Молодіжний кредит

Молодіжний кредит

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
  Часті питання (FAQ)
  Чи можна взяти молодіжний кредит на машину?

  Так, кредит від Ідея Банку можна використати на будь-які потреби. 
  Проте ми радимо розглянути Кредит на авто від Ідея Банку для придбання вживаного авто, за яким можливе зменшення відсоткової ставки за кредитом вдвічі. 
   

  Хто може оформити молодіжний кредит?

  Кредит можуть отримати громадяни віком від 21 року.

  Як швидко можна взяти кредит?

  Для отримання кредиту необхідно заповнити заявку на сайті Банку та дочекатись попереднього рішення за кредитом, яке Ви отримаєте протягом 1 хвилини. 
  Далі, у випадку отримання позитивного рішення, Вам зателефонує спеціаліст для детальної консультації, після чого Ви зможете завітати до найближчого відділення Ідея Банку для підписання угоди та отримання коштів. 
   

  Кредит від Ідея Банку, може бути використаний на будь-які потреби, в тому числі для підтримки молодих людей у здійсненні великих покупок або здійсненні інших фінансових проектів, таких як купівля житла, ремонт або навчання.

  Часто його можна сплутати з кредитом на житло, але між ними є суттєва різниця, яка полягає у цільовому призначенні. Молодіжний кредит може використовуватись для різних цілей, не обмежуючись житлом, в той час як кредит на житло призначений саме для придбання або будівництва нерухомості.

   

  Переваги молодіжного кредиту на житло

  1. Нижча відсоткова ставка або пільгові умови погашення кредиту для молоді.
  2. Більш гнучкі критерії при оцінці кредитоспроможності, що полегшує отримання кредиту молодим людям.
  3. Можливість отримати кредит на придбання або будівництво житла за пільговими умовами.

   

  Як отримати молодіжний кредит на квартиру в Ідея Банку

  Отримання молодіжного кредиту на квартиру зазвичай передбачає дотримання певних умов. Основні критерії, які можуть бути враховані, включають:

  • Вік

  Вік позичальника повинен бути від 21 року.

  • Кредитна історія

  Молодим людям може бути надана можливість отримати кредит, навіть якщо у них обмежена кредитна історія.

  • Дохід

  Банк зазвичай оцінює фінансові можливості молодої людини для погашення кредиту.

   

  Як відбувається процес отримання кредиту на житло в Ідея Банку

  • Подача заявки

  Зверніться до банку, щоб подати заявку на молодіжний кредит. Зробити це можна у будь-якому відділення або онлайн. 

  • Отримання рішення

  Після швидкої оцінки вашої заявки банк повідомить про попереднє рішення. У разі, якщо воно буде позитивним, вам зателефонує спеціаліст для консультації з приводу ваших подальших кроків. 

  • Оцінка кредитоспроможності

  Банк проведе оцінку вашої кредитоспроможності на основі поданих документів і внутрішніх процедур. Це включає перевірку вашої кредитної історії та розрахунок здатності погасити кредит.

  • Підписання договору

  Далі ви будете запрошені до банку для підписання кредитного договору. У цьому договорі будуть вказані умови кредиту, такі як сума кредиту, процентна ставка, термін погашення, розмір щомісячного платежу та інші умови.

  • Отримання кредитних коштів

  Після підписання договору кредитор надасть вам кредитні кошти.