Депозит "Вільні кошти"

Депозит "Вільні кошти"

з можливістю поповнення та зняття
  5%річних в гривнях
  1 місяцьтермін оформлення вкладу
  24/7доступ до рахунку

  Депозити Оформлюйте у мобільному застосунку

  Відсоткові ставки
  UAH
  Переваги депозиту в Idea Bank
  Європейська надійність банку
  Вільне поповнення і зняття коштів
  Гарантія повернення вкладів
  Як оформити депозит
  Вибрати депозит

  Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

  Заповнити заявку

  Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

  Оформити депозит

  Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

  Заповнити заявку
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори
  Попередження
  Умови оформлення
  • Вклад на строк 1 місяць з автоматичною пролонгацією

  Депозит строком 1 місяць з автоматичною пролонгацією. Відкриття депозиту – у відділенні або через інтернет-банкінг.

  • Мінімальна сума вкладу – 100 грн/1000 грн

  Вклад можна відкрити в СДО ІО на суму від 100 грн з можливістю його поповнення. Незнижувальний залишок по вкладу становить 100 грн.
  При зверненні у відділення Банку відкриття вкладу можливе на суму від 1000 грн з можливістю його поповнення. Незнижувальний залишок по вкладу становить 1000 грн.

  • Виплата відсотків щомісяця

  Відсотки нараховуються щомісяця на фактичний залишок на рахунку.

  • Відкриття депозиту в відділенні або через інтернет-банкінг
    
  • Вклади для осіб віком від 18 років

  Оформити вклад можуть особи, яким виповнилося 18 років.


  Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.

  Необхідні документи

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює

  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

  * Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без  ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

  Для іноземних громадян:

  • Паспортний документ

  • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.Валюта, яка вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

  • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
  • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
  • Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу. Клієнт має право відмовитись від лонгації, звернувшись особисто до відділення Банку в день закінчення строку вкладу (якщо термін вкладу припадає на вихідний або святковий день, тоді в перший за ним банківський робочий день) або шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону);
  • Клієнт має право ініціювати перед Банком дострокове повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). Дострокове припинення договору можливе виключно за згодою Банку. В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу (для вкладів «Вільні кошти» і «Разом до перемоги» терміном 100 днів);
  • Якщо договором банківського вкладу не передбачена пролонгація вкладу, то по завершенню терміну розміщення вкладу, всі кошти разом із нарахованими процентами перераховуються на рахунок Вкладника;
  • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);
  • Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua;
  • Для отримання суми депозиту понад 50 000 грн. або її еквівалент в іноземній валюті за офіційним курсом НБУ, Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні в усній формі (в ході телефонної розмови з уповноваженим працівником відділення Банку, на якому планується отримання готівки, після обов`язкової ідентифікації Клієнта) або у письмовій формі (подавши до Банку відповідну Заяву про підготовку готівки). Письмова Заява про підготовку готівки реєструється Банком в день її надходження;
  • Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs).

  Депозит з вільним управлінням коштами

  Депозит з вільним управлінням коштами – зручний інструмент, який дозволяє мати постійний доступ до власних коштів, що в цей момент не просто зберігаються в банку, але й приносять стабільний дохід. Плануєте невдовзі великі покупки чи інвестиції в бізнес, але зараз маєте вільні кошти? Для чого їх зберігати вдома? Це не дуже безпечно. Для Ваших коштів існує вільний депозит – надзвичайно зручний накопичувальний банківський вклад, який дозволяє отримувати стабільний дохід. Депозит вільний можна знімати та поповнювати в будь-який зручний час. Ви можете покласти на рахунок вільні кошти і  отримувати з них відсотки щомісяця. На депозиті при цьому має залишатися не менше мінімальної суми – 100 гривень, для вкладів відкритих в СДО ІО, та не менше - 1000 гривень, для вкладень відкритих у відділенні Банку. 

  Депозити з вільним доступом до коштів надзвичайно поширені в Україні, оскільки одночасно виконують функцію і депозитного вкладу, і рахунку в банку, з якого можна будь-коли знімати власні кошти. Такий вклад особливо популярний серед підприємців та ФОП, які завжди мають готівку після отримання виручки від продажу товару. До наступної закупівлі товару підприємці розміщують вільні готівкові кошти на вільному депозиті.

  Як відкрити депозит з вільним управлінням коштами в Україні

  Вільний депозит може відкрити будь-який громадянин України віком від 18 років. Для оформлення вкладу достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. Валюта вкладу – гривня.

  Депозит можна оформити на будь-яку суму і поповнювати необмежену кількість разів протягом строку його дії. Кошти доступно знімати тоді, коли Вам зручно. Основна умова – протягом строку дії вільного депозиту має бути мінімальний залишок – 100 гривень, для вкладів відкритих в СДО ІО, та не менше - 1000 гривень, для вкладень відкритих у відділенні Банку. Відсотки нараховуються на фактичний залишок на Вашому рахунку.

  Для оформлення цього депозиту необхідно заповнити заявку на вклад в Інтернеті або завітавши в будь-яке зручне для Вас відділення банку. Заявка онлайн – це дуже легко та швидко. Заповніть усього кілька полів для зворотного зв’язку – і вже за кілька хвилин Вам зателефонує менеджер, який надасть консультацію щодо умов вкладу та домовиться з Вами про зустріч для його оформлення.

  Відкрити депозит з вільним управлінням коштами в IdeaBank

  Ідея банк пропонує відкрити депозит «Вільні кошти» з можливістю вільно управляти власними коштами. Це чудовий спосіб заощадження коштів та отримання стабільного пасивного доходу.

  Вільний депозит в Ідея Банку дозволяє вільно знімати кошти у будь-який зручний для Вас час та поповнювати вклад стільки разів, скільки забажаєте. Це все можна робити без втрати відсотків за вкладом. Мінімальна сума поповнення вкладу – 250 гривень для вкладів, що оформлені через відділення та 10 грн - для вкладів, що оформлені через інтернет-банкінг або мобільний додаток.

  Депозити з вільним управлінням коштами можна відкрити в інтернет-банкінгу або в одному з відділень Ідея Банку в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України.

  Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.