Кредит пенсіонерам

Кредит пенсіонерам

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит готівкою
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Попередження
  Договори
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Готівкові кошти від 5000 грн до 200 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 200 000 грн готівкою (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».
  6.    Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів, плати за обслуговування кредитної заборгованості) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Часті питання (FAQ)
  Які документи потрібні пенсіонеру для отримання кредиту?

  Для оформлення кредиту знадобиться необхідний мінімум документів – паспорт і ІПН. 

  Як швидко можна взяти кредит?

  Для отримання готівкового кредиту необхідно заповнити заявку на сайті Банку та дочекатись попереднього рішення за кредитом, яке Ви отримаєте протягом 1 хвилини. 
  Далі, у випадку отримання позитивного рішення, Вам зателефонує спеціаліст для детальної консультації, після чого Ви зможете завітати до найближчого відділення Ідея Банку для підписання угоди та отримання коштів.
   

  Готівковий кредит від Ідея Банку,  може бути використаний на будь-які потреби, в тому числі для здійснення покупок, оплатити медичних послуг або задоволення інших фінансових потреб пенсіонерами.

   

  Переваги кредитування для пенсіонерів

   

  • Гнучкі умови

  Найчастіше банки пропонують зручний графік погашення кредиту рівними частинами, забезпечуючи зручний і рівномірний розподіл платежів протягом тривалості кредитного періоду. Це може дозволити пенсіонерам комфортно керувати своїми фінансами.

  • Лояльні вимоги

  При оцінці кредитної спроможності пенсіонерів, найчастіше враховується  пенсійний дохід як джерело стабільного доходу, що дозволяє пенсіонерам отримати кредит.

  • Можливість поліпшити кредитну історію

  Якщо пенсіонер має невелику або відсутню кредитну історію, відповідне використання кредиту та своєчасне погашення можуть допомогти покращити їх кредитний рейтинг.

  Умови отримання кредиту для непрацюючих пенсіонерів можуть варіюватися.
  Однак, основні вимоги включають наступне:

  • Вік

  Вік позичальника не повинен перевищувати 74 років та 11 місяців на момент закінчення договору. 

  • Кредитна історія

  Хоча пенсіонери можуть мати обмежену кредитну історію, банк може провести аналіз інших факторів, таких як платіжна дисципліна за попередні кредити або взаємовідносини з банком, для визначення кредитного ризику.

  Кредит для пенсіонерів – гарне фінансове рішення з метою здійснення своїх мрій та реалізації різних цілей. 
  Залишайте заявку на кредит онлайн або у відділення Ідея Банку.