Кредит на житло

Кредит на житло

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит готівкою
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Готівкові кошти від 5000 грн до 200 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 200 000 грн готівкою (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).
  Часті питання (FAQ)
  На яких умовах можна взяти кредит на житло?

  Готівковий кредит від Ідея Банку, який можна витратити на будь-які потреби (в т.ч. на придбання житла), видається на суму від 5 000 грн до 200 000 грн на термін від 6 до 60 місяців.

  Кому можуть видати кредит на житло?

  Кредит можуть отримати громадяни віком від 21 року до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  Як швидко можна взяти кредит?

  Для отримання готівкового кредиту необхідно заповнити заявку на сайті Банку та дочекатись попереднього рішення за кредитом, яке Ви отримаєте протягом 1 хвилини. 
  Далі, у випадку отримання позитивного рішення, Вам зателефонує спеціаліст для детальної консультації, після чого Ви зможете завітати до найближчого відділення Ідея Банку для підписання угоди та отримання коштів. Отримані кошти Ви можете витратити на будь-які потреби, в тому числі й на придбання житла. 

  Власне житло - давня мрія багатьох українців.
  Хтось хоче переїхати у більше помешкання, а хтось з квартири у власний будинок за містом. 

  Ідея Банк допомагає реалізовуватися багатьом мріям українців.
  Завдяки кредиту Мобільний Ваше давнє бажання може стати цілковитою реальністю. 

  Головний плюс – можливість швидко реалізувати мрію про власне житло та не чекати роками моменту накопичення необхідної суми.


  Як взяти кредит Мобільний?


  В Ідея Банку процес отримання кредиту виглядає так:
  - Ви заповнюєте заявку на кредит 
  - Отримуєте смс-повідомлення з попереднім рішенням по кредиту
  - І, у випадку позитивного рішення, відвідуєте відділення Банку для підписання договору та отримання коштів 


   Хто може отримати кредит від Ідея Банку?


  Для того, щоб подати заявку на кредит, клієнту необхідно:
  - Бути громадянином України
  - Перебувати у віці від 21 року до 74 року та 11 місяців (на момент закінчення договору)
  - Надати дані паспорту та ІПН


  Умови отримання кредиту


  Підписуючи договір кредиту, клієнт Банку зобов’язується дотримуватися принципів кредиту: платність, строковість, цільове використання. 
  Що це означає?
  - Платність: клієнт зобов’язується повернути позичену суму в повному обсязі з урахуванням тіла кредиту, відсотків та інших платежів, передбачених договором.
  - Строковість: зобов’язання вносити обов’язковий щомісячний платіж вчасно.
  - Цільове використання: кредит повинен бути витрачений безпосередньо на ціль, що була вказана в Банку при оформленні договору і видачі коштів.

  Якщо думки про власне житло – Ваша давня мрія, заповнюйте заявку на кредит Мобільний та здійснюйте її з Ідея Банком. 

  Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 33 роки практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти та послуги європейської якості.