Безконтактні платіжні картки

Безконтактні платіжні картки

Card Blanche - для розрахунків щодня
  безкоштовнопри активному користуванні карткою
  безкоштовнозняття готівки в банкоматах*
  безкоштовнододаткова цифрова картка без візиту до банку

  Платіжні картки з корисними ідеями

  Показати інші картки

  Як оформити платіжну картку

  Обрати платіжну картку
  Обрати платіжну картку

  Оберіть необхідну для власних потреб платіжну картку з корисними ідеями.

  Заповнити заявку на картку
  Заповнити заявку на картку

  Надішліть заявку на оформлення картки в відділенні або через інтернет-банкінг.

  Отримати картку безкоштовно
  Отримати картку безкоштовно

  Оберіть найближче відділення, щоб отримати обрану платіжну картку безкоштовно.

  Заповнити заявку на картку

  Тарифи
  Популярні питання
  Інформація для споживачів
  Привілеї
  Договори
  Попередження
  Назва послуги / операціїТариф "Violet"Тариф "Brown"Тариф "Brown Travel"
  Відкриття рахункуБезкоштовно50 грн800 грн
  Щомісячне обслуговуванняБезкоштовно*Безкоштовно*20 грн
  Перекази на інші рахунки в АТ "Ідея Банк" в системі "Інтернет-банкінг"БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
  Перекази, в інші банки в Україні, в системі "Інтернет-банкінг"0,5%*0,5%*0,5%*
  Зняття готівки в банкоматі / касі банкуБезкоштовно*Безкоштовно*Безкоштовно*
  Комісія за здійснення операції у валюті, відмінній від валюти рахунку1%БезкоштовноБезкоштовно
  Поповнення і зарахування на поточний рахунокБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
  SMS-інформуванняБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
  Випуск основної карткиБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
  Випуск першої додаткової карткиБезкоштовно*БезкоштовноБезкоштовно
  Плата за підключення до СДО "Інтернет-банкінг"БезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
  Плата за запит залишку по платіжній картці в банкоматах БанкуБезкоштовно*БезкоштовноБезкоштовно
  Нарахування відсотків на залишок коштів (гривня)-5% річних*5% річних*
  Нарахування відсотків на залишок коштів (валюта)Не нараховуєтьсяНе нараховуєтьсяНе нараховується
  Послуга Консьерж-сервісу "MC Concierge"-Безкоштовно (Platinum)Безкоштовно (Platinum)
  Бізнес-зали Mastercard в аеропорту Борисполя-БезкоштовноБезкоштовно
  Бізнес-зали Lounge Key -32 USD32 USD
  Fast Line (окремий коридор авіаційної безпеки та паспортного контролю)-БезкоштовноБезкоштовно
  Необхідні документи

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює

  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

  Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то рахунок відкривається без пред'явлення цього документа.
   

  Для іноземних громадян:

  які постійно проживають в Україні:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання

  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

  які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на працевлаштування

  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

  які тимчасово перебувають в Україні:

  • Паспортний документ

  • Копія довідки про місце проживання або про місце тимчасового перебування в Україні (довідка з ЖЕО, готелю)

  Цифрові картки: переваги та особливості

  Цифрова картка є повноцінним платіжним інструментом для безготівкових розрахунків, переказів та отримання готівки без використання фізичної картки.
  При цьому цифрову картку до рахунку можна оформити у будь-який момент не виходячи з дому.
  Докладніше про переваги та особливості цифрової картки можна ознайомитись за посиланням: https://ideabank.ua/uk/faq-cyfrovi-kartky

  Безконтактна картка

  Якщо на картці є безконтактний індикатор або напис Contactless (PayPass) та логотип Mastercard, це означає, що вона оснащена технологією безконтактної оплати Mastercard. З технологією безконтактних оплат Mastercard Ви сплачуєте за покупки безпечніше та швидше. Картка завжди залишається у Ваших руках, а оплата відбувається миттєво. Сплачуйте одним дотиком: піднесіть картку до термінала – і за кілька секунд оплату здійснено!

  Захист 3D-Secure

  3D Secure – це одноразовий динамічний секретний код, який генерується системою для кожної транзакції на інтернет-сайтах, що підтримують технологію 3D-Secure. 
  Секретний код 3D Secure автоматично направляється банком у SMS-повідомленні на номер мобільного телефону, до якого підключено послугу SMS-інформування  про операції з карткою.
  Такий захист унеможливлює використання без Вашого відома втраченої або викраденої картки.

  За користування картковим рахунком та карткою Клієнт сплачує Банку комісійні винагороди, згідно з чинними Тарифами Банку.

  У разі невиконання вимог щодо негайного погашення несанкціонованої заборгованості (технічного овердрафту), яка виникла у результаті перевищення сумою здійснених операцій розміру витратного ліміту, Клієнт зобов’язаний сплатити Банку штрафи та пені, відповідно до чинних Тарифів Банку та умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк».

  У разі встановлення до рахунку кредитного ліміту, Клієнт сплачує Банку проценти та комісії за користування кредитними коштами, згідно з умовами Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування та чинних Тарифів Банку.

  У разі порушення умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування, Клієнт сплачує Банку штрафи та пені, згідно з чинними Тарифами Банку. Крім того, Банк має право звернутись до суду щодо сплати Клієнтом штрафів та пені та відшкодування Клієнтом збитків, завданих Банку в результаті порушення Клієнтом умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Угоди про відкриття Кредитної лінії, обслуговування Кредитної картки та страхування.

