Чи можна перевести кредит на іншу людину?

Наскільки можливо переоформити кредит на іншу людину в Україні? Як це відбувається? Що для цього потрібно? Розглянемо детальніше в новій статті від Ідея Банку. 

 • Чи можливо переоформити кредит на іншу людину?
 • Які особливості переоформлення кредиту на іншу людину?
 • Навіщо переоформлювати кредит на інших?
 • Як переписати кредит на іншу людину?
 • Які кредити можна переоформлювати на іншого?
 • У яких випадках можуть відмовити у переоформленні кредиту на іншу людину?


Переоформлення кредиту на іншу людину – це не спосіб позбавитися боргового зобов’язання, а законний спосіб внесення змін в кредитний договір при настанні форс-мажорів для продовження погашення займу. Наскільки це реально? З яких етапів складається процес переоформлення? Та які підводні камені можуть вас спіткати? Розглянемо детальніше. 

Чи можливо переоформити кредит на іншу людину?

Так, переоформлення кредиту на іншу людину дійсно можливе. Для переоформлення кредиту Вам необхідно буде довести банку, що інша людина гарантовано зможе погасити заборгованість. 
 

Які особливості переоформлення кредиту іншу людину?

Під час переоформлення кредиту на іншу людину Ви повинні бути готовими до того, що відсоткова ставка за кредитом може підвищитися, оскільки ризики банку в такому випадку ростуть. Тим не менше, частіше такі заявки погоджуються, проте для переоформлення позики необхідні бути суттєві підстави. 
 

Навіщо переоформлювати кредит на інших?

Причини переоформлення:

 • звільнення з роботи;
 • розлучення;
 • втрата працездатності;
 • зміна постійного місця проживання;
 • настання неплатоспроможності.
   

Як переписати кредит на іншу людину?

Переоформлення кредиту на іншу людини складається з 5 етапів:

 1. Знайти потенційного позичальника, яка готова перейняти зобов’язання по кредиту;
 2. Перевірити кредитну історію;
 3. Підготувати документи (залежно від обраної організації збирається необхідний пакет документів, основними є паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 4. Написати заяву, передати документи;
 5. Дочекатися рішення щодо заяви.

 

Які кредити можна переоформлювати на іншого?

Переоформлення кредиту може бути здійсненне по будь-якому договору. Будь це споживчий кредит або кредит на авто. Проте потрібно мати на увазі, що за кредитом на авто це буде зробити складніше через високу вартість автомобіля. 
Для переоформлення вам необхідно буде надати в кредитну організацію вагомі причини, чому ваш запит на переоформлення має бути схвалений. І, якщо банк вважатиме ваші підстави для переоформлення цілком обґрунтованими, такий запит буде задоволеним. 

 

У яких випадках можуть відмовити у переоформленні кредиту іншу людину?

Частіше за все банки схвалюють запити на переоформлення кредиту на іншу людину, хоч і з певними нюансами (наприклад, підвищення відсоткової ставки). Тим не менш, відмови також зустрічаються. Основними причинами відмови можуть стати:

 • неправильно заповнена заявка;
 • невідповідний вік;
 • негативна кредитна історія.


Як можна зрозуміти, переоформлення кредиту на іншу людину процес нешвидкий і непростий. Саме тому Ідея Банк пропонує спеціальний кредит для перекредитування діючих кредитів в інших банках на зручніших умовах. 
Ознайомитись з умовами і подати заявку на кредит онлайн можна на сайті Банку. 

Оформити кредит онлайн в IdeaBank
 

Рекомендованi статтi
Що таке бюро кредитних історій?Що таке бюро кредитних історій?
Ми підготували даний матеріал для того, щоб ви могли дізнатися про наступне: Бюро кредитних історій: що це таке? Чим займається бюро кредитних історій? Які бюро кредитних історій є в Україні? Що таке кредитна історія? Для кого потрібна ваша кредитна історія? Звідки дані потрапляють до бюро…