Інтернет-магазин Denika

Інтернет-магазин Denika.ua заснований 2 лютого 2009 року в місті Харків. Крок за кроком ми розвивалися, щоб розширити асортимент товарів, щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів і зробити покупки максимально зручними і приємними.

Був відкритий пункт видачі товарів в місті Харків, в якому ви можете забрати куплений товар, зробити замовлення, а так само оглянути деякі представлені товари. Ми почали співпрацювати з кур'єрськими службами, щоб нашими послугами могли користуватися клієнти з усіх куточків України.

За більш ніж 10 років нашої роботи ми стали експертами в товарах великої побутової техніки, телевізорах, а також більш ніж 30 тисяч товарів представлених на нашому сайті і це число тільки зростає. З кожним роком ми стаємо кращими і зараз з упевненістю можемо сказати, що для кожного клієнта ми знайдемо найкраще рішення для обладнання свого будинку, будь це кухня, вітальня або робочий кабінет.

До нас зверталося величезна кількість клієнтів, і залишили безліч позитивних відгуків. Наш високий рейтинг серед інших інтернет-магазинів показує наше професійне ставлення до роботи і турботу про клієнтів