Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
  Часті питання (FAQ)
  Як оформити кредит на ремонт нерухомості без довідки про доходи?

  Для оформлення кредиту необхідно бути громадянином у віці від 21 року до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору) та подати заявку на отримання кредиту.

  Кому можуть видати кредит на ремонт квартири?

  Кредит можуть отримати громадяни віком від 21 року до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  Чи можна отримати кредит на ремонт будинку у сільській місцевості?

  Так, кредит від Ідея Банку можна використати на будь-які потреби, в тому числі й на ремонт будинку у сільській місцевості.

  Як швидко можна взяти кредит на ремонт житла?

  Для отримання кредиту необхідно заповнити заявку на сайті Банку та дочекатись попереднього рішення за кредитом, яке Ви отримаєте протягом 1 хвилини. 
  Далі, у випадку отримання позитивного рішення, Вам зателефонує спеціаліст для детальної консультації, після чого Ви зможете завітати до найближчого відділення Ідея Банку для підписання угоди та отримання коштів. Отримані кошти Ви можете витратити на будь-які потреби, в тому числі й на ремонт житла. 

  Готівковий кредит від Ідея Банку, може бути використаний на будь-які потреби, в тому числі на фінансування будівельних робіт, ремонту або модернізації вашого приватного будинку, квартири або іншої нерухомості. Він може охоплювати як капітальний ремонт, так і косметичний, а також інші зміни, пов'язані з поліпшенням і модернізацією приміщення.

   

  Переваги кредиту на ремонт нерухомості

   

  • Фінансова підтримка

  Кредит дозволяє вам отримати необхідну суму грошей для проведення ремонтних робіт, навіть якщо у вас немає достатньо власних коштів на поточний момент.

  • Гнучкість

  Ви можете отримати суму кредиту, яка вам потрібна, а також встановити термін погашення, що підходить для вашої фінансової ситуації.

  • Надійність

  Отримуючи кредит на ремонт нерухомості, ви можете бути впевнені, що у вас будуть необхідні кошти для завершення ремонтних робіт вчасно і належним чином.

  • Підвищення вартості нерухомості

  Проведення ремонту може підвищити вартість вашої нерухомості, що може бути корисним, якщо ви плануєте продати її в майбутньому.

   

  Як оформити кредит онлайн на ремонт квартири в Ідея Банку

  Для оформлення кредиту на ремонт нерухомості вам потрібно:

  1. Заповнити коротку онлайн-заявку на сайті Ідея Банку із зазначенням ПІБ, мобільного телефону, ІПН, виду діяльності та електронної пошти.
  2. Далі, протягом 1 хвилини, ви дізнаєтесь про попереднє рішення по кредиту, шляхом отримання смс-повідомлення від Банку. 
  3. У випадку позитивного рішення, з вами зв’яжеться спеціаліст і розповість про необхідні подальші кроки для отримання кредиту. 

   

  Умови отримання кредиту на ремонт житла в Ідея Банку

   

  1. Кредитуємо осіб віком від 21 року до 74 років та 11 місяців 
  2. Строк кредитування від 6 до 60 місяців 
  3. Сума кредиту від 5 000 грн до 500 000 грн
  4. Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%
  5. Зручне погашення платежу щомісячно рівними частинами

  Скористайтесь можливістю реалізувати свої бажання про омріяний ремонт вже зараз, завдяки легкому і прозорому кредиту на ремонт житла від Ідея Банку.