Accessibility
Режим ЧБ:
Розмір шрифта:
A
A
A
Notifications
Депозити в доларах

Депозити в доларах

для заощадження на великі цілі
    0,50%річних в доларах CША
    на 3-12 місвільний вибір строку вкладу
    без поповненняоформленого вкладу
    Переваги депозитів у доларах в Idea Bank
    Європейська надійність банку
    Зручний підбір вкладів
    Гарантія повернення вкладів
    Як оформити депозит
    Вибрати депозит

    Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

    Заповнити заявку

    Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

    Оформити депозит

    Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

    Заповнити заявку
    Інформація для споживачів
    Популярні питання
    Договори

    Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

    При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
    Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;

    Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу. Клієнт має право відмовитись від лонгації, звернувшись особисто до відділення Банку в день закінчення строку вкладу (якщо термін вкладу припадає на вихідний або святковий день, тоді в перший за ним банківський робочий день) або шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону);

    Клієнт має право ініціювати перед Банком дострокове повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). Дострокове припинення договору можливе виключно за згодою Банку. В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу (для вкладів «Вільні кошти» і «Разом до перемоги» терміном 100 днів);

    Якщо договором банківського вкладу не передбачена пролонгація вкладу, то по завершенню терміну розміщення вкладу, всі кошти разом із нарахованими процентами перераховуються на рахунок Вкладника;
    При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);

    Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування шляхом звернення за телефонами Контакт-Центру Банку (0 800 50 20 30 для дзвінків в межах України; +38 034 255 87 62 для дзвінків з-за кордону) або на адресу електронної пошти [email protected];

    Для отримання суми депозиту понад 50 000 грн. або її еквівалент в іноземній валюті за офіційним курсом НБУ, Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні в усній формі (в ході телефонної розмови з уповноваженим працівником відділення Банку, на якому планується отримання готівки, після обов`язкової ідентифікації Клієнта) або у письмовій формі (подавши до Банку відповідну Заяву про підготовку готівки). Письмова Заява про підготовку готівки реєструється Банком в день її надходження;

    Клієнт має право, після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту (згідно з чинними тарифами Банку https://ideabank.ua/uk/tariffs).

    Умови оформлення
    • Вклади на строк від 3 місяців*

    Можливість обирати зручний строк вкладу від 3 до 12 місяців.

    • Мінімальна сума вкладу – 100 доларів США

    Вклад можна відкрити на суму від 100 доларів США.

    • Виплата відсотків щомісяця чи в кінці строку

    Зручний вибір способу виплати відсотків по вкладу – щомісяця або в кінці строку.

    • Вклади для осіб віком від 18 років

    Оформити вклад можуть особи, які досягли 18 років.

     

    * після закінчення терміну депозиту, якщо вклад не було закрито або не переоформлено, депозит автоматично продовжується на термін 12 місяців під 1% для вкладів у доларах США / 0,1% для вкладів у євро.

    Необхідні документи

    Для громадян України:

    • Паспорт або документ, що його замінює
    • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку
       

    * Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

    Для іноземних громадян:

    • Паспортний документ
    • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.
       

    *Валюта, вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

    Про доларовий депозит

    Вигідні депозити в доларах є однією з найбільш популярних депозитних програм у банках України. Населення, яке заощаджує гроші на великі покупки (квартира, авто чи бізнес), часто конвертує ці збереження в долари США чи іншу стабільну іноземну валюту і розміщує їх в українських банках.

    Доларові депозити – це передусім захист заощаджень населення від інфляційних процесів, тобто від знецінення національної валюти. Тому депозитні клієнти, які мають стабільний високий дохід в національній валюті, спочатку конвертують її в долари США, а далі або інвестують у бізнес, або розміщують на доларовий депозит. Варто зазначити, що доларові депозити в банках України значно менш дохідні за гривневі, тому в першу чергу виконують функцію заощадження та безпечного зберігання коштів населення. (Відомі факти, що деякі банки в Європі пропонують мінусові ставки по депозитах, тобто вкладникам навіть доводиться сплачувати невеликі суми за зберігання їхніх коштів на депозитних рахунках у банках.) 

    Важливість доларових депозитів в Україні

    Доларові депозити в Україні стали значущою складовою фінансового портфеля багатьох осіб, і важливість їх розгляду може бути визначена кількома ключовими факторами:

    1. Стабільність валюти: Долар США визнаний як стабільна валюта, що може забезпечити захист від валютних ризиків і змін курсів.
    2. Захист від інфляції: Доларові депозити можуть виступати як засіб захисту від інфляції, оскільки долар здатний зберігати свою вартість.
    3. Можливість інвестування: Доларові депозити можуть бути використані як базовий актив для подальших інвестицій або розміщення коштів у фінансових інструментах.
    4. Міжнародні транзакції: Долар часто використовується в міжнародних транзакціях, тому наявність доларових активів може бути зручною для операцій з іншими країнами.
    5. Підтримка фінансової стійкості: Доларові депозити можуть допомогти у забезпеченні фінансової стійкості.

     

    Як відкрити депозит в доларах в Україні

    Відкриття депозиту в доларах в Україні є простою та стандартною процедурою, яка може бути реалізована в декілька кроків. Ось загальний огляд того, як відкрити доларовий депозит:

    1. Вибір банку: Оберіть банк, в якому ви бажаєте відкрити депозит. Ідея Банк належить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. Банк успішно поєднує в своїй діяльності статус банку з іноземним капіталом та вигідні депозитні пропозиції.
    2. Вибір терміну та умов: Оберіть термін депозиту та умови внесення та виведення коштів.
    3. Визначення суми депозиту: Визначте суму, яку ви плануєте внести на депозит. Будьте впевнені, що ваш бюджет дозволяє вам залишити ці кошти на весь термін депозиту.
    4. Заповнення заяви: Заповніть заяву на відкриття депозиту в банку або на сайті. 
    5. Підписання договору: Підпишіть договір про відкриття депозиту, де буде вказано всі умови угоди, попередньо уважно ознайомившись з документом.
    6. Внесення коштів: Переведіть внесок на свій новий доларовий депозит у доларах відповідно до вказаних банком реквізитів або через касу банку.
    7. Отримання депозитного свідоцтва: Після внесення коштів ви отримаєте депозитне свідоцтво, яке підтвердить укладення угоди.

     

    Відкрити депозит в доларах в Ідея Банку

    Вклади в доларах можна оформити в усіх відділеннях Ідея Банку в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі та інших містах. Депозит в доларах відсотки по вкладах вказані тут.
    Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.