Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

для реалізації великих цілей та ідей
  до 2 днівпопереднє рішення по кредиту
  до 10 роківможливий срок кредиту
  до 2 000 000 грндоступна сума кредиту

  Переваги кредиту під заставу нерухомості

  Попереднє рішення про отримання кредиту - до 2 днів
  Відсоткова ставка по кредиту від 16,5% річних
  Можливість використання кредитних коштів на будь-які Ваші потреби
  Відсутність прихованих комісій, дострокове погашення без штрафів
  Погашення рівними частинами
  Безпека кредиту

  Як отримати кредит під заставу нерухомості

  Заповнити заявку на кредит
  Заповнити заявку на кредит

  Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

  Підготувати документи
  Підготувати документи

  Підготуйте документи, що підтверджують доходи та право власності на заставу.

  Отримати готівкові кошти
  Отримати готівкові кошти

  Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

  Популярні питання
  Вартість додаткових послуг
  Інформація для споживачів
  Попередження
  Умови кредитування
  • Кредитуємо осіб віком 25 – 60 років

  Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї позичальникам віком  від 25 до 60 років.

  • Строки кредитування до 10 років

  Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту від 36 до 120 місяців.

  • Готівкові кошти від 200 000 грн до 2 000 000 грн

  Отримайте на реалізацію мрії до 2 000 000 грн готівкою (до 60% від заставної вартості забезпечення).

  • Відсоткова ставка по кредиту

  Відсоткова ставка становить - 16,5% на перший рік кредиту та 22,99% - на наступні роки кредитування.

  • Забезпечення кредиту

  Забезпечення кредиту – квартири, будинки з земельними ділянками та торгово-офісна нерухомість у містах Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Ужгород, Рівне, Запоріжжя, Миколаїв, Чернівці, Кременчук, Вінниця, Полтава, Луцьк, Мукачево, Хмельницький.

  • Страхування ризиків

  Страхування життя позичальника здійснюється щорічно на суму кредиту; страхування майна, що передається в іпотеку –  щорічно на вартість його оцінки в акредитованих банком страхових компаніях.

  Необхідні документи

  щодо Позичальника:

  • Паспорт та ідентифікаційний код
  • Свідоцтво про одруження/розлучення
  • Довідка про доходи (фінансова звітність за останню звітну дату та за останній  повний рік для ФОП)
    

  щодо об’єкту застави:

  • Оригінал документа на право власності
  • Технічний паспорт з експлікацією
  • Будинкова книга або довідка обслуговуючої організації про склад сім‘ї та реєстрацію з місця проживання/ знаходження предмета іпотеки
  • Звіт про незалежну оцінку предмета застави, підготовлений акредитованим суб’єктом оціночної діяльності
  • Документи обслуговуючих організацій про відсутність простроченої заборгованості за комунальними платежами
  • Інші документи на вимогу банку
  Як погасити кредит?
  • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
  • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу)
  • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).
  • Через касу у відділеннях банку.
  Список і вартість послуг третіх осіб
  Додаткові послугиВартість
  Страхування життя0,99% від суми залишку по тілу кредиту, щорічно
  Страхування нерухомого майна0,3% від вартості нерухомого майна, щорічно
  Послуги нотаріусаорієнтовна вартість: 5 400 грн - 6 000 грн
  Послуги оцінювачаорієнтовна вартість: 1 200 грн - 2 100 грн

  Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту 

  1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
  2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо договорів про споживчий кредит, виконання зобов’язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів) (згідно п.п.1 ч.6, ст. 15 ЗУ Про споживче кредитування). Клієнт має право достроково розірвати чи припинити договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки, у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються.
    

  Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

  • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
  • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
  • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок відмова в отриманні наступного кредиту;
  • Дострокове стягнення заборгованості, звернення стягнення на предмет застави/іпотеки , в тому числі накладення арешту на заставне майно (ст. 56, 61 ЗУ Про виконавче провадження, ст.12,33 ЗУ «Про іпотеку»,ст.20 ЗУ «Про заставу») , набуття банком права власності на заставне майно ( ст. 37 ЗУ «Про іпотеку»), продаж заставного майна ( ст. 38,39 ЗУ «Про іпотеку», ст.21 ЗУ «Про заставу»); 
  • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

  Кредит під заставу нерухомості

  Кредит під заставу нерухомості (квартири) надається на велику суму грошей, якої не вистачає для реалізації масштабних цілей: на ремонт квартири або будинку, придбання житла, розвиток бізнесу, купівлю авто або інших дорогих товарів. Заставою може бути квартира в багатоповерховому будинку. Кредит під заставу нерухомості в Києві та інших містах – це можливість отримати до 2 000 000 грн і втілити в життя свої мрії.

  Кредити під заставу нерухомості допоможуть населенню на вигідних умовах отримувати великі суми грошей під об'єкт застави – квартиру в багатоповерхових житлових будинках. Для оформлення кредиту під заставу квартири необхідно залишити коротку заявку в Інтернеті – це  займе всього кілька хвилин. Менеджер банку зв'яжеться з Вами для надання подальших інструкцій стосовно оформлення кредиту під заставу квартири, вимог до документів та об'єкта застави. Варто зазначити, що для узгодження цього виду кредиту потрібно зібрати документи як по позичальнику, так і по об'єкту застави. Строк узгодження кредиту може становити 5 – 10 днів. Взяти кредит під заставу нерухомості можна після його фінального узгодження в банку і переказу суми кредиту на поточний рахунок позичальника.

   Кредитування під заставу нерухомості в Україні

  Кредит під заставу нерухомості в Україні можна оформити досить швидко. Максимальна сума кредиту досягає 2 000 000 грн (до 60% від вартості забезпечення). Мінімальні вимоги до переліку документів такі:

  • по позичальнику: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб/розлучення, довідка про доходи

  • по об'єкту застави: оригінал правовстановлюючого документа, технічний паспорт з експлікацією, будинкова книга або довідка обслуговуючої організації про склад сім'ї та реєстрацію за місцем проживання/знаходження предмета іпотеки, звіт про незалежну оцінку предмета застави, підготовлений акредитованим суб'єктом оціночної діяльності, документи обслуговуючих організацій про відсутність простроченої заборгованості по комунальних платежах, інші документи на вимогу банку.

  Кредит під заставу нерухомості в Києві можна оформити протягом декількох днів. Важливими умовами для клієнтів, які бажають отримати кредит під заставу квартири, є оплата по кредиту рівними платежами без прив'язки до відділення банку та можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій. Кредитування здійснюється в національній валюті шляхом переказу коштів на поточний рахунок позичальника в банку. Страхування життя - щорічно до 0,99% від суми кредиту та майна - до 0,3% від вартості майна. З умовами договору можна ознайомитись тут.

  Взяти кредит під заставу нерухомості в IdeaBank

  Ідея Банк пропонує Вам вигідні умови на кредити під заставу нерухомості. Ми готові надати Вам до 2 000 000 грн на будь-які потреби під заставу квартири в багатоквартирному житловому будинку. На погашення кредиту під заставу нерухомості у Вас буде до 10 років, але Ви зможете зробити це достроково без штрафних санкцій. Вимоги до переліку документів, що підтверджують доходи, є мінімальними.

  Взяти кредит під заставу нерухомості можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Житомирі, Ужгороді, Рівне, Запоріжжі, Миколаєві, Чернівцях, Вінниці, Полтаві, Луцьку, Мукачеві, Хмельницькому (як забезпечення приймається нерухомість, розташована в цих містах). Звертайтеся в IdeaBank, з нами робити важливі покупки легко і просто.

  У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.

  Мінімальна сума кредиту становить 200 000 грн, максимальна сума кредиту 2 000 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 36 місяців, максимальний – 120 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру, строку кредиту, вартості нерухомості, розміру плати за послуги нотаріуса, оцінки нерухомості та послуг страхування та може складати від 27,92% до 40,63% річних.
  Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 1 350 000 грн на строк 120 міс., ваш платіж складе 27 520 грн., щомісяця необхідно вносити платежі згідно з графіком.