Кредит "Зустрічна пропозиція"

Кредит "Зустрічна пропозиція"

Вигідний кредит для погашення заборгованості в інших банках
  до 500 000 грндоступна сума кредиту
  до 60 місможливий строк кредиту
  до 5 кредитівв інших банках

  Переваги кредиту

  Максимальна сума кредиту – 500 000 грн
  Можливість погасити до 5 кредитів інших банків
  Строк кредитування – до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Без комісії
  Швидке прийняття рішення

  Як оформити кредит

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кредитні кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит

  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців
  • Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців. 

  • Строк кредитування до 60 місяців
  • Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 60 місяців.
   Ви можете оформити кредит на суму до 200 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. Кредит на суму понад 200 000 грн можна оформити на термін 36 місяців. 

  • Готівкові кошти до 500 000 грн
  • Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 500 000 грн готівкою. 
   Особам, який виповнився 21 рік – довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
   ≥23 роки – довідка про доходи не обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
   ≥25 років – довідка про доходи не обов’язкова. 

  • Вибір дати щомісячного платежу
  • Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

  • Вільний вибір місця покупки
  • Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.

  • Зручне погашення кредиту
  • Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

    

  Необхідні документи

  •    Паспорт та ідентифікаційний код;
  •    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);
  •    Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 150 000 грн);
  •    Для кредитів понад 500 000 грн діють додаткові умови.

  * При сумі кредиту від 50 000 до 150 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто).

  Як погасити кредит?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Перекредитування

  Що таке перекредитування (рефінансування)?
  Це можливість отримати нову позику в банку на більш лояльних умовах. Рефінансування може оформити кожен клієнт віком від 23 років, який має кредити в банках  без заборгованості по них і бажає отримати лояльніші умови кредитування. Для цього треба спробувати оформити в банку нову позику на більш вигідних умовах, об'єднавши в цьому банку всі кредити інших банків в один, і платити менший щомісячний платіж. Банк, де оформлено перекредитування, може запропонувати клієнтові як менший місячний платіж по сплаті кредиту, так і більш тривалий строк його сплати, а також додаткову суму кредиту на руки.

  Як замовити перекредитування кредитів в Україні?

  Для того щоб оформити перекредитування одного або декількох кредитів, Вам необхідно заповнити заявку на рефінансування в одному з відділень банку або оформити заявку в інтернеті. У заявці необхідно вказати контактну інформацію: ПІБ, номер мобільного телефону, ідентифікаційний код. Вже через 1 хвилину банк надасть попереднє рішення про можливість рефінансування. Далі Вам зателефонує менеджер банку, який повідомить подальші інструкції з оформлення послуги перекредитування.

  Види перекредитування в Україні

  Перекредитування в Україні можливе для діючих кредитів клієнтів на суму до 500 000 грн і на строк до 60 місяців. У нашій країні можна отримати кредит для перекредитування як готівкових позик, так і споживчих кредитів. Щоб оформити рефінансування, досить мати паспорт і ідентифікаційний код. Для пенсіонерів – пенсійне посвідчення. Додатково банк може вимагати такі документи, щоб оформити кредит на перекредитування:

  • кредитні договори по позиках, на погашення яких беруться кошти;
  • квитанції про їх сплату (за наявності квитанцій) або виписку по кредитному (-них) рахунку   (-ах), що рефінансуються в рамках оформлення даного продукту.

  Довідка про доходи потрібна для перекредитування кредитів на суму понад 150 000 грн. Після узгодження рефінансування Ваших кредитів, банк може запропонувати Вам подовження строку кредиту і зменшення щомісячного платежу. Також є можливість узгодити додаткову суму на руки, якщо Ви маєте гарну кредитну історію по попередніх кредитах і достатній дохід для їх обслуговування в банку. 

  Перекредитування кредитів в Україні доступне в містах: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Івано-Франківськ та ін.

  Перекредитування в IdeaBank

  Ідея Банк пропонує скористатися кредитом «Зустрічна пропозиція». Цей кредитний продукт –  вигідне перекредитування (рефінансування) діючих кредитів. Кредит на перекредитування дозволяє клієнтам позбутися дорогих кредитів у різних банках, шляхом переоформлення їх в Ідея Банку на більш лояльних умовах. Досить виплачувати старі дорогі кредити в інших банках – рефінансуйте їх уже сьогодні і завдяки цьому сплачуйте по кредиту гарантовано менше! 

  Хочете змінити умови діючих кредитів в інших банках на більш вигідні для себе? Заповніть заявку на перекредитування і сплачуйте менше з Ідея Банком! Для отримання детальнішої інформації щодо кредиту для перекредитування Ви можете звернутись до найближчого відділення Ідея Банку або зателефонувати на номер гарячої лінії 0 800 50 20 30. З умовами договору можна ознайомитись тут.

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту. Також, відповідно до умов отримання кредиту, при погашенні готівкових кредитів (погашення на рахунки в банку крім поточних) страховий тариф не нараховується. На суму кредиту яка перевищує вищевказану суму кредиту нараховується страховий тариф в розмірі 15% від суми кредиту.

  Мінімальна сума кредиту становить 1 000 грн, максимальна сума кредиту 500 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 52,18% до 77,84% річних. Приклад розрахунку кредиту: ви отримали для рефінансування суму кредиту 10 000 грн на строк 36 міс., ваш платіж складе 606,65 грн, без врахування добровільного страхування та без відкриття пакету РКО. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком.