Кредит до зарплати

Кредит до зарплати

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Оформити кредит онлайн
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).

  Кредит до зарплати

  Якщо бюджет розписаний від однієї зарплати до іншої, складно гнучко реагувати на незаплановані потреби. Будь-яка дрібниця — побутова техніка, що зламалася, запрошення на день народження чи зуб, що так невчасно розболівся, — може зруйнувати чітко вибудований фінансовий план. Вирішити проблему, не зачіпаючи заощаджень, допоможе швидкий кредит. Гроші до зарплати онлайн від Ідея Банк можна витратити на будь-які потреби. Це найпростіше рішення форс-мажору до моменту виплати зарплати, що не потребує, ані цільового обґрунтування, ані складного документального супроводу.

  Особливості кредитів до зарплати

  Гроші в кредит до зарплати — короткострокова позика на вирішення поточних фінансових питань, яка може бути надана готівкою та у безготівковому вигляді онлайн. У супровід заявки позичальник додає лише свій паспорт та ідентифікаційний код. Долучитися до кредитної програми можуть всі громадяни України у віці від 21 до 74 років.
  Гроші до зарплати в кредит допомагають покрити незаплановані витрати без залучення позики у рідних і близьких. Банківський кредит дозволяє зберегти свою фінансову незалежність та контроль над власним бюджетом. Серед інших переваг послуги:

  • просте оформлення — гроші до зарплати готівкою можна отримати без зайвої документальної тяганини дистанційно;
  • швидке вирішення питання — заявка на кредит розглядається протягом робочого дня, а одразу після її погодження кошти одразу надходять на банківську карту;
  • гнучке управління кредитом — банк надає можливість клієнту самостійно сформувати графік платежів, який буде зручним та не обтяжить його ні в організаційному, ні в фінансовому аспекті;
  • безпека та надійність — банківські позики до зарплати супроводжуються стандартним кредитним договором, у якому чітко зазначаються всі умови співпраці, які унеможливлюють появу жодних прихованих платежів, зміни термінів кредитування чи відсоткових ставок.


  Кредит до зарплати на карту — фінансова підтримка, на яку може розраховувати кожен працездатний громадянин для вирішення поточних ускладнень. Затримка виплати заробітної плати або поява несподіваних витрат не повинні псувати настрій. Кожен може взяти гроші до зарплати в Ідея Банк в кредит та повернути їх у зручний спосіб.

  Як оформити кредит до зарплати?

  Потреба у короткостроковій позиці може виникнути несподівано та потребувати невідкладного вирішення. Саме тому процес отримання кредиту було спрощено та пришвидшено. Можна отримати кошти онлайн на карту. Для цього потрібно ознайомитися з деталями послуги та заповнити форму зворотного зв’язку, вказавши свої актуальні контактні дані, ІПН та вид діяльності. Після цього менеджер банку зателефонує для узгодження заявки та проінструктує щодо подальших кроків.
  Другий спосіб, як взяти кредит до зарплати, полягає у використанні мобільного застосунку, який можна завантажити за посиланням на сайті банку та встановити на свій смартфон. У ньому так само потрібно заповнити коротку форму заявки та дочекатись рішення банку. У разі погодження запиту кошти будуть зараховані на поточний рахунок.
  Відстежувати стан заборгованості та графіки погашення кредитних платежів також зручно у мобільному застосунку. Вносити кошти можна переказом з будь-якої дебетової карти, у банківських терміналах або в касі у відділенні банку. 
  Кредит до зарплати — раціональне рішення для тих, хто звик планувати та тримати свої фінанси під контролем. Його просто отримати, зручно використовувати та легко погасити, а тому варто завжди тримати напоготові для непередбачуваних обставин.