Завдяки безвізу українці стали частіше літати. Але досі є актуальним для більшості українців питання: як літати економно? “24 канал” надає кілька простих порад, які допоможуть значно заощадити на купівлі авіаквитків онлайн.
Ціна на авіаквиток залежить від міста та району, з якого ви купуєте квиток. Окрім того, чим довше Ви провели часу на сайті авіакомпанії – тим дорожчий квиток. Авіакомпанія дає нам 12 хвилин, щоб зробити покупку. Потім квиток дорожчає на 15-20%. Аби не потрапити в пастку маркетингових ходів авіакомпаній, варто шукати авіаквитки в режимі браузера «Інкогніто».
На ціноутворення авіаквитка впливає пристрій, з якого ви його купуєте. Скажімо, ввечері на вихідні, переглядаючи квитки з IPhone 7 в багатому районі однієї із найбільших столиць світу, не варто сподіватися на ту ж ціну, яку отримає той, хто живе в значно скромнішому регіоні і є користувачем Android або Windows, обираючи при цьому квитки вночі з понеділка на вівторок.
Варто користуватись метапошуками. Вибирати квитки варто по країнах, а не по містах. У цьому вам допоможуть такі метапошуки, як "СкайСканер". Технологія метапошуку проста: замість свого міста – вбивайте в пошук країну. Якщо з України не знайшлося нічого підходящого – йдіть далі: Польща, Угорщина, Словаччина, Литва…
Допоможе зекономити поєднання авіа- та автолоукостів. Загалом, найдешевший спосіб пересуватися, наприклад, Європою – це поєднувати авіалоукостів з автолоукостами. У Європі близько 10 автобусних компаній з квитками від 5 євро. Основні: Polskibus, Euroline і Flixbus.