Accessibility
Режим ЧБ:
Розмір шрифта:
A
A
A
Notifications

Депозити від Ідея Банку: як вибрати необхідний депозит

Зміст:
Чому варто обрати депозит в Ідея Банку?
Які види депозитів пропонує Ідея Банк?
Як вибрати оптимальний депозит?
Як відкрити депозит в Ідея Банку?
Висновок

Маєте вільні кошти та бажаєте їх перспективно інвестувати без ризиків? Депозит найкраще підійде для цього. Міркуєте, який депозит вигідний та зручний відповідно до ваших потреб, умов та очікувань? Пропонуємо універсальну систему оцінки банківських вкладів для вибору оптимальної програми. А також одразу радимо депозити Ідея Банк, тому що вони відповідають запитам клієнтів і містять пропозиції на всі випадки життя: від вкладів на кілька днів до кількох років, у будь-якій валюті та з гнучкими умовами управління рахунком. Серед них інвестори-початківці та досвідчені інвестори напевне знайдуть цікаву програму для себе та реалізації своїх фінансових цілей.

Чому варто обрати депозит в Ідея Банку?

Відкрити депозит можна у переважній більшості банків. Проте вигідний депозит в Україні варто ретельно обирати, беручи до уваги не лише безпосередньо прибутковість програми, а й репутацію банку та рівень його сервісу.
Ідея Банк пропонує найкращі сучасні рішення для примноження своїх заощаджень, які включають:

  • великий вибір програм для будь-яких потреб та можливостей;
  • прозорість умов співпраці та гнучкість програм;
  • можливість очного та дистанційного оформлення та управління депозитним рахунком;
  • високу дохідність вкладів завдяки конкурентним процентним ставкам;
  • зручний інтернет-банкінг, наявність мобільного додатку для деталізованого інформування про стан рахунків та рух коштів та доступ до них у режимі 24/7;
  • гарантію повернення вкладів за рахунок участі банку у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

Депозитні програми від Ідея Банк розроблені на основі принципів економічної ефективності, соціальної відповідальності та технологічної інноваційності. Якщо в пріоритеті безпека вкладень, зручність, впевненість та вигідність результату – варто обрати депозити Ідея Банк.

Які види депозитів пропонує Ідея Банк?

Найвигідніший депозит – той, що відповідає вашим фінансовим цілям. В депозитному портфелі Ідея Банк можна знайти пропозиції для будь-якої ситуації, що забезпечать найвищу вигоду та зручність управління:

  1. «На старт» – програма для нових клієнтів банку, розрахована на 100 днів, протягом яких свої заощадження можна збільшити на 17%.
  2. «Сміливий» – депозит із динамічною процентною ставкою, що за 12 місяців збільшується із 12 до 20% для ефективного накопичення бажаної суми на приємні витрати.
  3. «Дохідний» – депозит із вільним вибором терміну дії до 18 місяців включно та динамічною процентною ставкою, що зростає разом із тривалістю зберігання коштів у банку. Проценти нараховуються наприкінці дії депозиту.
  4. «Класичний» – програма із гнучкими умовами, зокрема вільним вибором тривалості вкладу та зростаючою процентною ставкою. Чудовий вибір для щомісячного збільшення доходу.
  5. «Разом до перемоги» – депозит із можливістю поповнення вкладу та щомісячною виплатою відсотків, розрахований на 100 днів. Підходить для накопичення конкретної суми на омріяну покупку.
  6. «Вільні кошти» – короткостроковий депозит із повним контролем вкладу. Кошти можна у будь-який момент зняти, або навпаки поповнити рахунок.
  7. «Класичні вклади плюс Онлайн» – універсальна програма із різноманітними термінами вкладу та можливістю вибору способу нарахування відсотків – щомісяця або в кінці строку. Передбачає зручне керування у додатку O.Bank.

Обирайте вигідний депозит на основі детального опису продуктів на сайті банку та депозитного калькулятора, або зверніться до менеджерів за телефоном чи у чат-боті для швидкої консультації.

