київ, Львів, Харків, Одеса та інших. При цьому Ви не будете прив'язані до одного відділення, а зможете обслуговувати свій кредит у будь-якому з них. Звертайтеся до Ідея Банку, щоб отримати готівку в кредит. З нами робити важливі покупки легко!

   

  * Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

  • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
  • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
    

  ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.