Чи вигідно вкладати гроші на депозит у 2023 році?

Що таке депозит та чи вигідно розміщувати кошти на депозиті у 2023 році? Прочитайте у блозі Ідея Банку!

Що таке депозит? Які бувають депозити?
Чи вигідно покласти гроші на депозит у 2023 році?
Чи змінився попит на банківські депозити під час війни?
Чи є гарантія вкладу у банк під час війни?
Як вибрати банк для депозиту?

З моменту повномасштабного вторгнення рф на територію України, кожен із нас переконався у необхідності мати відкладені кошти на непередбачувані потреби. Українцям властиво відкладати кошти. Хтось звик зберігати їх вдома, хтось в доларах, а хтось на банківських депозитах. Що представляє собою депозит та які переваги має? Давайте розберемося разом. 
 

Що таке депозит? Які бувають депозити?


Депозит – це банківський продукт, за умовами якого клієнт передає банку на зберігання гроші, а банк, в свою чергу, зобов'язується повернути їх вкладнику з відсотками. 
Загальноприйнято розділяти депозити за декількома ознаками:

  • За валютою: у гривні, доларах США, євро
  • За терміном вкладу: строковий (без можливі достроково зняти кошти без втрати відсотків) і вклад на вимогу (можна забрати кошти у будь-який час)
  • Спосіб нарахування відсотків: простий вклад (відсотки розраховуються від суми початкового вкладу) або вклад з капіталізацією (відсотки щомісячно додаються до початкової суми вкладу, за рахунок чого прибуток збільшується)
  • Виплата відсотків: може відбуватися щомісячно або в кінці терміну дії договору

Чи вигідно покласти гроші на депозит у 2023 році?


Розміщення коштів на депозитних вкладах у воєнний час має одразу декілька переваг:
1. Ваші кошти 100% будуть надійно збережені, адже це гарантується не лише самим банком, а й ФГВФО. 
2. Ви стабільно отримуватиме пасивний дохід. 
3. Ви можете обрати будь-який термін розміщення коштів, навіть від 3-х місяців, як це передбачено депозитом «На старт».

Чи змінився попит на банківські депозити під час війни?


З січня по жовтень 2022 року експертами фіксується зростання попиту на розміщення грошей на депозитних вкладах на 18%. В першу чергу це пояснюється можливість фізичного збереження коштів за будь-яких обставин. Адже банківська система України, попри всі складнощі продовжує справно працювати, обслуговувати клієнтів й надалі пропонувати актуальні продукти. 
 

Чи є гарантія вкладу у банк під час війни? 


Так, незважаючи на війну, українці продовжують довіряти кошти банкам, адже знають, що всі вклади фізичних осіб надійно захищені не лише обраним банком, а й Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Якщо раніше максимальна сума відшкодування вкладів складала 200 000 грн, то з квітня 2022 року – 100% суми вкладів є захищеними державою, навіть, якщо ваш банк зазнає краху.
 

Як вибрати банк для депозиту?


Обираючи банк для депозиту, варто керуватися 6 ознаками.

Надійність банку:
Ідея Банк належить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. та вже більше 33 років безперервно, сумлінно і в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами. Репутація надійного банку України підтверджується тим фактом, що 85% наших клієнтів переоформлюють свої вклади на новий строк. 

Висока дохідність вкладів:
Депозит в Ідея Банку – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні відсоткові ставки та надійне збільшення вашого прибутку від вкладу. 

Зручний підбір вкладів:
На сайті до ваших послуг зручний калькулятор для підбору вкладів відповідно до ваших потреб. Також ми пропонуємо можливість відкриття депозитів у гривні, доларах США та євро, і можливість отримувати відсотки щомісячно чи по закінченню терміну вкладу. 

Програма лояльності:
Ідея Банк цінує кожного клієнта і пропонує приємні бонуси у вигляді надбавок до річної відсоткової ставки для окремих вкладів. 

Користування 24/7:
Клієнти Банку мають можливість відкривати депозити через інтернет-банк в режимі 24/7. А також отримувати відсотки по депозиту та суму депозиту на свою платіжну картку та використовувати ці кошти в режимі 24/7.

Гарантія повернення вкладів: 
Ідея Банк є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від моменту його заснування, що гарантує для вас повернення депозиту державою. Це є кращим підтвердженням нашої надійності як партнера Фонду. 

Дізнатися детальніше про усі деталі відкриття депозиту в Ideabank


 

Рекомендованi статтi
Як відкрити депозит під купівлю валюти?Як відкрити депозит під купівлю валюти?
Ми підготували даний матеріал для того, щоб ви могли дізнатися про наступне: Депозит під купівлю безготівкової валюти Переваги та недоліки купівлі валюти під депозит Як відкрити депозит під купівлю валюти? Які відсоткові ставки за валютними депозитами? Переваги купівлі валюти під депозит у…
Які відсотки за депозитними вкладами бувають і від чого вони залежать?Які відсотки за депозитними вкладами бувають і від чого вони залежать?
Ми підготували даний матеріал для того, щоб ви могли дізнатися про наступне:Які бувають види депозитів Які бувають відсотки за депозитними вкладами і як вони виплачуються Від чого залежать відсотки за депозитними вкладами 5+ порад, як вибрати найкращий вклад Що ми знаємо про депозити? Для…