Кредит на автомобіль

Кредит на вживане авто

для реалізації мрії сім'ї
  до 500 000 грндоступна сума кредиту
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  без КАСКОта застави авто
  Переваги кредиту на автомобіль з пробігом
  Максимальна сума кредиту – 500 000 грн
  Зменшення відсоткової ставки за кредитом двічі
  Строк кредитування – до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Миттєве отримання коштів
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в  SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта у випадку користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (при відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
  7.  

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1. Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2. Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
   -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів;
   -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3. Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4. Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником.
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 70 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді у віці від 21 року, так і літнім людям , яким на момент завершення кредитного договору виповнюється 70 років та 11 місяців.

  • Строк кредитування від 24 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки - 24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти для купівлі автомобіля з пробігом в сумі від 5000 до 500 000 грн

  Отримайте для реалізації цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн.

  • Зниження відсоткової ставки за кредитом двічі

  За умови відсутності простроченої заборгованості та надання техпаспорту після 3 та 6 місяців з моменту укладення кредитного договору, річна відсоткова ставка за діючим кредитним Договором зменшується двічі.

  • Миттєве рішення по кредиту

  Щоб оформити кредит, необхідно всього обрати марку та модель автомобіля на спеціалізованих сайтах, без потреби відвідування автосалонів, заповнити коротку заявку на сайті Банку та отримати попереднє рішення за кредитом без відвідування відділення Банку. Після отримання позитивного рішення за кредитом звертайтесь на зручне для Вас відділення Банку для оформлення кредитної угоди та отримання кредитних коштів.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

  • Річна % ставка за кредитом

  Ставка – 78% річних. Реальна річна процентна ставка до 118,99% річних.

  • Страхування життя

  Обов’язкове страхування життя – 2% від суми кредиту.

  Необхідні документи

  •    Паспорт;
  •    Ідентифікаційний код;

  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Ви мрієте про власне авто з пробігом? Ідея Банк радий надати вам можливість отримати кредит на автомобіль, який відповідає вашим потребам та бюджету. Наші гнучкі умови та вигідні ставки дозволять вам швидко і легко придбати б/в авто, що вас цікавить.

  Переваги кредиту на вживане авто

  Наша програма кредитування автомобілів з пробігом надає можливість клієнтам отримати фінансову підтримку для покупки авто, що відповідає їхнім потребам. Що включають основні переваги кредиту від Ідея Банку?

  Максимальна сума кредиту – до 500 000 грн

  Ми створили програму кредитування, яка дозволяє отримати до 500 000 гривень для придбання вживаного автомобіля. Це дає клієнтам можливість вибрати автомобіль, який відповідає їхнім потребам та бюджету.

  Зменшення відсоткової ставки за кредитом

  Наші вигідні умови передбачають зниження відсоткової ставки при використанні кредиту для придбання вживаного автомобіля, надаючи клієнтам більш вигідні умови погашення.

  Строк кредитування – до 60 місяців

  Ми пропонуємо гнучкий графік погашення кредиту на вживаний автомобіль з можливістю розподілу оплати протягом 60 місяців, що дозволяє клієнтам підібрати оптимальну суму для щомісячних виплат.

  Мінімальний пакет документів

  Наша мета - зробити процес оформлення кредиту на вживані авто максимально зручним для клієнтів. Ми зменшили список необхідних документів до мінімуму, спрощуючи процедуру подання заявки.

  Швидке прийняття рішення

  Заявка на кредит розглядається миттєво, надаючи клієнтам можливість отримати попереднє рішення якнайшвидше.

  Миттєве отримання коштів

  Після позитивного рішення клієнт може швидко отримати кошти.

  Ідея Банк - ваш надійний партнер у фінансуванні

  Ідея Банк - це не лише місце, де ви можете отримати кредит на вживане авто чи довгостроковий кредит онлайн. Ми є вашим надійним партнером у фінансуванні та допоможемо вам з кожним кроком на шляху до вашої омріяної машини чи власного житла. Наша команда професіоналів готова надати вам всебічну підтримку та консультації з усіх питань, пов'язаних з автокредитуванням та кредитом, який ви можете витратити на будь-які потреби, наприклад, на придбання житла. Наші експерти готові вам допомогти у виборі найкращої фінансової програми для вашого майбутнього авто чи житла.

  Важливі кроки для оформлення кредиту на вживане авто

  При оформленні кредиту на авто з пробігом, кілька важливих кроків можуть зробити весь процес більш прозорим та легшим для вас. Наші фахівці готові надати не лише фінансову підтримку, а й професійні поради для досягнення вашої мети - отримання автомобіля вашої мрії.

  Приводимо перелік кроків, для отримання кредиту на вживані авто:

  1. Підготовка документів: Перед початком процесу кредитування важливо мати при собі документи, такі як паспорт та ІПН.Визначення бюджету: Розрахуйте свої фінансові можливості та визначте суму, яку ви готові витратити на авто.
  2. Вибір автомобіля: Ретельно оберіть авто, яке вам підходить - перевірте його стан, історію обслуговування та ціну на ринку.
  3. Консультація з фахівцями: Зверніться до наших експертів для отримання консультації щодо умов кредитування.
  4. Онлайн заявка: Ви можете зручно залишити заявку на нашому сайті, щоб почати процес оформлення кредиту на вживане авто. Наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації та обговорення деталей.

  Важливо мати розуміння всіх аспектів процесу кредитування на вживане авто, тому наша команда готова допомогти вам на кожному етапі. Звертайтесь до нас для професійної консультації та ретельного розгляду умов кредитування, а також для подання онлайн заявки для вашої зручності. Ми також раді надати консультації стосовно кредиту на житло для молоді, враховуючи специфічні потреби та можливості молодих сімей для придбання власного житла.

  Переваги кредиту на вживане авто від Ідея Банку

  Отримавши кредит на авто з пробігом від Ідея Банку, ви отримуєте не лише фінансову можливість придбати автомобіль, але й підтримку та експертні поради від нашої команди. Ми робимо все, щоб зробити процес кредитування зручним та прозорим для вас.

  Не відкладайте свої мрії про власний автомобіль. Зверніться до Ідея Банку для отримання кредиту на покупку б/в авто з пробігом за вигідними умовами. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний варіант кредитування, який відповідає вашим потребам та бажанням, а також розглянути можливості споживчого кредиту для втілення ваших інших задумів.