Депозити у гривнях

Депозити у гривнях

для отримання максимального прибутку
  від 7,50% до 10,50%річних в гривнях
  на 1-18 місвільний вибір строку вкладу
  від 1000 грнмінімальна сума вкладу
  Переваги депозитів у гривнях в Idea Bank
  Гарантія стабільності
  Зручний підбір вкладів
  Висока дохідність
  Як оформити депозит
  Вибрати депозит
  Вибрати депозит

  Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

  Заповнити заявку
  Заповнити заявку

  Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

  Оформити депозит
  Оформити депозит

  Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

  Заповнити заявку
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори
  Попередження
  Умови оформлення
  • Вклади на строк від 1 місяця*

  Можливість обирати зручний строк вкладу від 1 до 18 місяців.

  • Мінімальна сума вкладу – 1 000 грн

  Вклад можна відкрити на суму від 1 000 грн з можливістю поповнення чи без поповнення.

  • Виплата відсотків щомісяця чи в кінці строку

  Зручний вибір способу виплати відсотків за вкладом – щомісяця чи в кінці строку.

  • Відкриття депозиту у відділенні або через інтернет-банкінг
    
  • Вклади для осіб віком від 18 років

  Оформити вклад можуть особи, які досягли 18 років.

   

  * після закінчення терміну депозиту, якщо вклад не було закрито або не переоформлено, депозит автоматично продовжується на термін 12 місяців під 6% річних для вкладів у гривні.

  Необхідні документи

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює
  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку
    

  * Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

  Для іноземних громадян:

  • Паспортний документ
  • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.
    

  * Валюта, яка  вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

  • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
  • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
  • Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу.
  • Клієнт має право ініціювати перед Банком дострокове повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). Дострокове припинення договору можливе виключно за згодою Банку. В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу;
  • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);
  • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.

  Депозити в гривні

  На сьогодні економічна ситуація в Україні є стабільною. Відбувається поступове зростання економіки та підвищення макроекономічних показників. Як наслідок, банківська система України, очищена від неліквідних активів банків, що були виведені з ринку, ожила й продовжує розвиватися. Банки пропонують клієнтам строкові депозити як вигідний спосіб отримання пасивного прибутку. Ставки за депозитами в національній валюті – гривні залишаються одними з найдохідніших для населення.
  Депозити в гривні дають вкладникам можливість отримати високий прибуток, розміщуючи власні заощадження на строкові депозити в банку. Розмір відсоткової ставки на депозит в гривні різниться залежно від обраних додаткових опцій вкладу, таких як: сума вкладу, його строк, вклад з поповненням чи без поповнення та інше.
  Гривневі депозити в Україні значно дохідніші за вклади в європейських банках та вклади в валюті. Строкові депозити в національній валюті не тільки покривають інфляцію в нашій країні, але й дозволяють отримати хороший дохід. Тому депозити в гривні залишаються найпопулярнішим вкладом для населення України.

  Як відкрити депозит в гривні в Україні

  Для того щоб відкрити депозит в гривнях в Україні, необхідно спочатку визначитись із банком, якому Ви довірите свої заощадження. Обрати надійний та стійкий банк не так просто. Проте зараз це зробити значно легше, ніж кілька років тому, оскільки банківська система позбулась неліквідних банків.
  В Україні депозитні програми представлені в банках з українським, російським та іноземним капіталом. Останні, згідно з більшістю рейтингів та відгуків аналітиків банківського ринку, найнадійніші, і Ви можете бути спокійними за безпеку Ваших коштів. Гривневі депозити в банках з іноземним власником – це можливість отримати високий дохід.
  Після того як Ви визначили надійний банк для своїх заощаджень, оберіть депозитну програму, що найбільше відповідає Вашим потребам. Для цього необхідно знайти в Інтернеті депозитний калькулятор банку, підібрати депозит і порахувати дохід за допомогою всього кількох кліків. Щоб оформити депозити в гривні, потрібно заповнити коротку заявку та надіслати її в банк. Вже за лічені хвилини Вам зателефонує консультант, який призначить зустріч у зручний для Вас час для оформлення вкладу в банківській установі. Вам залишиться тільки ознайомитись з умовами депозитного договору, підписати його та розмістити кошти на обраному вкладі.

  Відкрити депозит в гривні в IdeaBank

  Ідея Банк – це надійний польський банк, який також успішно працює в Польщі, Румунії та Білорусі. Депозити банку неодноразово визнавались як вкладниками, так і аналітиками фінансового ринку одними з найкращих для населення. Прийнявши рішення розмістити кошти на депозиті в гривні в Ідея Банку, Ви обираєте стійкий та надійний банк, який успішно працює на ринку України вже три десятки років.
  Депозит в гривні можна відкрити у будь-якому відділенні Ідея Банку. Підберіть депозит в Інтернеті за допомогою калькулятора та оформіть заявку на відкриття банківського вкладу. Вона миттєво потрапить у банк, і вже за кілька хвилин Вам зателефонує менеджер і запросить у відділення, щоб оформити вклад у гривні.

  Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.