Кредит на будівництво

Кредит на будівництво

гроші на будь-які потреби
  паспорт та ІПНмінімум документів
  до 1 хвилинипопереднє рішення по кредиту
  Оформити кредит онлайн
  Строк кредитування - від 6 до 60 місяців
  Вибір дати платежу
  Швидке прийняття рішення
  Як отримати кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Отримати рішення щодо кредиту

  Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

  Отримати кошти

  Отримуйте гроші на картку в мобільному застосунку або оберіть найближче відділення.

  Заповнити заявку на кредит
  Попередження
  Інформація для споживачів
  Популярні питання
  Договори

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)
  1.    Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2.    Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3.    Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України. 
  4.    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти info@ideabank.ua.
  5.    Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову від Договору не застосовується щодо споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від Договору, встановленого у цьому пункті та Законі України «Про споживче кредитування».

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  1.    Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ) - 500,00 грн. за кожен випадок неподання споживачем до кредитодавця оригіналів та/або копій документів про доходи;
  2.    Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ) -  за кожен день прострочки на прострочену суму (кредиту, процентів) в розмірі:
  -    0,15% - в період прострочення оплати від 1 до 60календарних днів; 
  -    0,65% - в період прострочення оплати з 61 календарного дня та по день повного погашення заборгованості за Договором кредиту, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочення.;
  3.    Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
  4.    Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову. На підставі рішення суду, судового наказу або виконавчого напису нотаріуса може бути накладено арешт на рахунки та\або майно боржника. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником

  Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs). 

  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців (на момент закінчення договору).

  • Строк кредитування від 6 до 60 місяців

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки 6,12,18,24, 36, 48 та 60 місяців.

  • Кошти від 5000 грн до 500 000 грн

  Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї від 5000 грн до 500 000 грн готівкою або на картку (максимальна сума кредиту зазначена з врахуванням страхового платежу за договором добровільного страхування життя).

  • Страховий платіж за договором добровільного страхування життя – 15%

  Розраховується у % від суми кредиту на момент оформлення та враховується у загальну вартість кредиту. Укладання договору добровільного страхування життя здійснюється виключно за бажанням клієнта і жодним чином не впливає на рішення Банку щодо оформлення кредиту та його розміру.

  • Зручне погашення кредиту

  Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет)

  • Річна % ставка за кредитом:

  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування життя - 79,99%, реальна річна процентна ставка - до 120,32%. 
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування життя - від 33,33% до 63,99%, реальна річна процентна ставка - до 132,72%.

  •    Річна % ставка за кредитом для лідогенераторів:
  Якщо клієнт не укладає договір добровільного страхування – від 89,00% до 99,00%, реальна річна процентна ставка - до 161,18%.
  Якщо клієнт укладає договір добровільного страхування – від 69,00% до 76,00%%, реальна річна процентна ставка - до 164,91%.
   

  Необхідні документи
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  Як погасити кредит?
  • В інтернет-банкінгу IdeaOnline - безкоштовно!
  • Через мобільний додаток O.Bank 2.0 – безкоштовно!
  • На сайті банку (комісія до 2,5% від суми переказу).
  • Через термінальні мережі (комісія до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • У касах відділень банку (згідно існуючих тарифів).

  Будівництво власного будинку — це завжди великий і відповідальний крок. Це інвестиція не тільки в камінь, бетон і дерево, але й в комфорт, безпеку і майбутнє вашої родини. І щоб цей крок був впевненим, Idea Bank пропонує вашій увазі кредит на будівництво, що стане надійною підтримкою на цьому важливому життєвому етапі.

  Що таке кредит на будівництво?

  Кредит на будівництво — це фінансовий інструмент, який дає можливість отримати необхідні кошти для реалізації проєкту будівництва. Це може бути будівництво приватного будинку, господарських будівель чи інших об'єктів.
  Кредит на будівництво може стати ключем до втілення ваших планів, незалежно від їх складності та масштабу.

  Які типи будівництва можна профінансувати за допомогою кредиту?

  З Idea Bank ви можете реалізувати різноманітні проєкти, від власного куточка в природі до більших житлових комплексів. Ось декілька напрямків, для яких можна отримати кредит на будівництво:

  1. Будівництво приватного будинку або котеджа: Мрієте про власний особняк під ключ? Idea Bank готовий фінансово підтримати вашу ідею та реалізувати її.
  2. Будівництво в сільській місцевості: Бажаєте створити спокійне місце для відпочинку або сімейного будинку поза містом? Звертайтеся до нас.

  Кожен з цих напрямків вимагає індивідуального підходу і фінансової стратегії, але з Idea Bank ви завжди можете розраховувати на оптимальні умови фінансування. Після завершення будівництва ви також можете розглянути кредит на ремонт.

  Переваги кредитування будівництва в Ідея Банку

  Обравши Idea Bank для кредитування вашого будівельного проєкту, ви отримаєте:

  1. Доступність: Кредит на будівництво житла на привабливих умовах, незалежно від масштабу вашого проєкту. Ми розуміємо, що будівництво — це серйозний етап у вашому житті, тому робимо все можливе, щоб допомогти вам втілити ваші плани.
  2. Гнучкість: Різноманітні умови погашення та періоди кредитування. Ви можете обирати терміни, які найбільше підходять саме вам. Ми готові допомогти вам створити фінансовий графік, який не обтяжує вашу сімейний бюджет.
  3. Підтримка: Наші фахівці завжди готові допомогти у розв'язанні будь-яких питань, що виникають під час будівництва. Ви не залишитесь віч-на-віч з труднощами, ми завжди поруч, готові вас підтримати.
  4. Прозорість: Ми відкриті і прозорі у всьому — від умов кредитування до визначення ваших щомісячних платежів. У нас немає прихованих комісій та зборів, все заздалегідь відомо та зрозуміло.

  Ми розуміємо, що втілення вашої мрії може потребувати часу, тому готові надавати кредити на довгостроковий термін, у тому числі кредити на 5 років.

  Умови кредиту на будівництво приватного будинку

  Умови кредитування на будівництво приватного будинку в Idea Bank розроблені з урахуванням вашої зручності та фінансових потреб. Ми розуміємо, що кожен клієнт має унікальні цілі та плани, тому надаємо гнучкі умови для втілення вашого житлового проєкту. Ознайомтеся з ключовими аспектами умов кредитування в Idea Bank:

  1. Вигідні процентні ставки. Ми пропонуємо конкурентоспроможні процентні ставки, які роблять кредит на будівництво доступним та вигідним для наших клієнтів. Ви можете бути впевнені, що у нас знайдете привабливі умови для фінансування вашого майбутнього будинку.
  2. Гнучкість вибору суми та строку кредитування. Ми розуміємо, що кожен будівельний проект унікальний. У нас немає жорстких рамок щодо суми кредиту та строку погашення. Ви можете обирати ту суму, яка відповідає вашим потребам, а також термін погашення, який зручний для вас.
  3. Прозорість та довіра. Idea Bank цінує вашу довіру. Ми надаємо чіткі та прозорі умови кредитування, відсутність прихованих витрат та непередбачених умов. Ваші фінанси в надійних руках.

  В Idea Bank зручно та вигідно оформлювати кредити. Отримайте кредит на карту вже сьогодні.

  Які документи потрібні для оформлення кредиту на будівництво?

  Щоб оформити кредит під будівництво у Idea Bank, вам знадобиться:

  • Паспорт громадянина України: основний документ, який підтверджує вашу особу та громадянство.
  • Ідентифікаційний код: унікальний номер, який використовується для ідентифікації громадян України.

  Оформлення кредиту на будівництво в Idea Bank — це легкий та прозорий процес.

  Кредит на будівництво — це можливість зробити вашу мрію про власний будинок реальністю. Idea Bank готовий стати вашим надійним партнером у цьому захопливому проєкті. Обирайте нас для надійної фінансової підтримки, гнучких умов і комфорту під час будівництва. Не зволікайте з власним житлом — вже сьогодні розпочніть власну історію у власному будинку з IdeaBank! Наші фахівці завжди готові допомогти вам реалізувати ваші будівельні плани, тож звертайтеся до нас і вдосконалюйте свій життєвий простір разом з Idea Bank!