Депозити в доларах

Депозити в доларах

для заощадження на великі цілі
  0,50%річних в доларах CША
  на 3-12 місвільний вибір строку вкладу
  без поповненняоформленого вкладу
  Переваги депозитів у доларах в Idea Bank
  Європейська надійність банку
  Зручний підбір вкладів
  Гарантія повернення вкладів
  Як оформити депозит
  Вибрати депозит

  Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

  Заповнити заявку

  Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

  Оформити депозит

  Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

  Заповнити заявку
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори
  Попередження
  Умови оформлення
  • Вклади на строк від 3 місяців*

  Можливість обирати зручний строк вкладу від 3 до 12 місяців.

  • Мінімальна сума вкладу – 100 доларів США

  Вклад можна відкрити на суму від 100 доларів США.

  • Виплата відсотків щомісяця чи в кінці строку

  Зручний вибір способу виплати відсотків по вкладу – щомісяця або в кінці строку.

  • Вклади для осіб віком від 18 років

  Оформити вклад можуть особи, які досягли 18 років.

   

  * після закінчення терміну депозиту, якщо вклад не було закрито або не переоформлено, депозит автоматично продовжується на термін 12 місяців під 1% для вкладів у доларах США / 0,1% для вкладів у євро.

  Необхідні документи

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює
  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку
    

  * Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

  Для іноземних громадян:

  • Паспортний документ
  • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.
    

  *Валюта, вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

  • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
  • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
  • Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу.
  • Клієнт має право ініціювати перед Банком дострокове повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). Дострокове припинення договору можливе виключно за згодою Банку. В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу;
  • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);
  • Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.

  Депозити в доларах

  Депозити в доларах є однією з найбільш популярних депозитних програм у банках України. Населення, яке заощаджує гроші на великі покупки (квартира, авто чи бізнес), часто конвертує ці збереження в долари США чи іншу стабільну іноземну валюту і розміщує їх в українських банках. Доларові депозити – це передусім захист заощаджень населення від інфляційних процесів, тобто від знецінення національної валюти. Тому депозитні клієнти, які мають стабільний високий дохід в національній валюті, спочатку конвертують її в долари США, а далі або інвестують у бізнес, або розміщують на доларовий депозит. Варто зазначити, що доларові депозити в банках України значно менш дохідні за гривневі, тому в першу чергу виконують функцію заощадження та безпечного зберігання коштів населення. (Відомі факти, що деякі банки в Європі пропонують мінусові ставки по депозитах, тобто вкладникам навіть доводиться сплачувати невеликі суми за зберігання їхніх коштів на депозитних рахунках у банках.) Отримувати відсотки за доларовим депозитом можливо помісячно чи в кінці строку вкладу. 

  Як відкрити депозит в доларах в Україні

  Перед тим як відкрити депозит в доларах, важливо визначитись із банком. Фінансова установа повинна бути стабільною та надійною, бажано з іноземним капіталом. Як показують більшість рейтингів, найбільш надійними, власне, є іноземні банки. Також, крім рейтингів, варто взяти до уваги відгуки реальних клієнтів, які розміщували вклад у конкретному банку. Їхній досвід однозначно стане Вам у пригоді при визначенні банку для вкладу в доларах. Де розмістити доларові депозити в банках України – це важливе та зважене рішення, часто не одного дня. Тому аналізуйте інформацію та обирайте найкращий банк для ваших коштів в іноземній валюті! Відкрити депозити в доларах можна так само, як і вклади в гривнях. Завітайте в будь-яке відділення банку чи заповніть заявку на розміщення вкладу в Інтернеті на офіційному сайті банку. Онлайн-заявка на депозит – це всього кілька полів (прізвище, ім’я, по батькові, мобільний телефон та e-mail) та лічені хвилини Вашого часу. Вже за мить Вам зателефонує консультант банку з депозитних програм, який надасть інформацію про порядок оформлення вкладу та про найвигідніші сьогодні ставки по депозитах. Далі Вам призначать зустріч з менеджером у відділенні банку для оформлення вкладу. До моменту зустрічі Ви повинні визначитись із строком вкладу та періодичністю отримання відсотків з доларового депозиту.

  Відкрити депозит в доларах в IdeaBank

  Щоб відкрити депозит в доларах в Ідея Банку, необхідно обрати строк, на який Ви будете розміщувати вклад. Строки доларового депозиту можуть бути від 3 до 12 місяців. Також слід визначитися щодо іншої опції вкладу: виплата відсотків у кінці строку вкладу чи помісячно. Заповнити заявку на доларовий депозит можна у відділенні банку або на сайті кількома кліками. Наш менеджер з депозитів зателефонує і надасть консультації, щоб вкладник володів вичерпною інформацією про депозити в доларах в Ідея Банку. Вклади в доларах можна оформити в усіх відділеннях Ідея Банку в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі та інших містах. Відсотки по вкладах вказані тут

  Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.