Депозит "Валютний"

Депозит "Валютний"

для інвестицій в іноземну валюту
  від 0,10% до 0,20%річних в доларах США, євро
  на 3-12 місвільний вибір строку вкладу
  в кінці строкувиплата відсотків
  Валюта3 міс6 міс9 міс12 міс
  Долар США0,10%0,15%0,15%0,20%
  Євро0,10%0,15%0,15%0,20%
  Європейська надійність банку
  Виплата відсотків в кінці строку вкладу
  Гарантія повернення вкладів
  Як оформити депозит
  Розрахувати депозит

  Скористайтеся депозитним калькулятором і розрахуйте дохідність свого вкладу.

  Заповнити заявку

  Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

  Оформити депозит

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

  Заповнити заявку
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори
  Попередження
  Умови оформлення
  • Умови та порядок оформлення вкладу 
   Вклад оформляється без права дострокового розірвання за рахунок купленої безготівкової іноземної валюти на валютному ринку України у межах щомісячного ліміту в еквіваленті 100 тис. грн.
   Купівля іноземної валюти на валютному ринку України здійснюється у будь-якому відділенні Ідея Банку до 14:00 та сплачується комісія за купівлю – 5% від суми.  

  • Вклади на строк від 3 місяців до 12 місяців
   Можливість обирати зручний строк вкладу на 3, 6, 9 або 12 місяців.

  • Мінімальна сума вкладу – 100 Доларів США, 100 Євро
   Вклад можна відкрити на суму від 100 Доларів США, 100 Євро без можливості його поповнення.

  • Виплата відсотків в кінці строку
   Зручний вибір способу виплати відсотків за вкладом в кінці строку.

  • Відкриття депозиту в відділенні
   Вклад відкривається у відділенні Банку.

  • Вклади для осіб віком від 18 років
   Оформити вклад можуть особи, яким виповнилося 18 років.

  Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.

  Необхідні документи

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює

  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

  * Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

  Для іноземних громадян:

  • Паспортний документ

  • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит. Валюта, яка  вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

  • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
  • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
  • Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу.
  • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);
  • Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.