Що не потрібно робити при коливанні курсу валют?

Що робити при коливанні курсу валют? Залежить від Вашої обізнаності в ситуації на ринку та особистої стратегії як інвестора. А от поради чого Не потрібно робити при стрибках курсу є спільними для всіх.

1. Не потрібно панікувати.
Паніка призводить до необдуманих вчинків. Не варто бігти за натовпом - обмірковуйте причини та наслідки валютних коливань, слідкуйте за аналітикою та приймайте рішення зважено.

2. Не потрібно терміново скуповувати валюту.
Банки і обмінні пункти страхують себе від ризиків, встановлюючи великі спреди (різниця між ціною покупки і продажу) при різких коливаннях курсів валют. Крім того, після кожного різкого зльоту ціну корегують і вона змінюється у зворотний бік на кілька позицій. Тому покупки валюти в періоди різких коливань часто бувають збитковими.

3. Не купувати непотрібну побутову техніку.
Бо ж скоро вона подорожчає. Не потрібно купувати будь-що інше з того, чого не планували та в чому немає великої потреби.

4. Не потрібно цілком довіряти прогнозам.
Багато експертів роблять прогнози щодо руху курсів валют, але далеко не завжди вони спрацьовують (вгадав - не вгадав). Існує велика кількість параметрів, які впливають на стан курсу та можуть за короткий час штовхнути його вгору чи вниз на пару відсотків.

Також, варто пам'ятати: щоб захистити заощадження від валютних коливань, необхідно тримати їх в декількох валютах - наприклад, в доларах, євро та гривні. Пропорції залежать від ваших особистих переваг, ваших планів і ситуації на валютному ринку. Здебільшого рекомендують витримувати пропорцію  40% в гривні та по 30% в доларах та євро.

Для впевненості у безпеці заощаджень пропонуємо Вам обрати депозитні програми Ідея Банку. Ідея Банк має один з найбільш високих рейтингів фінансової стійкості та входить до 20 найбільш надійних фінансових установ України. З думкою про Вас ми створюємо найкращі умови для захисту Ваших заощаджень. Депозити від Ідея Банку - це зручно, безпечно та вигідно!

Складання бюджету: важливо та просто!
Ведення бюджету — це справжній порятунок для особистих фінансів. Люди, які відкриті для нового та не бояться запозичувати наймудріші рішення не тільки у східних філософів, а й у західних прагматиків, вже давно зрозуміли значимість бюджетування. Існує як мінімум 5 причин того, щоб вести домашній ...
Золоті правила особистих фінансів
Ви зможете забезпечити собі добробут і спокій на цілий рік, дотримуючись  правил ведення особистих фінансів. Поради ці нескладні і, здавалося б, просто таки само собою зрозумілі. Але часом буває так, що ми не помічаємо очевидного або не хочемо замислюватися про майбутнє, живучи тільки ...
ТОП-5 книг з основ фінансової грамотності
Існує безліч книг, які навчають тонкощам поводження з грошима, але як вибрати з усього масиву інформації найкращу з них? Для того, щоб мати можливість грамотно розпоряджатися своїми фінансовими активами, кожна людина повинна мати базові знання в області економіки та інвестування. Ми вважаємо, ...