  У разі недотримання вимог правил безпеки використання електронних платіжних засобів або їх реквізитів Клієнт піддає кошти на власному рахунку (у тому числі кошти кредитного ліміту) загрозі шахрайських дій з боку третіх осіб.

  Банку забороняється вимагати від клієнтів придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

  Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

  Клієнти мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

  Клієнти мають можливість достроково розірвати договір, попередньо погасивши всю заборгованість перед Банком.
   

  Безконтактні платіжні картки

  Технологія PayPass (зараз Contactless) - це технологія безконтактної оплати, завдяки якій Ви можете здійснювати швидкі розрахунки за товари та послуги в магазинах. Для здійснення оплати необхідно просто піднести платіжну картку з безконтактною технологією PayPass до терміналу на касі і вже за мить покупка буде оплачена. Платіжні картки з безконтактною технологією PayPass дозволяють сплачувати за покупки в один клік, при цьому картку не потрібно передавати в руки продавцю в магазині та не потрібно вводити PIN-код чи підписувати чек, якщо сума транзакції менша 500 грн.

  З розвитком NFC-технології, яка надає можливість обміну даними між смартфонами та безконтактними платіжними терміналами на відстані у кілька сантиметрів, Ви можете додати свої платіжні картки з PayPass до смартфону. Після цього усі покупки Ви зможете оплачувати за допомогою свого мобільного гаджета, а картку залишити вдома. Сьогодні, якщо у Вас є безконтактна платіжна картка Mastercard від Ідея Банку і смартфон з операційною системою Android версії 5.0 і вище та функціоналом NFC, Ви можете розраховуватись за покупки у більшості магазинів де є безконтактні платіжні термінали, в метрополітеті та іншому громадському транспорті за допомогою стартфону. Замовити безконтактну картку можна у будь-якому відділенні Банку в Україні чи залишивши заявку в Інтернеті.

  Як оформити безконтактну платіжну картку в Україні

  В Україні майже в усіх банках є можливість оформити безконтактну платіжну картку. Банки пропонують платіжні картки з безконтактною оплатою від Visa та Mastercard. Технологія безконтактних платежів від МПС Masterсard називається PayPass, а від МПС Visa – PayWave.

  Основними перевагами безконтактної технологіє є:

  •  простота та легкість у використанні,
  •  економія часу на розрахунок за покупки,
  •  безпека розрахунків.

  Банки, які пропонують Клієнтам платіжні картки в Україні дбають в першу чергу про безпеку розрахунків, тому майже усі пропонують захист 3D-Secure. Це одноразовий динамічний секретний код, який генерується системою для кожної нової операції в якій використовується платіжна картка при покупках в Інтернеті (тільки на сайтах, що підтримують технологію 3D-Secure). При здійснені покупки на інтернет-сайті, на Ваш смартфон в SMS-повідомленні надсилається секретний код 3D-Secure. Безконтактні платіжні картки з обраним пакетом послуг можна оформити у відділенні банку чи на офіційному сайті банку в Інтернеті. Досить залишити свої контактні дані (прізвище, ім’я та по батькові та номер мобільного телефону) для зворотнього зв’язку. Вже за кілька хвилин Вам зателефонує спеціаліст банку та надасть вичерпну інформацію щодо умов та тарифів оформлення платіжної картки з відповідним пактом послуг.

  Безконтактні платіжні картки від IdeaBank

  Дебетні платіжні картки Card Blanche оснащені технологією безконтактної оплати Masterсard Contactless (PayPass). Для оплати за товари достатньо лише піднести безконтактну платіжну картку до терміналу і за кілька секунд оплату буде здійснено. Замовити платіжну картку з PayPass можна в інтернеті всього в кілька кліків. Необхідно обрати картку та заповнити коротку заявку онлайн. Платіжні картки можна отримати у будь-якому зручному для Вас відділенні. Відділення Ідея Банку Ви можете знайти в Києві, у Львові, в Харкові, в Одесі та інших містах України. Звертайтеся в IdeaBank, з нами робити важливі покупки легко.

  Умови оформлення

  Мінімальний розмір кредитного ліміту - 1 000 грн. Максимальний розмір кредитного ліміту - 200 000 грн.
  Строк кредитування - 24 місяці з можливістю автоматичної пролонгації.
  При оформленні картки «Brown» та «Brown Travel» здійснюються сплата комісії за відкриття рахунку, згідно з чинними Тарифами Банку. Додаткові та супутні банківські послуги по даному продукту відсутні.

  Протягом перших 92 днів з дати оформлення картки «Card Blanche Brown Travel» або протягом 62 днів з дати оформлення картки «Card Blanche Brown» надається пільговий період кредитування у разі використання кредитних коштів для безготівкової оплати покупок карткою, протягом якого застосовується пільгова фіксована процента ставка 0,01% річних. Пільгова процентна ставка буде застосована за умови погашення всієї заборгованості за кредитною карткою до кінця пільгового періоду. У разі використання кредитних коштів для зняття готівки та безготівкового переказу коштів або у разі непогашення всієї суми заборгованості до кінця пільгового періоду застосовується фіксована процентна ставка 42% річних.

  Погашення кредитної заборгованості здійснюється клієнтом щомісячно не менше Обов’язкового мінімального платежу у розмірі 5% від суми заборгованості.

  Клієнт має право відмовиться від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення договору. У разі відмови від такого договору клієнт повинен погасити всю заборгованість за кредитним лімітом, у тому числі відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, згідно з договором, та вчинити інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором.

  Клієнт має право достроково розірвати договір за умови погашення всієї заборгованості за кредитним лімітом за процентною ставкою, згідно з договором.