Кредит на 3 роки

Кредит на 3 роки

гроші на будь-які потреби
  до 500 000 грндоступна сума кредиту
  мінімум документівпаспорт та ІПН
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Оформити кредит онлайн
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).

  На сучасному ринку фінансових послуг і кредитів, важко утримувати увагу серед багатьох пропозицій та можливостей. Проте, ми впевнені, що маємо для вас щось особливе. Ідея Банк пропонує кредит на 3 роки — унікальний продукт, який стане чудовим вибором.

  Чому кредит на 3 роки — ваш ідеальний вибір?

  Плануючи фінансові кроки, важливо мати варіанти, які підходять саме вам. Один з них — кредит на 3 роки. Ця опція надає вам багато переваг:

  • Гнучкість: Тривалість 3 роки дозволить вам розподілити платежі на зручні щомісячні суми, які не надто обтяжуватимуть ваш бюджет. Якщо є необхідність розтермінувати кредит на довший період — спробуйте кредит на 5 років.
  • Доступні процентні ставки: Ідея Банк пропонує конкурентоспроможні процентні ставки, які зроблять ваш кредит ще вигіднішим.
  • Швидкість та зручність: Процес отримання кредиту максимально спрощений та швидкий, завдяки чому ви отримаєте гроші на руки або на рахунок в найкоротший термін.
  • Відсутність прихованих комісій: Ми пишаємося своєю чесністю та прозорістю. Вас не чекають неприємні сюрпризи у вигляді прихованих комісій чи додаткових витрат.

  Ці переваги роблять кредит на 3 роки ідеальним вибором для тих, хто цінує гнучкість та надійність у фінансових операціях. Idea Bank також може запропонувати кредити на 12 місяців, чи навіть кредит до зарплати.

  На що можна використати кредит на 3 роки?

  Кредит на 3 роки можна використовувати для найрізноманітніших цілей. Ось лише декілька із них:

  • Покупка автомобіля: Завдяки довготривалому кредиту, ви зможете придбати автомобіль вашої мрії і погасити його в зручні терміни.
  • Ремонт чи реконструкція житла: Підвищте комфорт вашого житла, вклавши кошти в ремонт або модернізацію вашого будинку.
  • Подорожі: Відкрийте для себе нові місця та культури, скориставшись кредитом для подорожей.
  • Освіта: Інвестуйте у вашу освіту чи освіту ваших дітей, забезпечивши їм краще майбутнє.
  • Бізнес: Запустіть власну справу без страху та ризику.

  Завдяки кредиту на три роки ваші фінансові можливості розширяться, і ви можете з легкістю реалізувати свої мрії.

  Спробуйте кредит на 3 роки від Ідея Банк

  Обираючи кредит на 3 роки, ви отримуєте більше, ніж просто фінансову підтримку. Наш банк пропонує ще більше переваг:

  1. Клієнтська орієнтованість: Ми завжди готові вас підтримати та надати консультації.
  2. Простота та зручність: Онлайн-заявка дозволить вам отримати кредит без відвідування банку, зекономивши ваш час.
  3. Індивідуальний підхід: Ми пропонуємо різні варіанти кредитування на ваші потреби.

  Оберіть Ідея Банк, і ми допоможемо зробити кожен крок до вашої фінансової мети легким та вигідним.

  Як отримати кредит онлайн на три роки в Ідея Банк?

  Процес отримання кредиту у нас — це просто:

  1. Заповнення заявки. Спершу, заповніть коротку заявку на нашому веб-сайті, вказавши необхідну суму та термін кредиту.
  2. Перевірка та уточнення. Наші кваліфіковані фахівці здійснюють перевірку наданої вами інформації та, за необхідності, зв'яжуться з вами для уточнень.
  3. Видання рішення. Після вивчення вашої заявки, ви отримаєте рішення щодо надання кредиту.
  4. Отримання коштів. Якщо ваша заявка схвалена, кошти будуть переказані безпосередньо на ваш банківський рахунок.

  Кредит на 3 роки від Ідея Банк — це ідеальний вибір для досягнення середньотермінових фінансових цілей. Наша гнучкість, низькі процентні ставки та надійність роблять нас одними із кращих у галузі фінансових послуг. Не гайте часу, отримайте фінансову підтримку, яка допоможе здійснити ваші мрії.