Артмото

https://artmoto.ua/ - Ми в компанії «Артмото» намагаємося наслідувати найсвіжіші та найцікавіші тренди ринку мототехніки, максимально заповнюємо всі ніші в цьому напрямку, щоб задовольнити потреби максимального кола наших клієнтів.

Саме тому за 10 років успішної роботи ми заслужили статус надійного мультибрендового мотосалону. У Нас можна знайти практично все – від електровелосипеда до ексклюзивного кастомного чопера, від свічки запалювання до нового двигуна у зборі, від гіроскутера до потужного мотовсюдихода.

Додайте до цього широкий вибір мотоекіпіровки, професійний та відповідальний мотосервіс з величезним досвідом роботи, індивідуальний підхід до кожного відвідувача — і Ви отримаєте саме те місце, де здійсняться всі побажання найвибагливішого клієнта.

Що важливе, на весь асортимент електротранспорту поширюється гарантія від виробника. Ви маєте намір купити скутер для дачі, мотошолом або рукавички на подарунок другові або вибираєте потужний спортбайк - знайте, Вам саме в «Артмото»! Вибираючи «Артмото» Ви вибираєте якість, впевненість та надійність, перевірені часом. Тут цінують та чекають на своїх клієнтів!