Мікрокредит для ФОП

Мікрокредит для ФОП

Гроші на споживчі потреби для клієнтів, які займаються підприємницькою діяльністю
  за 1 деньрішення по кредиту
  без заставита фінансової поруки
  від 10 000 до 500 000 грндоступна сума кредиту
  Переваги кредиту для ФОП
  Швидке прийняття рішення
  Мінімальний пакет документів
  Без застави та фінансової поруки
  Як отримати кредит для бізнесу
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме попереднє рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Договори
  Умови кредитування

  •    Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців 
  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  •    Строк кредитування від 12 до 36 місяців
  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки: 12, 18, 24 та 36 місяців.

  •    Кошти від 10 000 до 500 000 грн
  Отримайте гроші на споживчі потреби, якщо займаєтеся підприємницькою діяльністю.

  •    Зручне погашення кредиту 
  Погашення кредиту відбувається щомісяця рівними частинами (ануїтет).

  •    Річна % ставка за кредитом на термін:
  з СК: 12 міс – 55,8% річних - 59,3% річних; 18 міс 58,3% річних – 61,0% річних; 24 міс – 59,6%річних-  61,7% річних; 36 міс – 60,9% річних - 62,5% річних;
  без СК: 12 міс –70,5%річних -  74,0% річних; 18 міс – 69% річних- 71,5% річних; 24 міс – 68,25% річних - 70,25% річних; 36 міс – 67,5% річних - 69,0% річних.

  •    Реальна річна процентна % ставка на термін:
  з СК: 12 міс – 101,4% річних – 108,4% річних; 18 міс 97,6% річних – 102,9% річних; 24 міс – 95,8%річних-  99,9% річних; 36 міс – 94,1% річних – 97,1% річних;
  без СК: 12 міс – 97,9%річних -  104,6% річних; 18 міс – 95,2% річних- 99,8% річних; 24 міс – 93,9% річних – 97,6% річних; 36 міс – 92,6% річних – 95,3% річних.

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 8%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  • Фінансова звітність ФОП для кредиту більше 150 000 грн  
  Як погасити кредит?
  • У касах відділень АТ «Ідея Банк» (не тарифікується Банком).
  • Засобами безготівкового переказу за реквізитами рахунки через установи інших банків (не тарифікується Банком, але комісію можуть стягувати банки-відправники).
  • Засобами системи дистанційного обслуговування IdeaOnline (зарахування на рахунок не тарифікується Банком).
  • Засобами онлайн-платформ (не тарифікується Банком, але комісію можуть стягувати оператор онлайн-платформи).
  • Засобами термінальної мережі iBox, EasyPay (не тарифікується Банком, але комісію можуть стягувати оператори термінальних мереж) з терміном зарахування коштів на рахунок до трьох робочих днів.

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України.
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до чинного законодавства України. У разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчинаяє інші дії, передбачені законом України "Про споживче кредитування" та договором.

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником