Що робити при коливанні курсу валют? Залежить від Вашої обізнаності в ситуації на ринку та особистої стратегії як інвестора. А от поради чого Не потрібно робити при стрибках курсу є спільними для всіх.
1. Не потрібно панікувати.
Паніка призводить до необдуманих вчинків. Не варто бігти за натовпом - обмірковуйте причини та наслідки валютних коливань, слідкуйте за аналітикою та приймайте рішення зважено.
2. Не потрібно терміново скуповувати валюту.
Банки і обмінні пункти страхують себе від ризиків, встановлюючи великі спреди (різниця між ціною покупки і продажу) при різких коливаннях курсів валют. Крім того, після кожного різкого зльоту ціну корегують і вона змінюється у зворотний бік на кілька позицій. Тому покупки валюти в періоди різких коливань часто бувають збитковими.
3. Не купувати непотрібну побутову техніку.
Бо ж скоро вона подорожчає. Не потрібно купувати будь-що інше з того, чого не планували та в чому немає великої потреби.
4. Не потрібно цілком довіряти прогнозам.
Багато експертів роблять прогнози щодо руху курсів валют, але далеко не завжди вони спрацьовують (вгадав - не вгадав). Існує велика кількість параметрів, які впливають на стан курсу та можуть за короткий час штовхнути його вгору чи вниз на пару відсотків.
Також, варто пам'ятати: щоб захистити заощадження від валютних коливань, необхідно тримати їх в декількох валютах - наприклад, в доларах, євро та гривні. Пропорції залежать від ваших особистих переваг, ваших планів і ситуації на валютному ринку. Здебільшого рекомендують витримувати пропорцію 40% в гривні та по 30% в доларах та євро.
Для впевненості у безпеці заощаджень пропонуємо Вам обрати депозитні програми Ідея Банку. Ідея Банк має один з найбільш високих рейтингів фінансової стійкості та входить до 20 найбільш надійних фінансових установ України. З думкою про Вас ми створюємо найкращі умови для захисту Ваших заощаджень. Депозити від Ідея Банку - це зручно, безпечно та вигідно!