Грошові перекази з Польщі в Україну

Грошові перекази з Польщі в Україну

з платіжною карткою Card Blanche Transfer
  без комісіїза конвертацію коштів
  безкоштовнопоповнення та зарахування коштів
  комісія 1%за зняття готівки в банкоматах
  Переваги грошових переказів з Польщі в Україну
  Безкоштовне поповнення
  Швидкі перекази з Польщі
  Вигідний курс конвертації
  Розрахунки в іноземній валюті – без плати за конвертацію
  Безкоштовне користування
  Спрощена процедура відкриття рахунку в Польщі
  Як оформити платіжну картку
  Обрати платіжну картку
  Обрати платіжну картку

  Оберіть необхідну для власних потреб платіжну картку з корисними ідеями.

  Заповнити заявку на картку
  Заповнити заявку на картку

  Надішліть заявку на оформлення картки в відділенні або через інтернет-банкінг.

  Отримати картку безкоштовно
  Отримати картку безкоштовно

  Оберіть найближче відділення, щоб отримати обрану платіжну картку безкоштовно.

  Заповнити заявку
  Тарифи
  Популярні питання
  Договори
  Попередження
  Тарифи Card Blanche Transfer
  Назва послуги / операціїУмови оформлення
  Відкриття рахунку140 грн*
  Щомісячне обслуговуванняБезкоштовно
  Перекази на інші рахунки в АТ "Ідея Банк" в системі "Інтернет-банкінг"1%*
  Перекази, в інші банки в Україні, в системі "Інтернет-банкінг"1%*
  Зняття готівки в банкоматі / касі банку1%*
  Комісія за здійснення операції у валюті, відмінній від валюти рахунку1%
  Поповнення і зарахування на поточний рахунокБезкоштовно
  SMS-інформуванняБезкоштовно
  Випуск основної карткиБезкоштовно
  Плата за підключення до СДО "Інтернет-банкінг"Безкоштовно
  Плата за запит залишку по платіжній картці в банкоматах БанкуБезкоштовно*
  Умови оформлення

  Переваги платіжної картки «Card Blanche Transfer», Idea Bank (Україна):

  •    Перший спільний проект Україна-Польща;
  •    Безкоштовне поповнення рахунків в гривні та польських злотих;
  •    Без комісії за конвертацію;
  •    Вигідний курс конвертації отриманих польських злотих в гривню;
  •    Швидкі перекази з Польщі.

  *При оформленні договору медичного Страхування подорожуючих за кордон відкритого в АТ «Ідея Банк», вартість відкриття складає - 70 UAH

  Переваги продукту «Прості Засади» - Getin Noble Bank (Польща): 

  •    Спрощена процедура відкриття рахунку достатньо мати закордонний паспорт або карта побуту (один документ) та ІПН;
  •    Швидкі та безпечні перекази до АТ «Ідея Банк»; грошові кошти надійдуть на рахунок  одержувача навіть наступного робочого дня;
  •    Миттєве отримання неіменної  дебетної картки  у відділенні банку під час відкриття рахунку;
  •    Доступна консультація та документація українською мовою, у випадку додаткових питань просимо звертатись на номер україномовної гарячої лінії в Польщі:  +48 32 604 30 18, час роботи  з 8:00 до 18:00.

  Детальну інформацію по оформленню продукту «Прості Засади», Ви зможете отримати  за наступним посиланням polecam.getinbank.pl
   

  Необхідні документи

   

  Для громадян України:

  • Паспорт або документ, що його замінює

  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

  Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то рахунок відкривається без пред'явлення цього документа.
   

  Для іноземних громадян:

  які постійно проживають в Україні:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання

  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

  які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк:

  • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на працевлаштування

  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

  які тимчасово перебувають в Україні:

  • Паспортний документ

  • Копія довідки про місце проживання або про місце тимчасового перебування в Україні (довідка з ЖЕО, готелю)

  Цифрові картки: переваги та особливості

  Цифрова картка є повноцінним платіжним інструментом для безготівкових розрахунків, переказів та отримання готівки без використання фізичної картки.
  При цьому цифрову картку до рахунку можна оформити у будь-який момент не виходячи з дому.
  Докладніше про переваги та особливості цифрової картки можна ознайомитись за посиланням: https://ideabank.ua/uk/faq-cyfrovi-kartky

  У випадку невиконання вимог щодо негайного погашення несанкціонованої заборгованості (технічного овердрафту), яка виникла у результаті перевищення суми здійснених операцій розміру витратного ліміту, Клієнт зобов’язаний сплатити Банку штрафи та пені, відповідно до чинних Тарифів Банку та умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

  У разі недотримання вимог правил безпеки використання електронних платіжних засобів або їх реквізитів Клієнт піддає кошти на власному рахунку (у тому числі кошти кредитного ліміту) загрозі шахрайських дій з боку третіх осіб.