Як вибрати оптимальний депозит?

Розмірковуючи, який депозит обрати, відштовхуйтесь від своєї фінансової цілі. Саме вона окреслить основні параметри оптимального депозиту, а саме:

  • тривалість;
  • валюту вкладення;
  • очікувану суму накопичення;
  • умови управління депозитним рахунком.

Короткострокові депозити на 1-3 місяці підходять для тимчасового раціонального зберігання вільних коштів. Вони захистять заощадження від інфляції та передчасної витрати. Середньострокові програми на 5-6 місяців дозволять накопичити бажану суму на вартісне придбання чи організацію заходу (свята, весілля, ремонту тощо). Якщо передбачаєте, що кошти можуть знадобитися до завершення дії депозиту, краще обирати програми із можливістю поточного виведення коштів.
Довгострокові програми забезпечують найвищу дохідність, тому із їх допомогою зручно накопичувати суму та перспективу – на навчання, купівлю житла, пенсійне забезпечення тощо. Можливість поточного поповнення рахунку дозволить пришвидшити збір та покращити результат.
Якщо збираєте кошти на закордонну подорож, буде вигідний депозит в долларах або євро, залежно від країни призначення. Крім цього, валютні депозити доцільно обирати у період економічної турбулентності та нестабільності національної валюти – це допоможе захистити кошти від знецінення.

Як відкрити депозит в Ідея Банку?

Якщо ви вже обрали кращі депозити відповідно до своїх потреб, час подавати заявку на відкриття ощадного рахунку. Це можна зробити онлайн через інтернет-банкінг, у мобільному додатку O.Bank для діючих клієнтів, які вже зареєстровані в системі, а також у найближчому відділенні Ідея Банк.
Заповнюйте заявку у вигляді короткої анкети та очікуйте інструкцій нашого менеджера. Після узгодження деталей потрібно лише підписати договір у цифровому (за допомогою авторизації через сервіс «Дія») або паперовому вигляді у відділенні та перерахувати кошти на депозитний рахунок.

Висновок

Надійне джерело пасивного доходу або вигідна скарбничка для захисту від інфляції у вигляді депозитів від Ідея Банк зовсім поруч. Заощаджувати та накопичувати кошти просто – достатньо обрати зручну та вигідну депозитну програму. У гривні та іноземній валюті, з поповненням і без, зі щомісячним нарахуванням відсотків або капіталізацією для максимізації прибутку – обирайте те, що підходить саме вам.

депозити в банку

Рекомендованi статтi

Як відкрити ФОП онлайн у 2025 році: покрокова інструкціяЯк відкрити ФОП онлайн у 2025 році: покрокова інструкція
Зміст:Що потрібно для відкриття ФОП онлайнЯк відкрити ФОП через Дію у 2025 році — покроковоОбрання КВЕДів для ФОП: як не помилитисьЯк обрати групу ФОП та систему оподаткування у 2025 роціЩо робити після реєстрації ФОПмРеєстрація ФОП не за місцем прописки — чи можливо це?Скільки коштує відкрити ФОП…
Кому потрібен РРО у 2025 році: пояснення для малого бізнесуКому потрібен РРО у 2025 році: пояснення для малого бізнесу
Зміст:Що таке РРО / ПРРО / касові апарати простими словамиХто зобов’язаний використовувати РРО у 2025 роціКому не потрібен РРО у 2025 роціЩо буде за відсутність РРО у 2025 роціЯк обрати РРО?Як зареєструвати РРО у 2025 році Податкова служба постійно вдосконалює свою роботу та вимоги до звітності…
Як рахувати маржинальність бізнесу: формули, пояснення, прикладиЯк рахувати маржинальність бізнесу: формули, пояснення, приклади
Зміст:Що таке маржинальність бізнесу простими словамиФормули для розрахунку маржинальностіЯк рахувати маржинальність у торговому бізнесіЯк використовувати маржинальність у фінансовому плануванніТипові помилки при розрахунку маржинальностіЯк підвищити маржинальність бізнесу В системі показників…