Кредит на автомобіль

Кредит на вживане авто

для реалізації мрії сім'ї
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  паспорт та ІПНмінімум документів
  без КАСКОта застави авто
  Переваги кредиту на автомобіль з пробігом
  Максимальна сума кредиту – 100 000 грн
  Знижка відсоткової ставки за кредитом двічі
  Строк кредитування – до 60 місяців
  Мінімальний пакет документів
  Швидке прийняття рішення
  Миттєве отримання коштів
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту
  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в  SMS-повідомленні.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 69 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді у віці від 21 року, так і літнім людям , яким на момент завершення кредитного договору виповнюється 69 роки та 11 місяців.

  • Строк кредитування до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки - 24, 36, 48 і 60 місяців.

  • Готівкові кошти для купівлі автомобіля з пробігом в сумі до 100 000 грн

  Отримайте для реалізації цілей та ідей власної сім'ї до 100 000 грн. готівкою.

  • Зниження відсоткової ставки за кредитом двічі

  За умови вчасного здійснення оплат по кредиту, річна відсоткова ставка за діючим кредитним Договором знижується двічі

  • Миттєве рішення по кредиту

  Щоб оформити кредит, необхідно всього обрати марку та модель автомобіля на спеціалізованих сайтах, без потреби відвідування автосалонів, заповнити коротку заявку на сайті Банку та отримати попереднє рішення за кредитом без відвідування відділення Банку. Після отримання позитивного рішення за кредитом звертайтесь на зручне для Вас відділення Банку для оформлення кредитної угоди та отримання кредитних коштів.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

  Необхідні документи

  •    Паспорт та ідентифікаційний код;
  •    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті Банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта у випадку користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (при відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору при поданні позову.

  Кредит на автомобіль

  Купівля автомобіля є важливим кроком у житті кожної людини. Але дуже часто при цьому виникає фінансове питання, оскільки відкладати гроші на таку покупку довго, а в умовах постійного їх знецінення ще й не вигідно. Чудовий варіант його вирішення – отримати кредит на авто. Взявши кредит на автомобіль, Ви матимете авто вже зараз, а гроші за нього віддасте протягом наступних кількох років. Це і зручно, і економно, враховуючи інфляцію.
  Кредити на автомобіль в Україні можна отримати без відвідування автосалону. Перевага таких кредитів у тому, що авто не береться в заставу. І найголовніше – клієнт отримує кошти на руки, а автомобіль може купити де завгодно: на авторинку або в іншого автовласника. Просто потрібно вибрати авто конкретної марки та виробника і подати заявку на отримання кредиту готівкою в банку. Кредит на автомобілі може оформити будь-який позичальник віком від 21 до 69 років та 11 місяців. Мінімум документів: тільки паспорт та ідентифікаційний код. Для пенсіонерів –  пенсійне посвідчення. Інші документи – на вимогу банку.
  Кредитні кошти можна отримати готівкою або на картку банку. Кредити на автомобіль оформляються в будь-якому місті України.

  Як отримати кредит на автомобіль в Україні

  У наш час отримати кредити на автомобілі досить просто, але, щоб не переплачувати за цю послугу, потрібно знати кілька нюансів. Передусім, позичальник повинен бути громадянином України. Більшість банків вимагають, щоб у позичальника була реєстрація та постійне житло в регіоні місцезнаходження банку. Вік позичальника може варіюватися від 21 до 69 років та 11 місяців, а його трудовий стаж на останньому робочому місці повинен бути не менше 6 місяців. Заявка онлайн на кредит на автомобілі – це лише кілька полів для зворотного зв'язку і 2 – 3 хвилини Вашого вільного часу. Рішення щодо кредиту на авто Ви отримаєте з банку миттєво, до 1 хвилини. Далі Вам зателефонує консультант банку, який надасть інформацію стосовно документів для оформлення кредиту на автомобіль. Залишилося тільки відвідати зручне для Вас відділення банку, ознайомитися з договором, підписати його та отримати кошти на покупку авто. З умовами договору можно ознайомитись тут.

  Отримати кредит на автомобіль в IdeaBank

  В Ідея Банку Ви можете оперативно отримати готівкові кошти, яких не вистачає на придбання уживаного авто будь-якої марки. При наданні рішення щодо кредиту на авто банк враховує не тільки платоспроможність позичальника, але й доходи інших членів сім'ї –  для підвищення платоспроможності. Є можливість дострокового погашення кредиту. Максимальна сума, яку Ви можете отримати в кредит на автомобіль – 100 000 грн. строком до 60 місяців. І головне, за умови вчасного здійснення оплат по кредиту та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним Договором знижується двічі.

  Відділення Ідея Банку Ви можете знайти в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах. Ви не будете прив'язані до одного відділення: обслуговування Вашого кредиту на авто можливе в будь-якому з них. Звертайтеся в Ідея Банк, з нами робити важливі покупки легко.
  Мінімальна сума кредиту становить 5 000 грн, максимальна сума кредиту 100 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 24 місяці, максимальний – 60 місяців. Максимальна реальна річна процентна  ставка складає - 118,42%, мінімальна – 60,97% після зниження відсоткової ставки двічі.
  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.
  Також, відповідно до умов отримання кредиту необхідно буде сплатити разовий страховий тариф в розмірі 2% від суми кредиту. 
   
  * Клієнт, який отримав кредитні кошти в рамках даного продукту має можливість отримати зниження відсоткової ставки за кредитом двічі: 
  1.    Якщо клієнтом протягом 3-ох місяців з моменту укладення договору буде надано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу*, яке видане після укладення  цього Договору, та не буде допущено прострочення платежу, протягом періоду сплати 3-х чергових місячних платежів з дати початку дії цього Договору, з першого  дня після настання дати 4-го чергового місячного платежу, згідно Додатку №1, процентна ставка знижується на 19,5 процентних пункти
  2.    Якщо клієнтом не буде допущено прострочення платежу, протягом періоду сплати наступних 3-х чергових місячних платежів з дати початку дії зниженої відсоткової ставки, з першого дня після настання дати 7-го чергового місячного платежу згідно Додатку №1, процентна ставка знижується на 19,5 процентних пункти 
  3.    Реальна річна процентна ставка – 60,97% - 118,42%