  Банку забороняється вимагати від клієнтів придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

  Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

  Клієнти мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
   

  Грошові перекази з Польщі в Україну

  За оцінками аналітиків, в Польщі в різні періоди працюють від 2 до 3 млн українців. Одним із популярних способів переведення коштів Україну є перевезення грошей готівкою, що не є безпечно. 
  Поруч з тим, на ринку існують спеціальні пропозиції банків, які дають змогу зробити грошові перекази швидко, безпечно і головне - безкоштовно. Відтепер відправники можуть не турбуватись про ризик втрати грошей та робити міжнародні грошові перекази максимально комфортно.

  Найчастіше наші співгромадяни їдуть до сусідньої Польщі на постійні чи сезонні роботи та навчання. Оплата праці в Польщі, вища ніж в Україні і, наприклад, у Варшаві 50% студентів з України поєднують працю і навчання.
  Національний Банк Польщі за участю Центру дослідження міграції провів опитування, згідно з яким більше половини українців, що працюють в Польщі, здійснюють грошові перекази в Україну невеликими сумами - в середньому 1 000 - 1 700 PLN.
  Варто зауважити, що більшість українців переказують гроші особисто (близько 60% опитаних), частина (близько 15%) робить грошові перекази з Польщі в Україну через системи міжнародних переказів – WestermUnion і MoneyGram, комісія за які становить близько 5% для суми 1000 PLN при переказі через відділення.

  Як оформити грошовий переказ з Польщі в Україну

  На сьогодні лише 7-18% (залежно від регіону) українців, що працюють, зокрема, в Польщі є активними користувачами банківських послуг. Такий низький відсоток пов'язаний зі слабкою поінформованістю наших громадян про те, що в банках Польщі існують доступні пропозиції щодо грошових переказів у партнерстві з українськими банками. Банки в Польщі, які співпрацюють з українськими фінустановами, сьогодні пропонують не лише прості умови відкриття рахунків, для того, щоб здійснити грошові перекази з Польщі в Україну, але й спілкуються з українськими клієнтами їх рідною мовою: працюють україномовні гарячі лінії.

  Так, грошовий переказ з Польщі в Україну можна оформити, наприклад, в польському GetinBank, який до того ж обслуговує українською мовою вже у більш ніж 25 відділеннях по всій Польщі. Пропозиції банків для цього сегменту клієнтів продовжують розвиватися, що дасть змогу клієнтам користуватися швидшими та дешевими переказами із Польщі в Україну. Польські банки пропонують не тільки грошові перекази у партнерстві з українськими банками, але й інші послуги: дистанційне оформлення рахунку та доставку картки кур’єром.

  Отже, міжнародні грошові перекази – це  унікальна можливість для наших співгромадян в Польщі безпечно, просто та швидко пересилати свої кошти в Україну.

  Грошові перекази з Польщі в Україну в IdeaBank

  Card Blanche Transfer – це зручний інструмент, який дає змогу здійснювати грошові перекази з Польщі в Україну. Це буквально - як із рук в руки.  Спільна пропозиція GetinBank (Польща) та Ідея Банку (Україна), яка розроблена комплексно – з врахуванням потреб клієнтів з обох боків польсько-українського кордону. В цій пропозиції відсутня комісія за конвертацію валюти, прихована курсова різниця і кошти конвертуються по вигідному міжбанківському курсу. 
  Отримувач нічого не платить при розрахунках карткою, а якщо планує зняти готівку, то заплатить всього 1% комісії. Додатково кошти зарахуються на наступний робочий день, на відміну від звичайних SWIFT-переказів, де процедура триває від 2 до 5 днів. Найзручніший варіант для заробітчан – отримувати зарплату на рахунок в польському банку, здійснювати грошові перекази родичам в Україні онлайн через Інтернет-банкінг, і при потребі безкоштовно знімати готівку у всіх банкоматах Польщі.