Як дізнатися CVV- код, якщо картки немає під рукою?

Як дізнатися CVV- код, якщо картки немає під рукою?

  Піклуючись про безпеку клієнтів платіжні системи та банки впровадили CVV/ CVC - код картки.

  Це додатковий пароль, який гарантує максимальний захист грошових коштів і допомагає ідентифікувати особу.

  Card Verification Value/Code складається з трьох символів. Назва коду трохи відрізняється в залежності від платіжної системи:

  • CVV2 - Visa;

  • CVC2 - Mastercard.

  Знайти CVV на картці можна досить легко. Він розташований на зворотному боці справа, на лінії для підпису.Пам'ятайте, що на магнітній стрічці може бути нанесено і більше цифр, однак CVV-кодом є саме останні три цифри. Якщо символів на картці не видно, їх можна швидко і легко дізнатися за номером картки, скориставшись сервісом в нашому Чат-боті на сайті Банку

  Як дізнатися CVV- код, якщо картки немає під рукою?

  • авторизуйтесь в чат-боті на сайті банку
  • оберіть необхідну категорію картки платіжна або кредитна
  • оберіть картку, по якій потрібно переглянути CVV2/CVC2-код
  • оберіть опцію CVV2/CVC2-код
  • підтвердіть операцію введіть код підтвердження, який надійде Вам в sms-повідомленні

  Після здійснення дій зазначених вище буде відображено CVV-код на екрані Чат-боту.

  Розголошувати CVV-код небезпечно. Чому?

  CVV- код - це секретна інформація, яку не можна розголошувати. Пам'ятайте, що співробітники банків, поліції, мобільні оператори ніколи не питають CVV- код.

  Давайте розберемося, в якому випадку можна вводити CVV -код, не турбуючись про те, що кошти будуть неправомірно списані з картки:

  Можна вводити CVV- код для оплати онлайн-покупок. Всі платіжні сервіси для переказу коштів вимагають вводити CVV- код для ідентифікації операції за карткою проведеною Клієнтом.

  Щоб не потрапити на виверти шахраїв фахівці радять робити покупки тільки на відомих, перевірених сайтах. При введенні даних для оплати потрібно використовувати тільки захищене інтернет-з'єднання (https). Не рекомендується вводити CVV- код на сторонніх комп'ютерах. Секретні символи не можна нікому диктувати і пересилати. А щоб завжди бути в курсі операцій, які виконувалися по вашій картці, підключіть sms-інформування