Кредит "Big Cash"

Кредит "Big Cash"

гроші на будь-які потреби
  до 500 000 грндоступна сума кредиту
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - до 36 місяців
  Дострокове погашення кредиту
  Вибір дати платежу
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування до 36 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 12, 24 та 36 місяців.

  • Кошти до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім’ї до 500 000 грн готівкою або на картку.

  • Кредит без страхування 

  Можливість оформити кредит без страхування життя.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Дострокове погашення кредиту

  Дострокове погашення кредиту – без штрафних санкцій.

  • Річна % ставка за кредитом

  Ставка 65%. Реальна річна процентна ставка - від 87,24% до 88,64%

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  • Довідка про доходи
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  В Ідея Банку ми розуміємо, що іноді життя потребує більшої фінансової підтримки, ніж зазвичай. Саме для таких випадків ми пропонуємо кредитну програму "Big Cash", що дозволяє отримати кредит до 500 000 грн готівкою або на картку. Це швидкий та надійний спосіб отримати необхідні кошти, коли це вам дійсно потрібно.

  Основні переваги кредиту на велику суму від Ідея Банку

  Ми розуміємо, що швидкість, гнучкість та зручність - це те, що вам потрібно. Ось чому наша кредитна програма має наступні переваги:

  1. Ми пропонуємо гнучкі умови відшкодування. Термін кредитування до 36 місяців дозволяє розподілити виплати так, щоб вони відповідали вашому фінансовому плану та можливостям.
  2. У Ідея Банку ми цінуємо вашу фінансову свободу. Ви можете погасити кредит достроково без штрафних санкцій, що дозволить вам швидше звільнити ваші фінансові зобов'язання.
  3. Ми розуміємо, що час - це гроші. Наш швидкий процес прийняття рішень забезпечить вам відповідь щодо кредитування у найкоротший термін. Ми працюємо, щоб ви могли отримати необхідну підтримку швидко та без зайвих витрат часу.

  Отримайте доступ до кредиту на велику суму в Ідея Банку та реалізуйте свої мрії без зайвих обмежень та перешкод!

  Вигідні умови кредитування

  Завдяки нашій кредитній програмі "Big Cash", вам не доведеться чекати довго на велику суму грошей. Ми пропонуємо зручний онлайн процес оформлення, який дозволить отримати кредит до 500 000 грн на ваш рахунок швидко та безпечно. Це ідеальний вибір, коли ви шукаєте кредит на велику суму без зайвих ускладнень для реалізації власних проєктів, включаючи кредит на ремонт житла.

  Призначення кредиту на велику суму

  Кредит на велику суму від Ідея Банку - це ваш шанс реалізувати великі плани, покращити своє життя та втілити найсміливіші ідеї. Ця фінансова можливість дозволить вам:

  • Фінансувати великі покупки. Ви мрієте про автомобіль, ремонт чи збільшення житлового простору? Кредит на велику суму до 500 000 грн від Ідея Банку допоможе вам швидко зробити необхідні покупки.
  • Реалізувати важливі проєкти. Бажаєте розширити бізнес, покращити освіту або запустити новий стартап? Наш кредит допоможе вам реалізувати ваші амбіції та втілити проєкти в реальність.

  Крім цього, кредит може стати корисним для покриття несподіваних витрат (кредит на лікування), консолідації заборгованостей чи інвестування в особисте та професійне зростання. Ідея Банк надає гнучкі умови використання кредиту, дозволяючи вам самостійно визначити, як використати отримані кошти, та швидко реалізувати ваші плани.

  Кредит на 500 000 онлайн на картку: швидко та легко

  З Ідея Банком ви можете отримати кредит на велику суму без зайвих турбот. Наш онлайн процес заявки на кредит дозволяє отримати до 500 000 грн в кредит на вашу картку швидко та без складнощів. Вам більше не потрібно чекати дні та тижні на розв'язання фінансових питань — ми прискоримо цей процес для вас. Крім того, ми надаємо кредитні рішення, включаючи кредити пенсіонерам, щоб задовольнити різноманітні фінансові потреби наших клієнтів.

  Як отримати кредит на 500 000 грн в Ідея Банку

  Отримати кредит на велику суму у Ідея Банку - легко. Просто оформіть онлайн заявку, вказавши необхідну суму (до 500 000 грн), та ми оперативно розглянемо ваш запит. Ми працюємо для того, щоб забезпечити вам швидкий та зручний доступ до необхідних фінансових ресурсів. Ідея Банк пропонує інноваційні фінансові рішення, що дозволяють нашим клієнтам отримати необхідну фінансову підтримку без зайвих ускладнень.